Reproduktory, nasienie, krycie klaczy - co polecacie ?

Megane
W Polsce. Ponoc stało sie to w stajni , podczas wchodzenia do boksu. nieszczesliwy wypadek :/ 
Jak rozmawialam z wlascicielem to wspominał, że RW bedzie w tym roku startował 🙁
szkoda konia
Zna ktoś albo kojarzy gdzie stoi Baryton po Tenor de la Cour? Czy jest jeszcze w ogóle ogierem? 😉
kahaihaha
Nie ma wyrobionego papzzoru, nie ma go w rejestrach ogierów PZHK, w bazie PZJ też. Możliwe, że padł albo został sprzedany za granicę.
Spytaj tu: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,472.msg674417.html#new
Dzięki, ja właśnie wszędzie szukałam, szukałam i nic...a mam po nim ogierka dlatego chciałam się czegoś dowiedzieć. Dzięki za radę, na pewno zapytam 😀
macie moze jakies zdjecia francuskiego ogiera VIS VERSA?? Chcialabym go zobaczec, to tatus mojego 🙂
ilovegerman, http://www.bazakoni.pl/horse_843.html tutaj masz 2 zdjęcia.
dzieki!!!
Jeszcze jedna fota VV

ilovegerman
mogę spytać z jakiej matki Twój VV ? (sama mam wnuka VV 😉)
Barbadosa m po Czynel xx
edit. nie otwiera mi sie ten link 🙁
Polecam ogiera hanowerskiego Wiliam/Weltmeyer (nie wiem gdzie teraz stoi i czy nadal kryje - wcześniej stał w Probostwie Górnym u p.Szczęsnego - ale został sprzedany). Sama znam dwa ponad dwuletnie ogierki po nim i obydwa mają bardzo dobry ruch i niezwykle łagodny charakter.
A ja do Weltmayerów podchodzę ostrożnie... Chyba, że wysoko w rodowodzie, albo na klaczach zaawansowanych w krew - wtedy się trafiają ciekawe konie.
doorka43
Wiliam nie ma nawet uznanego syna, sam kariery sportowej nie zrobił po co promować przeciętniaki ?
ja mam pytanko... zna ktos osobe ktora sprowadza nasienie z zagranicy ktora ma pojecie potrafi doradzic co sciagnac do danej kobyly itp. odp prosze na priv...
doorka43
Wiliam nie ma nawet uznanego syna, sam kariery sportowej nie zrobił po co promować przeciętniaki ?


No udało się, honor reproduktora uratowany, jeden syn uznany w tym roku w Gnieźnie, podczas próby zaprzęgowej 😉, ale i tak zgadzam się z armarą, William ,to nic specjalnego. 😉
a co powiecie o ogierze Boeckmann`s Looping, czy ktoś nim krył albo ma zamiar....
[quote author=kaede link=topic=5087.msg730243#msg730243 date=1286479924]
a co powiecie o ogierze Boeckmann`s Looping, czy ktoś nim krył albo ma zamiar....
[/quote]

niedawno sprowadzony do Polski właściciele są w trakcie uznawania licencji ale fajnusi 😀
Co do RW będzie krył od lutego ,właśnie wczoraj się dowiedziałam ,sprawdziłam też źrebaki po nim są bardzo delikatne ,więcej na pw.
[quote author=kaede link=topic=5087.msg730243#msg730243 date=1286479924]
a co powiecie o ogierze Boeckmann`s Looping, czy ktoś nim krył albo ma zamiar....
[/quote]
Mnie on się podoba i zaczynam intensywnie myśleć czy nim nie kryć, bo może być ciekawe potomstwo.
Co do RW będzie krył od lutego ,właśnie wczoraj się dowiedziałam ,sprawdziłam też źrebaki po nim są bardzo delikatne ,więcej na pw.


Chodzi Ci o Ron William, co to znaczy, że źrebaki są delikatne( szlachetne, ćzy wydelikacone, drobne).
Może być na pw.
http://www.hanowery.pl/?st_moritz_junior
ma ktoś może jeszcze jakieś informacje o tym ogierku?

:kwiatek:
Ja się  tu wcisnę z pytaniem.
Krył ktoś og. Lord Star? Albo zna potomstwo tego ogiera. Kilka znalazłam. Ale jestem ciekawa czy ktoś ma jego potomstwo i może mi powiedzieć jakie jest?  :kwiatek:


skoczne ale kucyki  🙄
Gallien   Un poco di zucchero
10 października 2010 06:59
[quote author=adriena link=topic=5087.msg730656#msg730656 date=1286534227]
[quote author=kaede link=topic=5087.msg730243#msg730243 date=1286479924]
a co powiecie o ogierze Boeckmann`s Looping, czy ktoś nim krył albo ma zamiar....
[/quote]
Mnie on się podoba i zaczynam intensywnie myśleć czy nim nie kryć, bo może być ciekawe potomstwo.
[/quote]

Ja właśnie czekam na DVD od właściciela, z jego przejazdami na zawodach, jestem mocno zainteresowana, jeszcze pojade sobie go zobaczyć na żywo pod koniec roku, i podejmę ostateczną decyzję co do krycia.
jestem ogromnie ciekawa co wyjdzie....
[quote author=monia link=topic=5087.msg730516#msg730516 date=1286524448]
Co do RW będzie krył od lutego ,właśnie wczoraj się dowiedziałam ,sprawdziłam też źrebaki po nim są bardzo delikatne ,więcej na pw.


Chodzi Ci o Ron William, co to znaczy, że źrebaki są delikatne( szlachetne, ćzy wydelikacone, drobne).
Może być na pw.
[/quote]

Źrebaki można obejrzeć tutaj: http://konieparkitny.pl/?p=1755
Ktoś wie czy w Kowarach w tym roku nie było żadnych źrebaczków po Corleone Z??
Megane
W Polsce. Ponoc stało sie to w stajni , podczas wchodzenia do boksu. nieszczesliwy wypadek :/ 

Informuję, że od stycznia Ron Wiliam wraca do 'pracy' 😉



Zdjęcia z 30 października 🙂
Dla zainteresowanych zdjęcia Boeckman's Looping z zawodów w Ochabach




TaiMyr
To fantastyczna wiadomośc 🙂 fajnie ze Ron juz calkiem zdrowy 🙂 i niezmiennie piekny
TaiMyr to bardzo dobra wiadomość  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się