Revoltowicze z Podkarpacia

Ja też będę bankowo! Koniara79 będziesz? Chętnie poznam  😎
mam w planach sie wybrac, na pewno bede z aparatem biegała, w jakie dni bedziecie?
No ja bym wolała w niedzielę, raz że jest więcej tych konkursów , a dwa że chcę zobaczyć podkarpackie N  😁 a Ty?
bardzo możliwe, że też w niedzielę, no ale jeszcze zobaczę 🙂
m.indira   508... kucyków
19 sierpnia 2010 16:08
chwila w domu wiec zajełam sie obróbką z Wierzawic ...







pojechałabym do LW na uj ale... w niedziele mam rajd , w sobote jazdy
dajcie znac jak było no i foty!!!

3-5 września w stajni zaczarowane wzgórze koło dobczyc jest Kurs "Jeździectwo Naturalne bez Tajemnic" Relations Level 1 z Andrzejem Macakiewiczem http://www.wzgorze.eco.pl/www/szkolenia_warsztaty.php?oferta=3

wybiera się ktoś z podkarpacia?? A może jedzie ktoś z koniem i ma miejsce, chętnie podzielę się kosztami🙂
Ja się jutro wybieram do LW tak ok 12 - żeby jeszcze trochę P i N zahaczyć.
Jest gdzieś możliwość przeczytania, kto startuje?
Jeśli ktoś to zdąży przeczytać, dzisiaj zawody zaczynają się od 9, a nie od 10
Pojechałam, na miejscu byłam przed 12.  Co zobaczyłam - dekorację w N iiiiiiiiiiiiiii... tyle! Koniec!
😵
Mam nadzieję, że za tydzień w Zabajce są jakieś listy startowe co o której, bo jak nie, to pierniczę i nie jadę.
Przecież to jakaś paranoja  😵
No ja też pocałowałam klamkę  😎

koniara - Ty jeździsz w zabajce??
Nie, w Kielnarowej, ja byłam od 9ej, mało dzisiaj było koni, ponoć wczoraj było więcej o 11:30 się zwinęłam i okazało się, że wszystko już obejrzałam 🙂 myślę, że jest kilka przyczyn tego:

1. Wczoraj ponoc było więcej par, których dziś mogło już nie być.
2. Za tydzień kolejne zawody ujeżdżeniowe, więc może nie każdemu chciało się przyjeżdżać do LW.
3. Nie czarujmy się, ale ujeżdżeniowców jest na pewno mniej niż skoczków, choć np. dzisiaj koleżanka z LW jechała ujeżdżenie, a normalnie skacze hehe

Myślę, czy umieszczać coś na ŚK, może coś wybiorę i wyślę, bo zawody były na hali, więc możliwości fotograficzne ograniczone, ale macie tutaj malutką próbkę (choć właściwie to same końskie głowy póki co, ale dodam jeszcze koleżankę):

Na rozprężalni


Przed dekoracją


Koleżanka na swoim ogrze Mozambiku
Trzeba mi kogoś z Zabajki, więc zgłaszać się  😁

No ja koniara, jak przyjechałam to było po ptakach. Szkoda było jechać...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 sierpnia 2010 08:49
Potrzebuję kowala , możecie kogoś polecić kto przyjedzie do Kolbuszowej w rozsądnej cenie?
[quote author=Euforia_80 link=topic=1843.msg686828#msg686828 date=1282722556]
Potrzebuję kowala , możecie kogoś polecić kto przyjedzie do Kolbuszowej w rozsądnej cenie?
[/quote]
Tomek Stypa,( telefon moge przesłac ci na PW). Cena rosądna 40 pln za rozczyszczanie. W przypadku jednego konia nie wiem ile policzy za dojazd. U nas przyjeżdza do 7-dmiu koni wiec nie liczy nic. Ale on jest chyba z okolic Mielca więc ma do Ciebie nie ma daleko.
Presja- a w jakiej sprawie ktos potrzebny Ci z Zabajki ?  😀
w sprawie dowiedzenia się z 1 ręki czy są zawody ujeżdżeniowe, ile jest koni i o której tak naprawdę poszczególne konkursy się odbędą? 😉
Daga - masz Pw. Potrzeba mi kilka info o pewnym koniu  😉

Euforia - Z kowalów to mogę Ci Ciołków polecić, ale raczej nie jeżdżą do pojedynczych sztuk  😉

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 sierpnia 2010 12:30
Dzięki za pomoc z kowalem  :kwiatek:
Mam "plana", żeby wybrać się w sobotę na Janiowe Wzgórze porobić zdjęcia na zawodach reiningowych... Jeśli ktoś chce się wybrać przedstawiam plan zawodów:

PLAN ZAWODÓW

27.08.2010 Piątek:
9😲0
Western Riding
Trail Junior
Trail Amator
Trail Open
12😲0
Western Horsemanship Dzieci
Western Horsemanship Junior
Western Horsemanship Open
14😲0
Western pleasure junior
Western pleasure amator
Western pleasure open
16😲0
Reining Freestyle (Adrenalina Cup)
21😲0
Jackpot /2/

28.08.2010 Sobota:
9😲0
Reining Open PLAQHA /8/
10:30
Reining dzieci  PLWiR /11/
12😲0
Reining PZJ młodzi jeźdzcy /6/
Reining PZJ junior /6/
17😲0
Reining PZJ senior /6/


29.08.2010 Niedziela:
12😲0
Reining młode konie PLWiR /3/
13😲0
Reining junior  PLWiR /2/
15😲0
Reining youth PLAQHA /5/
17😲0
Reining open  PLWiR /1/
18:30
Reining amator PLWiR /4/
koniara79 mogłabyś napisać co sądzisz o treningach w LW? 😉
Szczerze... to nie wiem jak wygląda to teraz, bo nie jeżdżę tam od kilku lat, ale z opinii osób, które coś jeżdżą chyba niewiele się zmieniło... dużo osób na jeździe (ok hala jest duża, arenę wybudowali, więc po 5 latach w końcu jeżdżą na zewnątrz hehe) i ponoć instruktor nie zwraca tyle uwagi, ile by się chciało, bo np. jest w tym samym czasie zajęty lonżą. Mnie generalnie west nie kręci, a przynajmniej nie w tym wykonaniu, jakie widziałam na JW (czyli siodło i ogłowie west np. na konia, który "całe życie" chodził "po angielsku"😉, owszem AQH są, ale na ile chodzą to nie wiem, bo zauważyłam, że tam jest masę nowych koni nie-AQH. Generalnie myślę, że trzeba samemu to sprawdzić, ale ja mam nieco wyższe wymagania w stosunku do jazdy, dlatego raczej tam się nie wybiorę, choć pod względem infrastruktury stajnia jest oczywiście mega 🙂 no i cenowo też raczej nie za tanio...
Obecnie jeżdżę właśnie w Leśnej ale mi się zaczyna to wszystko nie podobać i zamierzam znowu zmieniać stadninę...  🤔
a co jest źle w LW, byłam tam co prawda ostatnio na 1 jeździe w maju, ale już z p. Anią i mi się jazda bardzo podobała 🙂 Ja jeżdżę w Kielnarowej i jestem b. zadowolona. Z Basią, dużo skoków, w tygodniu są zajęcia z p. Kasią, ale z nią nie miałam, więc nie wiem co i jak 🙂
Jestem raczej początkująca więc skoki nie dla mnie- jeszcze 🙂 No jak dla mnie to za mało uwagi poświęcane jest dla jeźdźca i jeździ się cały czas w kółko robi się to samo i jak na moje oko 60% jazdy to jest stępowanie w kółko które jest bez sensu. Zero urozmaicenia jazd.
To na Janiowym lepiej chyba nie będzie, z tą Kielnarową mogłabyś spróbować, Basia prowadzi też jazdy dla początkujących (z tego co ostatnio widziałam), więc jak chcesz to podam ci jej komórkę na prv
Byłabym wdzięczna 🙂 Jeszcze spróbuje zadzwonić do p. Asi Cebulak bo z tego co wiem to jazdy są fajne. Tylko że tam daleko. 🙄
Był ktoś w Zabajce? Bo ja szczerze mówiąc, to olałam.
niet, brzydka pogoda, a i tak miałam za dużo do roboty, więc nie dałabym rady
m.indira   508... kucyków
31 sierpnia 2010 18:08
Rudawka Rymanowska - Hucuły
to tak nawiasem jakby się mało działo ...
fotorelacja
http://s5.photobucket.com/albums/y179/magda-indira/rr/?start=all



Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
01 września 2010 18:56
jak u was sytuacja z opadami?
u mnie już drugą dobę leje a łąka wygląda tak:


nawet nie mam jak koni wypuścić  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się