Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

pandora   czaprakomania...XD
27 sierpnia 2010 12:02
To może żeby nie robić korku ja podam samo marzenie a potem z chęcią zniszczę czyjeś 😀iabeł:
Chciała bym jutro stylowo i na czysto przejechać L...
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
27 sierpnia 2010 12:16
Oczywiscie wszystko pięknie ładnie, wygladacie zjawiskowo, po wjezdzie na parkur kon sie czegos wystraszyl i dał dyla a ty nawet nie zdarzylas sie ukłonic na do widzenia.


Chciałabym żeby tesciu sprezentował mi swoje drugie auto  😁
teść przywozi ci poobijanego malucha dowód miłości 🙂

chcę aby moje konie były spokojne idealne do jazdy
pandora   czaprakomania...XD
27 sierpnia 2010 12:28
Twoje konie staja się spokojne i potulne .Radzi sobie z nimi nawet rekreacja. Ty wygrywasz konkursy wysokiej klasy bo tak świetnie się dogadujecie. Pewnego dnia jadąc w teren na swoim idealnym koniu zauważasz stadko saren. Myślisz wtedy jak fajnie było kiedyś jak o wszystko trzeba było siee starać a nie jak teraz kiedy wszystko idzie po twojej myśli. W końcu wpadasz w ,,jeździecki dołek ,, nic ci się już nie chce . Wariujesz ... wszystko cię denerwuje... ciężko ranisz gwoździem pewne dwie Quniary które jeżdżą w twojej stajni. W tym samym momencie do stajni przyjeżdża książę z bajki na białym koniu ale ty zostajesz zamknięta w psychiatryku i do końca życia twoją jedyną rozrywka są elektrowstrząsy...

edit: to zeby nie było chce żeby wakacje trwały wiecznie .. 💃
wakacje trwają wiecznie ty się nie uczysz i w przyszłości jesteś głupia i nie masz pracy, zatem mieszkasz na ulicy gdyż rodzice wyrzucili cię z domu, i prosisz o kawałek chleba przed kościołem.

edit : chciałabym, żeby Heśka nie płowiała i zawsze miała granatowy połysk...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 sierpnia 2010 12:45
Onlyright zmień marzenie, to jest trochę nie na miejscu,
pandora   czaprakomania...XD
27 sierpnia 2010 13:26
Heśka nigdy nie płowieje i ma piękny granatowy połysk ... ty spuchnięta z dumy pańcia chętnie chwalisz sie nią przed znajomymi .Pewnego razu nie zuważasz jak twój koń wpada do elektrycznej, stacjonarnej golarki którą kupiłaś tydzień wcześniej  (nie pytaj po co😀) Heśka zostaje ogolona a nowa sierść która jej odrasta jest koloru białego... od tej pory już na zawsze twój konik jest brudny cały w błocie i kupach... 🏇

chce mieć bliżej z domu do stajni...
Masz stajnie koło domu. Ale stajenny codziennie wywala gnój przez ogrodzenie czyli do Ciebie na podwórko, zirytowani rodzice kupują dom w drugim końcu polski...
onlyright a gdzie marzenie ?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 sierpnia 2010 13:37
coś jej sie często zapomina 😁
madmaddie może biedna ma sklerozę ?  😎
wypraszam sobie, po prostu skończyły mi się marzenia...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 sierpnia 2010 13:46
to ja zapodam 😀
chcę żeby z najbardziej dostępnych stacji radiowych zniknęła ta muzyka w stylu Lady gagi, a zastąpiło ją normalne granie w klimatach Coldplay, Linkin Park, The Rasmus, i całej "starszej" reszty typu Metallica.
wszystko się zmieniło jak  madmaddie  chciała, po czym przyszła Onlyright i zabiła wszystkich tych wykonawców, gdyż nie lubi tej muzyki..
Kastorkowa   Szałas na hałas
27 sierpnia 2010 13:53
chciałabym żeby konie pod moją opieką nie zapieprzały po 6 godzin dziennie pod rekreacją
Happiowa   córka grabarza
27 sierpnia 2010 14:34
madmaddie, to też moje marzenie !  😀

Twoje konie przestają chodzić 6 godzin dziennie pod rekreacją, dostają mięsiochwatu, potem robią się grube i bez kondycji.

Chciałabym, żeby dzisiejsza impreza się udała.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
27 sierpnia 2010 14:44
Impreza z poczatku wydaje sie fajna, ale w momencie gdy powinna sie rozkrecac wszyscy staja sie smutni i robi sie nudno. Po dwoch godzinach wszyscz udaja sie do domow bo chce im sie spac.

Chce zebz moj kon w koncu oduczyl sie kopac i gryzc...
twój koń oducza się kopania i gryzienia, ale staje się tak przyjazny dla ludzi, że kiedy zobaczy człowieka galopuje w jego stronę popycha go wywala depta po nim bo chce się przytulać itd


chce być bogatsza😀
stajesz się niesamowicie bogata zdobywasz nowych przyjaciół (którzy tak na prawde lecą tylko na twoją forse) starzy kumple odejdą od ciebie, po 2 lata beztroskiej zabawy w kasynach i klubach lądujesz pod mostem i zostajesz sama ponieważ nie masz już forsy i nowi kumple od cb odchodzą..

chce mieć dobre wyniki w tym roku ;D
Kawecan   Jeździec bez konia...
04 września 2010 20:09
Będziesz mieć dobre wyniki w tym roku ale... tylko za internetowe testy IQ.  😁

Chciałabym się przemóc do galopu  🙄
Przemogłaś się do galopu, ale nabyłaś niespotykaną niechęć do kłusa, dodatkowo boisz się zakłusować, a jeździsz na koniach które ze stępa nie zagalopują  😁

Chciałabym nie chcieć  😎
Kawecan   Jeździec bez konia...
05 września 2010 13:21
Nie chcesz ale musisz  😎

Chcę zjeść sobie lody o smaku sorbet truskawkowy z owocami  😍
A one są przeterminowane.

Chce już być po maturze.
Kawecan   Jeździec bez konia...
05 września 2010 13:51
Będziesz już po maturze , lecz okaże się że matury spłonęły w nieszczęśliwym wypadku i musisz je pisać od nowa .  😜

Chcę sobie w końcu pojeździć  😉
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
06 września 2010 08:43
Jezdzisz sobie, była to najlepsza jazda w twoim życiu, jednak na sam koniec spadasz i lądujesz w szpitalu z nogą na wyciągu.

Chcę już nigdy nie płakać
A tu nagle mama każe obierać cebulę do sałatki.

Chciałbym teraz zjeść ogromnego schaboszczaka.
wawrek nagle dzwonek do drzwi  😂 (mój kumpel ma nazwisko SCHAB)  👍

chcę, żeby Amanda była normalnym koniem i żeby jej rana ładnie się zrosła :]
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 września 2010 22:34
Amanda staje się normalnym, milutkim koniem i oblegają ją słłłłłłitaśne nastolatki

chcę nauczyć się w szkole czegoś użytecznego(poza angileskim- po to by zrozumieć wywiad😉)
W szkole zaczęli w końcu uczyć, same przydatne rzeczy, jesteś pilną ( najlepszą ) uczennicą. Po zakończeniu nauki okazuje się, że naukowcy całkowicie odmienili dotychczasowe teorie. Świat wygląda zupełnie inaczej i nic nie jest przydatne, a w dodatku musisz na nowo powtarzać wszystkie szkoły  😀

Marzy mi się piękna pogoda, albo stajnia z halą.
Masz halę i piękną pogodę, jednak wszystko co dobre kiedyś się kończy- zrywa się wichura i hala sie zawala :P
chiałabym żeby mama puściła mnie do mojej stajni na nocki  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się