Kącik Ujeżdżenia

caroline   siwek złotogrzywek :)
27 sierpnia 2010 21:03
haaaaalo?!?! czy to już wszystkie relacje z dzisiaj??
dziewczyny, stać was na więcej 😎
hmm, ja tam poza czystą radochą z wyników niektórych zawodników 😉 to nic więcej nie wiem - przyznaję bez bicia, że siedziałam w pracy - ale jutro o 10 rano stawiam się na trybunie głównej 🙂

jednego nie rozumiem kompletnie - caroline, jak mogłaś nie przyjechać - miejsce noclegowe czekało... :foch:
vissenna   Turecki niewolnik
27 sierpnia 2010 21:17
Właśnie zobaczyłam wyniki po pierwszym dniu MP.

Dużo ludzi miało focha na Rapcewicza za te słowa, że jest on i Kasia Milczarek potem przepaść i reszta zawodników.
Wyniki raczej to potwierdzają...
Ja mam za to nadzieję, że taka kolejność już pozostanie do niedzieli - ale aż boję się zapeszyć -TFU, TFU!!
ale beznadziejnie, że zawody w niedziele zaczynają się o 8 wysokim konkursem i tak wcześnie kończą.. jak jadę na niedzielę tylko z Warszawy to aż mi się odechciewa... i tuz po południu koniec..
z pierwszych, być może pikantnych wink, niusów: pani Morsztyn wycofała się z Atyllą z konkursów. Podobno nie było to dla nikogo zaskoczeniem

Możecie jaśniej? Dlaczego się wycofała i dlaczego to było oczywiste?

edit: Kto z voltowiczów startuje w niedzielę?

ja tez jestem ciekawa, odpowie ktos? 🙂
haaaaalo?!?! czy to już wszystkie relacje z dzisiaj??
dziewczyny, stać was na więcej 😎

a co chcesz wiedziec? Bylo nuudno jak na każdych zawodach ujeżdzeniowych, nikt nie spadł, wszyscy na czysto 😉

a tak na serio - ja widzialam tylko ST, kucyki i kawałek juniorow.
W ST wielkie wrażenie na mnie zrobił fryz, niesamowity kon, przy galopach wyciągniętych budka się trzęsam tak mocno uderzał łapami o ziemię.

Strasznie wspolczuje tym, ktorzy trafili na deszcze, przez jakis czas byla sciana deszczu, podloze na czworoboku znioslo tą pogodę świetnie, gorzej z jezdzcami 😉

Przejazdy w ST przerozne. Było na czym zawiesić oko, ale nawet najlepsi nie ustrzegli sie błędów. Było tez pare przejazdow hmm.. nie na poziomie.
mtl   I M Equestrian
27 sierpnia 2010 22:38
a tu sa listy startowe
http://dressage.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1181&Itemid=45
GP o normalnej porze...... ufff!
caroline   siwek złotogrzywek :)
27 sierpnia 2010 22:54
ylo nuudno jak na każdych zawodach ujeżdzeniowych, nikt nie spadł, wszyscy na czysto 😉

świetny tekst!!  😁

no jak to co chcę wiedzieć??
yło na czym zawiesić oko, ale nawet najlepsi nie ustrzegli sie błędów. Było tez pare przejazdow hmm.. nie na poziomie.

o tym chcę wiedzieć, łącznie z krwistymi szczególikami 😎

Dużo ludzi miało focha na Rapcewicza za te słowa, że jest on i Kasia Milczarek potem przepaść i reszta zawodników.
Wyniki raczej to potwierdzają...
z tego co pamiętam, to nikt nie zaprzeczał temu co Rapcewicz powiedział, chodziło o to, że w ogóle miał tupet się w taki sposób wyrazić.

ale to taki ot i też gorąco przyłączam się do próśb caroline, relacje, relacje! 😉
mtl   I M Equestrian
28 sierpnia 2010 07:01
paaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........
O co chodzi z dzisiejszymi wynikami MR? Czemu u Otella wynik u jednego sędziego to 0%?
edit: poprawili.
vissenna   Turecki niewolnik
28 sierpnia 2010 19:11
Są już gdzieś wyniki MP z dzisiaj?  🙇

Coś ciekawego wydarzyło się dziś?
mtl   I M Equestrian
28 sierpnia 2010 19:22
ktos tam pierwszy, rapcewicz drugi, falk trzeci w GP
wyniki powinny byc na dressage.pl

zawody z czworoboku B byly na hali

a pogoda ogólnie sié poprawila, ale bloto okropne
vissenna   Turecki niewolnik
28 sierpnia 2010 19:56
Szukałam jakichś filmików z dzisiejszej imprezy (może jakaś dobra duszyczka wrzuci)
I zobaczcie co znalazłam 🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
29 sierpnia 2010 00:30
no przepraszam bardzo, ale naprawdę się nie popisałyście dziewczyny z tymi sobotnimi relacjami z Wrocławia 🍴 ciutkę skromnie to wyszło 😕
mam nadzieję, że chociaż niedzielne przejazdy solidniej zrelacjonujecie 😉
dobra, no, wróciłam o 23 do domu, nie bądź niedobra 😉
Randon jak Randon - niezmiennie piaffy i pasaże poza konkursem 😉 - ale miałam wrażenie, że jakiś taki hmm "spokojny" 😉
Ekwador jak Ekwador - dla mnie niezmiennie karykaturalny, do tego mam wrażenie, że jakiś taki hmmm, zamknięty przodem - jakiś czas temu jak go widziałam na żywo to machał nogami "we wszystkie" strony (w złym tego słowa znaczeniu), teraz widać było ogarnięcie większe tego machania, ale przy jednoczesnym jakimś zamknięciu przodu.

Mam nadzieję, że dziś nic się nie wydarzy tfu tfu i Rapcewicz przypieczętuje swoją przewagę.
sooooooooooooooooory, spędziłam z babcią pół nocy w szpitalu.
Choć nie mam dużo do powiedzenia, bo siedziałam wczoraj na młodych jeźdźcach i kucach. Małej rundy prawie nie widziałam, a dużo bardziej od strony rozprężalni.
Poza tym siedziałam z meeeeeeega przystojnym sędzią więc nie widziałam za dużo przejazdów  😍
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
29 sierpnia 2010 10:01
Poza tym siedziałam z meeeeeeega przystojnym sędzią więc nie widziałam za dużo przejazdów  😍


🤣 🤣    :emota200609316:
Dzisiaj za to święci w oczy
caroline   siwek złotogrzywek :)
29 sierpnia 2010 15:18
sms-owe info od epk: Rapcewicz Mistrzem Polski 😀
Mistrzem Polski Juniorów został Mateusz Cichoń a Mistrzem Polski Młodych Jeźdźców Ewa Iwaszkiewicz.
Pełne wyniki są już na www.dressage.pl i na stronie CDI
podobal mi sie baaardzo przejazd nuno santosa na salu- uwazam, ze zostal nisko oceniony. poprawnie, w rytmie, lekko. naprawde przyjemnie sie na to patrzylo.
mi też podobał się bardziej od Desperadosa, ale ja się kompletnie na tym nie znam
Poza moją wielką radością z wygranej pary R+R 😉 (jakieś dzikie piski wydawałam z siebie na trybunach przez parę minut 😉)
to chciałam powiedzieć, że z roku na rok coraz więcej klasowych koni - widać wyraźnie wyższy poziom ruchowy i w wyszkoleniu  niektórych koni - szczególnie niestety zachodnich 🙁, tak jakby o klasę wyższy niż reszty.


A poza tym na szczęście zawody się skończyły, bo jeszcze jeden dzień i jak nic bym zwariowała - tyłek mam odciśnięty w motyw przewodni ławeczek na głównej trybunie...

edit: Desperados jak dla mnie przereklamowany 😉, po wszystkich ochach i achach prawie Totillasa spodziewałam się zobaczyć 🤣

edit 2: czy ktoś wie, jakiej rasy (pochodzenia) jest wałach Tajmyr na którym startowała Oksana Gusarowa? Jakoś nieodłącznie kojarzył mi się z półachałtekiem 😉

edit 3: duże gratulacje dla Lostak za dziś - spooora poprawa od wczoraj i świetnie się to oglądało - życzę CI jak najwięcej takich przejazdów 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 sierpnia 2010 20:11
Abstrahując od Wrocławia - kto na MWiM do Bajardo?

Tak a propos to mam taką refleksję - zawsze było wielkie narzekanie na Woltę, a na MWiM tam zawsze zgłaszało się stado ludzi. W końcu udało się przenieść mistrzostwa stamtąd w miejsce, które ma warunki sporo lepsze, organizatorzy postarali się o naprawdę fajne nagrody, a zgłoszeń jak na razie tyle co kot napłakał. O co chodzi?
może o to, że to super drogie zawody i daleko?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 sierpnia 2010 22:08
W Wolcie taniej było? Nie wydaje mi się...
lostak   raagaguję tylko na Domi
29 sierpnia 2010 22:18
a ja wlasnie dotarlam do domu.... podpierajac sie nosem.
ma dosc zawodow, trzy weekendy pod rzad to juz "przestępstwo" , - aromer, bajardo i wroclaw.

w czasie MWiM bede pic wino i jesc robaki w chorwacji zbierajac sily na Kyre.  kon ma wolne, dzisiaj spisal sie na medal i byl najlepszy z polskich koni.  dwa poprzednie dni nauczyly mnie strasznie duzo i sie ciesze, ze je tak spieprzylam.

co do kasi i michala, zdania sa bardzo podzielone. 

My na MWiM bedziemy  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się