Czy ktoś "stoi" w Szwadronie w Starej Miłosnej?

Czy ktoś może ma konia w Szwadronie? W Starej Miłosnej.

Jakie są tam ceny pensjonatu?
Czy jeśli się tam trzyma konia to można korzystać z całej infrastruktury? Hali? Placów? Terenów wokoło placów itd... czy też można się spodziewać jakiś ograniczeń.
Daje się jakoś dogadać ze stajennymi?

Dziś tam byłam, jakoś pusto wszędzie,na placach pusto,nikt nie jeździ...
Fajnie że spokój ale że aż takie pustki w niedzielne popołudnie :/

Będę wdzięczna za jakieś aktualne wieści 🙂
wątek zamknięty
zapytałaś już tutaj http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,46.msg691126.html#new
może poczekaj na odpowiedź 😉
wątek zamknięty
Czy ktoś może ma konia w Szwadronie? W Starej Miłosnej.
Stara Miłosna to jest CWKS Legia Stara Miłosna vel Legia Stara Miłosna, bez względu na to ilu ćwoków będzie tam z dzidami na konie wsiadać.
wątek zamknięty
edzia69   Kolorowe jest piękne!
29 sierpnia 2010 20:25
Wrotki, taki duży chłopiec a dzidy od lancy nie odróżnia
wątek zamknięty
no właśnie odróżnia, bo z lancą to jeździli polscy kawalerzyści, a teraz ich już nie ma, bo ta dzicz to przebierańcy co nawet kawalerzystów dobrze udawać nie umieją...a bronią dzikusów jest dzida właśnie.
wątek zamknięty
Czy ktoś może ma konia w Szwadronie? W Starej Miłosnej.

Jakie są tam ceny pensjonatu?
Czy jeśli się tam trzyma konia to można korzystać z całej infrastruktury? Hali? Placów? Terenów wokoło placów itd... czy też można się spodziewać jakiś ograniczeń.
Daje się jakoś dogadać ze stajennymi?

Dziś tam byłam, jakoś pusto wszędzie,na placach pusto,nikt nie jeździ...
Fajnie że spokój ale że aż takie pustki w niedzielne popołudnie :/

Będę wdzięczna za jakieś aktualne wieści 🙂



Cena za miesiąc w Szwadronie to 1050zł.  I owszem, można korzystać z całej infrastruktury. 🙂  Są jakieś ograniczenia na tor steeplowy i hipodrom, ale nie wiem jak to dokładnie jest bo już jakiś czas tam konia nie trzymam.  I ze stajennymi pewnie, że się da dogadać. 😉
Jeśli się trafił spokój tam to jestem w szoku. :P Zawsze jest tam sporo ludzi. 😉
wątek zamknięty
Zamykam. Wątek o warszawskich stajniach już istnieje.
wątek zamknięty
ale nie zamknales :P
wątek zamknięty
No tak, istnieje, przepraszam bardzo za zamieszanie.
Tam tez pisałam ale sprawa dość pilna i bałam się że pytanie się zgubi w 140 iloś stronicowym wątku ogólnym.

Aga
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.