NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

A i proszę, nie róbcie problemów osobie, do której wysyłaliście paczki. To moja wina i nie chce, żeby ktoś miał przeze mnie problemy 🤔
Karina7 dzwoniła do matki tej Julki, ponoć najpierw twierdziła, że to jej córka a jak się dowiedziała, o co chodzi, to się jej wyparła
spoko, naiwnosc naiwnoscia, glupie dziecko glupim dzieckiem, ale z tego co zauwazylam to ona sie wymieniala na tylko markowy sprzet, drogi.
nNa jaki numer dzwoniłaś? Mój numer to 725207683
A co do tego że wymieniam się tylko na markowy sprzęt, to jeżdzę już sporo czasu i znam się na sprzęcie i jestem tak zwanym szmatocholikiem. Ale nie zależało mi na tym żeby te rzeczy mieć. Jak już zresztą pisałam.
 Użytkownik ukarany wypowiedzią moderowaną na czas rozwiązywania sytuacji, którą spowodował oszustwem. Następnym krokiem będzie zbanowanie tego użytkownika za trolling - posiada On kilka różnych kont.

 
majeczka   Galopem przez życie!
30 sierpnia 2010 17:34
Gówno prawda! Nie zrozumiałaś swojego błędu! Jakbyś zrozumiała to już po tym jak kupowałam od Ciebie ochraniacze jako NikaG byś zrozumiała że robisz źle, po tym co Ci napisałam. Nie dotarło. Jako Onlyright udawałaś że o niczym nie wiesz i dziękowałaś mi że Cię ostrzegłam przed NikaG i wczoraj a nawet dzisiaj rano chciałaś się ze mną wymienić na kantar. Pisałaś mi o swoim narzeczonym i inne cuda wianki!
Nic nie zrozumiałaś i nie zrozumiesz dopóki nie dostaniesz prawdziwej nauczki, raz Ci odpuściłam jako NikaG bo się przyznałaś że naciągałaś ale to było raz! Więcej nie przejdzie ani twoja fałszywa skrucha ani odkręcanie. Pod dupą ci się zapaliło i myślisz że swoim przepraszam wszystko załatwisz.
Dobre sobie...

To jeśli nie wierzyłaś, że paczki dojdą, a jednak zaczęły przychodzić...

To co znaczy to:

[quote="majeczka"]Chciała się ze mną wymienić na kantar jeszcze dzisiaj do mnie pisała[/quote]

Tym razem chciałaś tylko zobaczyć czy kolejne paczki dojdą, skoro poprzednie doszły?

Głupie dzieci też ponoszą konsekwencje.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 sierpnia 2010 17:48
Patrice, w takim razie po co Ci tyle kont? Pod każdym jesteś inna osobą i pod każdym masz innego konia. Marzenia się nie spełniają?
Livia   ...z innego świata
30 sierpnia 2010 17:58
🤔 jak dla mnie to dalej jeden wielki przekręt. majeczka ma rację, pod tyłkiem gorąco, to i dziewczę przeprasza...
Sprawa mnie nie dotyczy, ale to co przeczytałam to szok!

Do ostatniego postu majeczki myślałam, że faktycznie dziecko sie zabawiło, teraz poodsyła i moze faktycznie nie zgłaszajcie sprawy na policje...ale po tym co majeczka napisala to nie zwlekajcie tylko zgłaszać sprawe na policje!musi poniesc konsekwencje!
Patrice i co?
Rano jechałaś już "za pół godziny" na pocztę wysyłać paczki i "podasz wszystkim numery nadania paczek"
a teraz jedziesz jutro. Może planujesz wybrać się na pocztę za miesiąc albo wcale?

ręce opadają, zastanów się w co się pakujesz, bo przy takiej ilości oszukanych osób to niezłe bagno...
czekam do środy na paczkę...a w środę jeśli nie dojdą nasze paczki,wszyscy oszukani to zgłaszają...a i nie zapomnij włożyć kasy za przesyłki które opłaciliśmy,ja zapłaciłam 25zł
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 sierpnia 2010 18:22
Jeśli wyśle jutro jak mówi to i tak na środę nie dotrą, najwcześniej w czwartek.
WTF?! 🤔 🤔 😲 😲 Takiej telenoweli jeszcze nie widziałam 🤔 To jakaś schizofrenia czy co?
Jeśli wyśle jutro jak mówi to i tak na środę nie dotrą, najwcześniej w czwartek.



Dojdą, dojdą...jeśli wyśle priorytetem do godziny 15, to paczki sa na nastepny dzień (nie zawsze ale przeważnie), choć w jej przypadku to zawsze sa problemy z poczta i paczki nie dochodza...
i co ? jak dojdą to puścicie jej to płazem ?  🤔 potem założy 9 nick i znowu będzie naciągać ludzi ...
Wiecie jaka byłaby lepsza kara dla niej? Jakby musiała nam zapłacić za te rzeczy, które jej wysłaliśmy.. Bo zwrócić przesyłki to nie będzie duży koszt, raptem kilku osobom po dwadzieścia parę złotych, co to jest??  Ale jakby musiała "KUPIĆ" to co otrzymała to już by ją zabolało.. I ja też nie wierzę w tą jej skruchę... Będzie tak jak raxa pisze, założy nowy nick i dalej będzie oszukiwać uczciwych...  🤔wirek:
Zgłaszajcie na policję, przy tylu osobach poszkodowanych powinna dostać odpowiednia nauczke...
I ja bym w tej sytuacji nie czekała na powrót rzeczy tylko od razu zgłaszała. Odpuścicie jej takie oszustwa??
Niestety i ja czekam na kantar i wiem już, że się nie doczekam. Daję jednak czas, max do końca tygodnia na zwrot mojego sprzętu. Hmmm... do Świdnika mam nie daleko.

Tylko wiecie co jest smutne. Po takiej akcji straciłam zaufanie do takich tranzakcji, a przecież już kilka rzeczy kupiłam i sprzedałam re-voltowiczom.
Teraz tylko niesmak pozostał 🤔
Też bym nie popuściła. Za swoje czyny należy ponosić konsekwencje. Bez względu na to czy ma się 10-18-czy 30 lat. Życie uczy! Skoro jesteś dzieckiem to więzienie Ci nie grozi, za to pożądne lanie od rodziców się należy.

Swoją drogą to zamiast mówić "jakoś sie wyplączemy" Twoja matka powinna zadzwonić do wszystkich oszukiwanych przez Ciebie osób, wyjaśnić, przeprosić, zwrócić sprzęt + poniesione koszty. A Ciebie odseparować od komutera, skoro nie wiesz jak go używać z pożytkiem.
😵 OŁ MAJ GAD.
Po prostu czytałam, i z każdym postem miałam niżej szczękę. Jeeezu.
Wkopała się dziewczynka, bo za wiele osób chciała nabrać.
Teraz, jak robi się gorąco, to będzie przepraszać, robić z siebie niewiniątko, głupie dzieciątko.
Ale nie możecie jej przecież odpuścić!
Tak jak mówi raxa, założy kolejny nick, i będzie to samo! Skoro majeczka mówi, że ostatni raz z Nią nic nie dał, to teraz musi dostać jakąś nauczkę. Proponuję faktycznie zgłosić sprawę na policję jeśli do końca tygodnia nie odeśle waszych rzeczy, a jeśli odeśle, to powiedzieć tylko rodzicom (każdy był młody i każdy popełniał błędy).

Em... Przedstawiam nk "Patrice": http://nk.pl/profile/10470768
Bay, skoro jedna z forumowiczek dzwoniła do matki, a ta się wypiera własnego dziecka tzn. że ma sprawę w poważaniu. Dlatego ja bym nie odpuściła. Ale chyba ostatnio mam za wiele z patologią do czynienia i patrzę na to przez pryzmat "ciąg dalszy nastąpi..."
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 sierpnia 2010 20:40
taka niewinna buzia .. a taka oszustka... 😵 
Skrzywdzić za mało.
Patrice trudno, żeby karina7 rozmawiała z twoją mamą dzwoniąc na twój numer telefonu. Skoro podajesz swój bez skrępowania to ja podam "maminy":  603 672 951. Ale myślę, że mama, czyli pani Edyta zarabia w Sanofi na tyle dobrze, żeby miała z czego zwrócić dziewczynom kasę...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 sierpnia 2010 21:02
Jakoś po twarzy nie wygląda na 12letnią smarkulę, która chciała zobaczyć czy paczki przyjdą 😉
Wiadomo, że nie chciała zobaczyć czy paczki przyjdą :P Teraz łatwo się mówi 😉
Zdaje mi sie, że mamusia o niczym nie wie? 🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
30 sierpnia 2010 21:10
hehe całkiem sprytne🙂

zastanówcie sie jak to miało działać

1 zakładam fikcyjne konta
2 na jedno, dwa z nich dochodzą paczkie sprzętem-oczywiscie zwrotne nie wychodzą...ale ja mam już sprzęt, który polezy w skrzyni i poczeka na lepsze czasy 😉
3 revoltowicze wieszają psy na fikcyjnych kontach, ale finalnie machają ręką na te sto dwieście zł 😎
4 teraz można sie zacząć próbować wymieniać bądź sprzedawac, nawet na tym samym forum 🙄 a co?
5 ups coś nie zadziałało, jednak sie wściekają... no i ten głupi adres ip 😤
6 udam głupie dzieciątko, sprzedam jakis kit-oni są naiwni i uwierzą 😁 😂

swoją drogą nieźle-"zobaczyć czy paczki przyjdą" 😂
duunia, a punkt siódmy? "O w mordę, jednak nie uwierzyli." 😀
🤔wirek:
ja z tą osobą miałam do czynienia jakiś rok temu i sądziłam, że jest dziwna, ale... AŻ TAK?!  😵
to ja się cieszę, że transakcja o pad anky nie wyszła .  😵
punkt ósmy- "cholera mam sprawę w sądzie"  😵  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się