Konie ze starego Lubina -Met je weźmie do siebie ale potrzebna jest nasza pomoc

Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
27 sierpnia 2010 11:07
ja się na chwilę tylko wtrące w sprawie formalności i zrobię mały off top.
Klaczka skończyła 23.08 dwa latka, a nie tak jak jest napisane na stronie 'pokazywarki' że ma niespełna 1,5 roku.
Znikam! 🙂
wątek zamknięty
Więc i ja się dorzucę 🙂
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 sierpnia 2010 11:28
a ja mam pytanie do żabeczki: czy zechciałaby mi wypalić tabliczkę na kurnik?

posiadam stosowną deskę-wyślę of kors... oczywiście mam na myśli-to czy zamiast charytatywnej tabliczki na boks, mogłaby być tabliczka na kurnik?

dołączyłabym się może w ten sposób?


oczywiście ! 😅 😅 😅 🙂 nie ma problemu z tym 🙂 dogadamy się na priw 🙂 a kasa dla Met ;] 😍 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek:

[b]MAM jeszcze jedną wolną deskę do wypalenia na boks lub co tam sobie chcecie ![/b]
Cena-70 zl dochód ze sprzedaży idzie na  dzieciaki ze Starego Lubina
wątek zamknięty
Przed chwila był u mnie toz , Policja , i byli oglądnąć moje warunki...    te właśnie zagłodzone konie i warunki  zostały wyśmiane przez policjantów...  nazwali moją stajnie  ,,prymitywna ale dużo w niej miejca... ,, poklepali konie ,, i poszliśmy spisać protokół... chyba ktoś tu wyjdzie na .....;p
wątek zamknięty
Niech mi ktoś poda dokładne kilometry w jedną strone ,postaram się coś załatwić ale nie wiem czy mi się uda .Ja odpadam ale postaram się kogoś znaleźć .
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
27 sierpnia 2010 16:36
Według google maps jest tam około 410 km ale Met pewnie poprawi. 🙂
wątek zamknięty
Orszowa   Na zawsze w moim sercu ORSZA [*]
27 sierpnia 2010 17:31
Kilometry skąd i dokąd?? 🙂
wątek zamknięty
ze szczecina do rzeszowa. przeciez chyba oczywiste, ze od miejsca postoju koni do naszej szkapy? doktoratu trzeba zeby sie kapnac?
wątek zamknięty
Orszowa   Na zawsze w moim sercu ORSZA [*]
27 sierpnia 2010 19:25
Nie rozumiem dlaczego na mnie najeżdżasz...
Nie rozumiem dlaczego ze Szczecina...
Ale dobra nie udzielam się bo to wszystko jakieś zagmatwane jest...
Jeśli będę miała możliwość wyślę w poniedziałek jakieś pieniądze...
wątek zamknięty
sasqach- jestem chetna na rysunek. A czy to może być portrecik dziecka z kotem, czy ma być koń ? 😎
wątek zamknięty
Do Szczecina od nas jest ponad 100 km, Lubin jest koło Legnicy woj. dolnośląskie

A z transportem jak na razie cisza ,już sprawdziłam kilometry odemnie do Wojslawic jest 430 km. w jedną stronę ,tam chyba znajduje się gospodarstwo Met jak się nie mylę .
Dzisiaj mam rozmawiać z mężem tylko auto byśmy musiali wziąć z wypożyczalni ,

Met napisz czy dalej jest transport potrzebny ,bo jak na razie latam i załatwiam i nic mi nie wychodzi  👿  Nie ukrywam że bym chciała Cię odwiedzić .
Przelew poszedł dzisiaj ale skromny w poniedziałek postaram się jeszcze parę złotych wysłać i jak idzie zbiórka ,ile już mamy  🙂  
wątek zamknięty
Orszowa   Na zawsze w moim sercu ORSZA [*]
27 sierpnia 2010 20:28
Tak wiem gdzie jest Lubin 🙂
A szczecin w jakim celu jest tu podawany? 😉 (ja wiem;D ciężko ze mną się dogadać;p)

Dołączam się do pytania... Jak idzie zbiórka??
wątek zamknięty
Też nie kumam czemu Szczecin 😉 Myślałam że konie stoją w Lubinie...
Ale nie wnikam bo zaraz mi się oberwie od takich jak katija na przykład.
A najważniejsze aby konie trafiły już do nowego domku 😉
wątek zamknięty
ja też nie wiem czemu Szczecin więc proszę na Orszową nie  naskakiwać
wątek zamknięty
dżizas czytajcie dokładniej... chyba oczywiste, że chodziło o kilometry ze starego Lubina do met. Wystarczy poczytać wątek, żeby nie zadawać głupich pytań.
wątek zamknięty
Muffinka, dlaczego oberwie skoro ty rozumiesz, ze konie maja pojechac spod lubina do met- do wojslawic 45 km od krakowa. po co pytac skad dokad, skoro wiadomo,ze chodzi o przewiezienie koni stad tam. proste nie?
ps szczecin to byla ironia.
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 sierpnia 2010 21:03
Do Szczecina od nas jest ponad 100 km, Lubin jest koło Legnicy woj. dolnośląskie


Chyba trochę ,,grubo" zaniżyłaś ;] sprawdź na mapie  😉 chyba że posiadasz w zanadrzu latający dywan albo poduszkowiec 😉 🙂😉  mini  🚫
wątek zamknięty
Orszowa   Na zawsze w moim sercu ORSZA [*]
27 sierpnia 2010 21:03
Z Lubina do mnie jest około 250 km...
Ode mnie do Krakowa 120 km z groszami...
Czyli trzeba liczyć ok. 350 - 400 km...
Zależy jakimi drogami się jedzie... 🙂
wątek zamknięty
No właśnie dla mnie było oczywiste że chodzi o km z Lubina, ale ten Szczecin mnie zmylił. Nie odebrałam tego jak ironię, bo szczerze mówiąc nie widzę tu miejsca i powodu do ironii.
Na serio czy tu na volcie nie można już spokojnie zapytać o coś czego się nie wie, bo od razu spotyka się z krytyką i ironia właśnie? Przecież Orszowa miała prawo nie wiedzieć skąd dokąd ma być ten transport. Co to grzech? Nie lepiej po prostu odpowiedzieć na pytanie? A jak się nie chce odpowiadać to przemilczeć sprawę.
wątek zamknięty
To ja narobiłam zamieszania bo pytałam o kilometry ,nie byłam pewna właśnie gdzie met ma gospodarstwo ale teraz jestem już pewna że Wojslawice ,DZIĘKI KATIJA

Teraz czekamy na Met ,czy nadal jest potrzebny transport i ile już mamy zebranej kasy .


zabeczka17 ok zaniżyłam ,ale napisałam że ponad  😁
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 sierpnia 2010 21:06
tylko 160 km więcej ale co to tam jest 🙂 😉 rachu ciachu i się doleci 🙂
wątek zamknięty
No właśnie dla mnie było oczywiste że chodzi o km z Lubina, ale ten Szczecin mnie zmylił. Nie odebrałam tego jak ironię, bo szczerze mówiąc nie widzę tu miejsca i powodu do ironii.
Na serio czy tu na volcie nie można już spokojnie zapytać o coś czego się nie wie, bo od razu spotyka się z krytyką i ironia właśnie? Przecież Orszowa miała prawo nie wiedzieć skąd dokąd ma być ten transport. Co to grzech? Nie lepiej po prostu odpowiedzieć na pytanie? A jak się nie chce odpowiadać to przemilczeć sprawę.


no dokładnie, najlepiej w ogóle się nie odzywać
wątek zamknięty
Orszowa   Na zawsze w moim sercu ORSZA [*]
27 sierpnia 2010 21:48
Ok koniec sporu...
Najważniejsze jest to żeby konie znalazły dom...
wątek zamknięty
Ej ale ja nadal nie rozumiem po co to wszystko. Z poprzedniego tematu i na podstawie zdjęć wywnioskowałam, że konie nie mają tak źle. Tzn. jasne, biorąc pod uwagę voltowy standard 😉 to nie mają najlepiej, ale jest w Polsce od groma koni, które mają znacznie gorzej! Te zwierzęta na podstawie zdjęć nie wyglądają źle, TOZ stwierdził, że wszystko w porządku...to po co to wszystko? Bo Met (z całym szacunkiem dla Jej działalności) chce mieć źrebaczka?
Chyba, że coś przeoczyłam w tej całej zagmatwanej historii...

PS. Do tego dochodzi jeszcze sprawa właściciela koni, który, jeśli dobrze zrozumiałam wypowiada się w tym temacie i sprzedaż zwierząt jest mu jak najbardziej na rękę ( w końcu teraz okres posuchy w końskim rynku, a tu kupcy sami się zorganizowali...), najwyżej kupi gdzieś taniej nowe koniki.
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 sierpnia 2010 22:50
Karmelita możesz nie zaśmiecać wątku?
Nie dyskutujemy tutaj na temat czy warto czy nie warto... Tylko jak sama nazwa wskazuje potrzebujemy pomocy aby zabrać te zwierzęta od NIEODPOWIEDZIALNEGO właściciela który ostatnimi czasy załatwił dwa konie.
Co mamy czekać na kolejną tragedię? Bo co? Bo  koniom żebra nie wystają?  Spokojnie  dla twojej wiadomości już im żebra widać a szopa się sypie... a owsa jak nie ma tak nie było - prócz tego zgrzybiałego 👿
Załóż oddzielny watek i tam wyraź swoje niezadowolenie, ale proszę nie zaśmiecaj tego .
I bądź tak łaskawa nie krytykować ludzi a w szczególności Met. To jest dobrowolna akcja.
I przepraszam wszystkich za  🚫
wątek zamknięty
Karmelita - nikt Ci kasy przelewać nie karze  🙄 nie chcesz to nie - proste
wątek zamknięty
ufff, wlasnie wrocilam z trasy.

ledwo widze na oczy, wiec w telegraficznym skrocie - mamy tysiaka i 5zl 😉

transport potrzebny

Karmelita - wlasciciel chce sie pozbyc koni. jesli chcesz, mozemy je wyslac prosto do Ciebie 🙂
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 sierpnia 2010 22:59
Uważaj Met bo się jeszcze wzbogacisz na tych źrebakach z czego jeden ma przecież takie ogromne predyspozycje skokowe ....( sic!)
przepraszam 🚫
wątek zamknięty
takie akcje zawsze wzbudzaja emocje :kwiatek:

allegro cegielkowe dla Maluszkow:
http://allegro.pl/zrebaczek-i-mloda-klaczka-aukcja-charytatywna-i1205822080.html

cos jeszcze chcialam dodac... aaaaaaaa, watki, fb, n-k i co tam jeszcze pouzupelniam rano, bo teraz marze tylko o mojej podusi
wątek zamknięty
Met - to wspaniale! re voltowicze jak zawsze dopisali.  😅
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.