Konie ze starego Lubina -Met je weźmie do siebie ale potrzebna jest nasza pomoc

Met wraca z Warszawy, w domu bedzie ok 16, 17 i wtedy napisze ile jest na koncie
wątek zamknięty
mamy 1400zl

zaraz dzwonie do Pani, ktora jest zainteresowana pomoca - moze cos sie uda jeszcze zorganizowac
kolega obiecal tez 300zl, ale nie wiem, czy uda mu sie wyslac w tym tygodniu
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 sierpnia 2010 15:33
Tym razem ja robię off topa dla wiadomości każdego żeby później nie było pretensji do Met że akcja nie wyszła.

Ludzie się starają, wypruwają swoje flaki, aby uratować maluszki - żeby trafiły w dobre ręce. Dla każdego z Was ogromny ukłon :kwiatek:
Jednak Ci ludzie od koni, a głównie panienka ( Mysza) która zrobiła dzierżawionemu koniowi Oświęcim,  nie potrafią tego docenić... Was i waszych starań.
To, że z dobrego serca pomagacie w uratowaniu tych koni.
Natknęłam się na forumową Mysze i jej komentarze na fotoblogu koleżanki: http://www.photoblog.pl/orsza

Sami poczytajcie, sami oceńcie, mnie przepraszam ale ręce opadają. 👿 🤬
Bo dla mnie Met robi im mega zajeb... przysługę , że  zaoferowała pomoc.
My an forum zbieramy pieniądze, ścieramy się .. ale kogo to obchodzi...  w końcu w gówniara nie potrafi tego zrozumieć i w niej się gotuje jak konie do fundacji mają iść...
Jak pisałam wczesniej TOTALNE ZERO ! Widać jakie maja pojęcie o tym jak wiele potrzeba wysiłku, logistyki aby zorganizować transport i pieniądze..
Ale nie pewnie myśli że w kij pierdnął parasol się otworzy...  bo takiej panience wszystko w życiu łatwo przyszło... rodzice papu i kasę  dali
Otóż nie... wybaczcie mój bulwers, ale zaangażowałam się w tą akcję i chciałam aby konie trafiły do Met.
Ciekawa tylko jestem.. Czy jak dojdzie do transakcji to czy nasi ,,bohaterowie od koni" nie podniosą ceny na o kilka cyfr w górę!   Widać wszystkiego można się po takich ludziach spodziewać.

MYSZA dziękujemy za docenienie Nas i Met   oraz pokazanie swojego gówniarskiego zachowania i odpowiedzialności  👿 Jesteś po prostu niesamowita !
wątek zamknięty
ze ... co?! 🤔

😵

od tygodnia wszyscy sie staramy, a tu...

😵

nie wierze... po prosu nie wierze w to, co czytam!
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
30 sierpnia 2010 16:05
Met, nie nerwuj- nie ma sensu  :kwiatek:

Wysłałam Ci przelewik, może nawet przelewiczek - po tytule od razu poznasz który ode mnie  😎
wątek zamknięty
Spodziewałam się że będzie więcej kasy  😕  może z czasem da się coś zrobić i do soboty przeciągnąć .
Met potem napisze pw. teraz muszę iść obrządzać .
wątek zamknięty
Ninevet :kwiatek:
Monia :kwiatek:

przepraszam, jesli komus dlugo nie odpisuje - mamy urwanie glowy tu, w terenie, a jeszcze maluszkowe sprawy sie komplikuja

nic to... walczmy dalej!
wątek zamknięty
Wystawiłam w ogłoszenia Czarci Pazur Nafa - 1l - całość oczywiście dla Maluszków! Cena wywoławcza 100 zł 🙂 A co mi tam... To ostatnie co mogę zrobić 🙂
wątek zamknięty
zabeczka17, a co na tym ftb jest napisane takiego, zeby sie tak bulwersowac? no piperzy sobie costam i tyle.
edit: juz bardziej bym sie bulwersowala tym co orsza pisze do myszy...
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 sierpnia 2010 17:19
może ciebie to nie rusza dla mnie jest to chamskie podejście do tematu...  chciałam aby Met wiedziała proste.
Poza tym masz pytania ? wal na priw
wątek zamknięty
dostalam telefon - idzie 300zl!
wątek zamknięty
zabeczka17, nie mam pytan, nie bede pisac na priv. a ja msyle, ze tylko nie potrzebnie zdenerwowalas met. po co to? sprawy tocza sie swoim biegiem. kasy jest juz sporo, sprawa ma szanse dojsc do skutku.
wątek zamknięty
Ode mnie też ziarenko poszło 🙂
Trzymam kciuki
wątek zamknięty
Niestety  koniec miesiąca to i przelew nieduży, ale cegiełka dorzucona.
Kurcze szkoda że to autko tak daleko, bo właśnie czegoś podobnego szukam  🙂
wątek zamknięty
Za taką kasę? Wsiadasz w ciuchcię i jedziesz!
wątek zamknięty
ale to jest masakra

z fotobloga Myszy ( źródło - http://www.photoblog.pl/#shelovesme  żeby nie było, że kopiuję nie podając adresu)

  orsza  - 29/08/2010 18:19:29
Hehehe ;D

No taaak... Wy jesteście złooo... bo.. oddajecie konie na rzeź!!

Zważcie na to, że takie komentarze będą szły w waszą stronę...
Będą pisać, że uratowali dwa młode konie przed pewną ŚMIERCIĄ!

Oh wy niedobrzy! ;]


Żałosne są te całe fundacje itp.
Tam gdzie konie cierpią ich nie ma o.O




to jakaś masakra to co czytam tam

wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
30 sierpnia 2010 21:48
Cierp1enie ale mogę wiedzieć co to wnosi do tematu ZBIÓRKI oprócz zamieszania ?

Za 2 dni [mam nadzieje] będzie po sprawie, uda się jeszcze przez 2 dni nie robić bałaganu i ignorować wpisy tej dziewczyny, która nie jest właścicielka koni i jej zdanie absolutnie się nie liczy ?

Chyba, że denerwowanie Met i wszystkich naokoło ma jakiś zbawienny wpływ na ilość przesyłanych pieniędzy, a jedynie ja tego nie widzę ?  👀
wątek zamknięty

Wszystkim tutaj chodzi o dobro maluchów, no to do dzieła, ja ponawiam - że mam książkę po francusku - może ktoś jest zainteresowany? oprócz malutkiej wpłaty, jedynie tak mogę pomóc - za co przepraszam, ale wierzę, że nie damy się blogaskom i pomożemy Met, już bez  🚫

Met - ile będzie potrzebne na transport?

edit: prosze bardzo, na co komu i moje wypociny 😉
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
30 sierpnia 2010 22:07
Napiszę jeszcze raz a dosadniej, bo powyższa forma nie zadziałała.

NIE PRZEPRASZAJCIE ZA OFF TOPIC TYLKO GO NIE RÓBCIE.
NIE CHCE WPROWADZAĆ KAR PORZĄDKOWYCH W TAKIM TEMACIE ALE ZA CHWILE BĘDĘ MUSIAŁA !
wątek zamknięty
transport do mnie: 800zl
transport do jastrzebia: 400zl

przy cenie 1zl/km

ciagle szukamy rozwiazania idealnego. w koncu przed nami jeszcze cala doba na rozmyslania
wątek zamknięty
Przed jaką śmiercią , ktoś tu ma niepokolei w głowie , w życiu nie oddam swoich koni na rzeź,  Moje konie i zrobię z nimi co będę chciał , gdzie chcę i kiedy chcę i oddam wydzierżawie komu będę chciał ... Poza tym miło ,że uzbieraliście pieniążki dla koni , przydają się dla tych naprawdę zabidzonych szkapinek ... to forum wymkło się spod kontroli poza tym łapcie linka ... była u mnie policja , TOZ , i 2 fundacje a to czy sprzedam konie to zostawcie mi do porozmawiania z MET ... taka dygresja zabka zapomniała jak jej konik stał u pewnego pana ,  a jej Iskierka przez dwa zimne miesiące nie widziała siana ani owsa tylko jadła pszenżyto i słomę  kto tu nie dba o konie?? 2 miesiące?? moje konie są zadbane!!  http://www.lubin.pl/aktualnosci,11156,promowany.html  skoro ludzie mówią że jest dobrze to co jakaś niemądra lala będzie mi mówić o moich koniach skoro nigdy u nich nie była, żaba nie umie przegrywać a tym razem tak jest , dlatego broni się tymi negatywnymi komentarzami.. tchórzostwo ...
wątek zamknięty
wątek zamknięty
http://allegro.pl/ogierek-i-klacz-potrzebuja-pomocy-nasza-szkapa-i1211973169.html

mamy 1800zl!

"dla maluchów mogę zaproponować 2 treningi w cenie 40 zł.proszę się zgłaszać na nr 6059215963"

http://www.taranty-argo.cba.pl/


ford fiesta: http://allegro.pl/show_item.php?item=1211722271
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 sierpnia 2010 10:37
auto na aukcji? no tego jeszcze nie było 😀 haha 😀 brawo 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
.. Poza tym miło ,że uzbieraliście pieniążki dla koni , przydają się dla tych naprawdę zabidzonych szkapinek ...


to w końcu sprzedajesz konie czy nie?  🙄
wątek zamknięty
Cierp1enie, a ty kupujesz? zostaw, met bedzie sie dogadywac, po co tu na forum sie szarpac? kasy jest juz sporo, wszystko sie dobrze zapowiada. olac to co dziewczynki pisza na fotoblogach, olac to ze ten cos wypisuje.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
31 sierpnia 2010 12:35
olac to ze ten cos wypisuje.

A ty sprzedajesz że KAMILBRAT już nie ma nic do gadania?
wątek zamknięty
Mysza, alez nie. niech sobie pisze. i wy sobie piszcie gdzie chcecie. po co sie tym podniecac i to rozdmuchiwac?
napisalam- met sie z p kamilem sama dogadywac bedzie. tak chyba najlepiej?
edit: lit
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.