Nastrojowe i klimatyczne zdjęcia

buu, MsCarmen super!  😀 Ja próbowałam te kable zretuszować. Ale wiecie,że bez ogrodzenia mi się bardziej podoba 😀 Dziękuje :kwiatek:
Orszowa   Na zawsze w moim sercu ORSZA [*]
27 sierpnia 2010 22:36
Może nie jest zbyt wspaniałe ale ma swój klimacik 😉
Orszowa, klimat jest w ręcznym jaki zaciągnęła amazonka czy może fantastycznie dopasowanym do jeździectwa stroju 'amazonki'?
Orszowa   Na zawsze w moim sercu ORSZA [*]
28 sierpnia 2010 07:24
burza  to nie jest ręczny, dziewczyna ma taki strój bo wsiadła tylko na stępa. Nie każdy musi mieć eleganckie bryczesy i frak itd.
Orszowa,
Wybacz, ale KAŻDY szanujący się i konia jeździec powinien mieć bryczesy, buty z cholewami[sztylpy+sztyblety, bądź oficerki] i koszulkę zakrywającą ramiona. Nie trzeba mieć bryczesów pikeur, oficerek sergio grasso i koszulki euro star, trzeba po prostu wyglądać schludnie i kropka. Niby wejście tylko na stępa w niewyjściowym stroju można jakoś zrozumieć [choć tak naprawdę nie wiadomo czy dziewczyna wlazła tylko na stępa😉], ale tak czy owak - również nie wiem co jest klimatycznego w tym zdjęciu.
Orszowa jaki klimat....aż dech zapiera...
Orszowa   Na zawsze w moim sercu ORSZA [*]
28 sierpnia 2010 08:44
Ej ludzie ja was kompletnie nie rozumiem... Na tym forum w ogóle nie idzie się odezwać i wyrazić własnego zdania  🙄
Dla nas jazda konna jest przyjemnością nie koniecznością...
🚫
A co ma swoje zdanie i przyjemność/konieczność z jazdy do wstawiania jakiegoś bezsensownego zdjęcia do wątku ze zdjęciami z klimatem? Fota nie pasuje i już.
Orszowa, Wybacz, nie wiem gdzie meandrują Twoje procesy myślowe i kto Cię uczył czym jest jeździectwo. Moja wypowiedź odnosiła się do stwierdzenia, że "nie każdy musi mieć eleganckie bryczesy i frak". Sorry, ale zwyczajne bryczesy [swoją drogą, spodnie dziewczyny na zdjęciu wyglądają dość bryczesowato, ale nie mam pewności, nie wnikam], zwyczajne sztyblety i zwyczajne, skóropodobne czapsy na serio nie są tak drogie, żeby kogoś nie było na nie stać [kogoś, kto posiada własne konie...]. Ja swoje pierwsze sztybletu kupiłam na allegro, za 30 zł, bryczesy i czapsy też w tych granicach cenowych nabyłam. Już tu kiedyś smarowałam posta na temat wyglądania na koniu...
Oprócz tego - zgadzam się z Grześkiem. Fota tu nie pasuje, w żadnym wypadku.
Wydawało mi się, że jeździectwo jest sportem eleganckim... 😉
Averis   Czarny charakter
28 sierpnia 2010 11:47
Klimat taki, że mam ciarki.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
28 sierpnia 2010 12:15
Shadow nawiązuje nowe znajomości:

(niestety komórkowe  🤔 )
siwaaa94   Cud na czterech kopytach.
28 sierpnia 2010 14:20
Lotnaa, podoba mi się. Ma w sobie to coś🙂
Orszowa,
Wybacz, ale KAŻDY szanujący się i konia jeździec powinien mieć bryczesy, buty z cholewami[sztylpy+sztyblety, bądź oficerki] i koszulkę zakrywającą ramiona.


a moim zdaniem strój do jazdy powinien być wygodny i sprawny, a nie z ogromną koniecznością elegancki. Osobiście dostałabym świra jeżdżąc w sztylpach, a tym bardziej oficerkach, gdy temp. wynosi ponad 30stopni. Nie widzę nic złego w jeździe w zwykłych getrach, podkolanówkach, a nawt bluzka na ramiączkach nie jest jakąś straszną zbrodnią dla mnie  🙄

co oczywiście nie usprawiedliwia, że zdjęcie jest wstawione nierozmyślnie.



(sory za off'a)
Orszowa   Na zawsze w moim sercu ORSZA [*]
28 sierpnia 2010 15:46
No to mam nadzieję, że to tutaj będzie pasować... ( nie ma na zdjęciu źle ubranego jeźdźca 🏇 )

Lotnaa   I'm lovin it! :)
28 sierpnia 2010 17:09
siwaaa94, dzięki  :kwiatek:
Niestety nie dało się lepiej wykadrować, bo w tle bałagan, no i ten uwiąz  🤔
Ale dzieci i konie/kuce zawsze mnie rozbrajają.
Orszowa, dla mnie pysk, jak pysk. nic nadzwyczajnego :bezradny:
m.indira   508... kucyków
31 sierpnia 2010 18:02
no to takie terenowe ...

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 września 2010 10:06
Trochę inny klimat i nastrój, niemniej jednak jeździecko:
Strzyga - super to foto


ja dodam fotkę mającą coś w sobie, nie wiem czy wam się to udzieli

koń odebrany ze stajni w Starym Lubinie
w końcu w nowej stajni
zaznał spokój i zaufanie
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 września 2010 13:58
Cierp1enie, bardzo fajne foto! Nawet pod względem fotograficznym. Ciepłe kolory, trochę rozmyte. Przydałoby się więcej ostrości na koniu i żeby widać było trochę więcej pyska. Ale i tak jest super!!!
Cierp1enie to ciepło opierające się na żebrach, czuć radość, choć nawet jej nie widać. super foto !
dziękuję wam bardzo  :kwiatek:
Widać, że koń na swoim miejscu. Piekne jest i rzeczywiście nastrojowe. I tu widać, że wcale niepotrzebny wschód czy zachód do takiego zdjęcia. 👍
My 🙂
tajnaa wyje..chane  😜
tajnaa pierwsze zdjęcie góruje na mojej liście, chodź wszystkie mają w sobie ten 'klimat'.. plaży 😁
Może mało nastrojowe ale mi sie bardzo podoba
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 września 2010 19:01
nie wiem czy to takie nastrojowe, ale:










edit: odstępy między zdjęciami. obiecuję, że następnym razem będą mniejsze!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się