Stajnie w Lublinie

A możecie polecić jakiegoś dobrego instruktora/trenera w Lublinie ?  Jaka to stajnie, to nie ma znaczenia. Tylko tak, żebym nie zbankrutowała...  😁
Pomożecie... ?  :kwiatek:
breakawayy  standardowo L ,P
Onlyright  była o tym niedawno mowa.Przejrzyj wcześniejsze strony.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
19 sierpnia 2010 21:53
breakawayy startuję startuję 😉 Jadę to co ostatnio czyli LL 80/90
Onlyright  była o tym niedawno mowa.Przejrzyj wcześniejsze strony.



Ale... Mi chodzi o np. dobrą szkółkę.. Albo kogoś kto popracuje nad moim dosiadem i ogólnie pod kątem ujeżdżenia... A Sadłowice to niestety za daleko troszkę... 🤔
ale kto mówi o Sadłowicach? Była ogólnie mowa o instruktorach/trenerach.
Ale tam nie ma konkretów.
ktos wie jak sie robi galerie na swieciekoni?
bo chce zrobic z warki
Napisz maila do redakcji, że chciałbyś umieścić galerię z zawodów - dostaniesz adres i hasło na ftp do którego skopiujesz zdjęcia, a ŚK je opublikuje. Jeśli dobrze pamiętam zdjęcia muszą być w formacie 469x700 lub podobnym ;-)))
Ktoś wie, ile kosztuje pensjonat w Pszczelej Woli ?
jett   success is the best revenge
27 sierpnia 2010 12:00
Ja dokładnie nie wiem ale ze strony szkoły : "Szkoła przyjmuje też konie w pensjonat.
W klasie pierwszej wszyscy uczniowie trenują na koniach ze stada szkolnego. Ewentualny własny koń (klacz lub wałach) jest koniem dodatkowym, w pierwszej klasie uczeń ponosi pełne koszty jego pobytu w stajni (obecnie przeciętnie 350 złotych miesięcznie)." Ciekawe jaka cena dla "nie ucznia".
Już wiem, teraz jest 500zł chyba...
Jak wygląda obecnie sytuacja w Arizonie?
jaka jest obecnie cena pensjonatu w Elizówce 600 zł czy 700 ?
kto się wybiera do Bonanzy? : )
A co jest w Bonanzie ?  👀
zawody skokowe. ja sie moze wybiore jako widz.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
28 sierpnia 2010 13:58
raxa jak konia chcesz wstawić na MINIMUM ROK to płacisz 600zł, jak na krócej to 700. No i trzeba rozmawiać bezpośrednio z właścicielem, a nie z panem Dąbrowskim.
fin a co konkretnie masz na myśli?  🤣
A kiedy te zawody w bonanzie ?
4 września 🙂 są propozycje na stronie LZJ 🙂

ja może pojadę z moim kucem 🙂 o ile przez ten tydzień się tam bagno nie zrobi...  🙄
okwiat dzięki  :kwiatek:
Zygzak, mam nadzieje,że się nie zrobi,bo ja wybieram się z moim Młodym, także byłoby nieciekawie;/
Zerknęłam sobie na program zawodów i widzę, że jakiś wysoki poziom, czy co? Z tego co pamiętam były 50, 60tki dla "dzieciaków", a tu najniższa 80tka. Zdziwiłam się trochę, że tylko tyle konkursów. 😉
Ja tam się szykuję na 18-tego września i juz zaczynam się denerwować, bo popatrzyłam na były program np. MW-A w Fideliusie i widzę, że dla juniorów półfinał, to Ptka, a finał Nka. Tak jest zawsze? mam się tego spodziewać w LKJocie? Nie powiem, byłby kłopot.

EDIT: Przepraszam od razu, że znowu biadolę, ale taka moja natura. Muszę doszukiwać się problemów  :kwiatek:
Malaaa ja też mam nadzieję, że się nie zrobi... nawet jak by się nie zrobiło, a w sobotę padało to nie jedziemy, bo nie kuci jesteśmy, a samobójczynią nie jestem 😉

Jasnowata też jadę LKJ, ale otwarte 🙂
Zygzak, a powiedz mi konkretnie czy w LKJocie można się spodziewać konkursu, w  którym nie będzie określona kategoria wiekowa? 🙂
Zygazak, no my się kujemy,no ale i tak mi się nie uśmiecha błoto
otwarte możesz jechać klasę jaką chcesz 🙂 jak jedziesz Mistrzostwa to musisz się klas wiekowych trzymać 🙂
Wiem, że otwarte, to są, no... otwarte 😉 Ale chodzi mi o to, że chciałabym jechać normalnie w Mistrzostwach, ale nie poza konkursem oczywiście. jednak jak zrobią tak jak w tych przykładowych Fideliusowych, że dla juniorów będzie tylko Ptka i Nka, to kiepawo 😉
Tak się zastanawiam i może podpowiecie mi coś. Planowo w kwietniu 2011 przenoszę konie ok, 30 km od Puław. Pewnie będę szukac kogoś, kto podczas mojej nieobecności zajmie się końmi - sztuk dwie, pojeździ, wyczyści, posprząta. Jakie stawki? Ma to rację wypalić?
bera7, a wiesz już w jakiej stajni będziesz je trzymać? Stawki są różne i zależą przede wszystkim od człowieka. Ja np. za jedną jazdę ( w tym już czyszczenie, sprzątanie) na prywatnym koniu biorę 20zł.
moim zdaniem ma. Sama znam kilka osób które taką opieką zajmą się za darmo (warunki ile dni, czy wakacje czy rok szkolny, gdzie byś miała konie, wszystko do dogadania). Zwłaszcza że niestety szkółki w naszych okolicach upadają i ludzie szukają innej alternatywy żeby móc jeździć/opiekować się końmi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się