KOCHAM KINO :)

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 sierpnia 2010 13:26
Różyczka - film nawet ciekawy. Tylko sceny erotyczne  trochę zbyt mocno pozbawione finezji.  A już najbardziej męczyłam się jak dziadek obracał młoda kobietę. Ja lubię subtelność a w tym filmie, który aż prosi się o nią, nie znajdzie się jej nawet przez chwilę.
Ogólnie polecam. Kawał dobrej historii.

Zgon na pogrzebie- nudna komedyjka, mało to śmieszne...

Niepokonany- Invictus - Historia Nelsona Mendeli po objęciu urzędu prezydenta  oraz jak sport jednoczy kraj.Morgan Freeman jak zawsze czarujący.. Film dla koneserów polityki .. i rugby . Polecam

Chłopaczki z sąsiedztwa- niezła głupawka 🙂

Twarz anioła - coś dla koneserów tematyki wojennej. Dzieci w obozie pracy.Polecam.

Krajobraz po bitwie- nie wiedziałam że jest jakiś film Wajdy którego po prostu nie zdzierżę. nie dość że moja ukochana tematyka to tak spieprzona , a Olbrychski to dla mnie dziwna postać nie kapuję jego gry. Denne

Kołysanka- byłam w szoku że Machulski stworzył taki gniot. Zazwyczaj lubiłam jego filmy... a ten.. nadaje się raczej dla widzów z przedziałem wiekowym 8-14 lat.


Vampires Suck - hahaha coś dla tych którzy  tak jak ja podchodzą do filmowej serii Zmierzchu z przymrużeniem oka ! Czad. Najbardziej rozwalił mnie tekst końcowy
- Team Jackob Bich! 😁 😎

Chłopiec z latawcem - niesamowita wspaniała historia. Polecam każdemu.

Wolność Słowa - coś w stylu ,,Młodych Gniewnych" tylko bardziej rozbudowane i subtelniejsze. Bardzo mi się spodobał Polecam ;]

Szalone Serce- Sorry ale nie poczułam tego czegoś za co ten film ( aktor) dostał Oskara. Film jest nudny...historia  upadającej gwiazdy Country...A Jeff wcale nie musiał się wysilać  aby stworzyć główną postać.   takie tam bebzoplenie przez półtorej godziny....


Niania i wielkie bum 🙂 sympatyczna bajeczka ;]


Edith: ej laski co z wami?  czy tylko ja oglądam  filmy?   😎 😎
nie tylko Ty.
ale ja wole chodzic do kina, bylam wczoraj, bylam dzis, pewnie pojde i jutro...
Querido, moim zdaniem Salt wyróżnia sie spośród wszystkich filmów-strzelanek, chociażby przez fabułę, dość interesującą, rzadko spotykaną. ja polecam  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 sierpnia 2010 20:28
Mery no to opisz jakieś filmy 🙂 może coś ciekawego dla siebie wynajdę 🙂
dzis bylam na "Jak ukrasc ksiezyc" i usmialam sie do lez np 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 sierpnia 2010 20:50
jak u nas zagrają to się wybiorę ;] słyszałam że świetna komedyjka
Mi się salt nie podobał. Właśnie fabuła była beznadziejna, aż w którymś momencie film się zrobił męczący. Jak oglądałam ten film, to czułam się trochę jakbym oglądała jakąś kreskówkę  😉 Podobał mi się tylko początek, a potem wg mnie była, to jedna wielka kupa  😀
Polecam bardzo film Wyspa Tajemnic. Mimo, że nie lubię DiCapria, to w tym filmie mnie zaskoczył pozytywnie  🙂

Moja wielka grecka wycieczka / My Life in Ruins
Miły film z przepięknymi zdjęciami z Grecji.
Świetna rola Richarda Dreyfussa .
I pan w roli głównej....mrrrr............
Seksta   brumby drover !
01 września 2010 11:40
salt - do niczego, początek fajny a reszta do bani... i jak wykle A. Jolie w roli kobiety-terminatoa co mi już troche zbrzydło...
a ja i tak na to pojde 😉
co do salt, to racja,przydałby się inny aktor do takich filmów, aczkolwiek podobała mi się jej gra. Wyspa Tajemnic jest dla mnie straszna  :emota2006097:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 września 2010 20:25
Wodzirej - Jerzy Stuhr jak zawsze popisowa, wspaniała gra aktorska...
  jak to w PRlu po trupach do celu 🙂
ja sie na salcie calkiem niezle bawilam 😉 ale nic co by zapadlo gleboko w pamieci 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 września 2010 11:32
Step Up 3D- dla samego tańca warto obejrzeć..  😜
Fabuła prosta i przewidywalna ale choreografia i tancerze jak dla mnie bomba.. Aż zatęskniłam za lekcjami hip hopu..


ja wczoraj się wreszcie wybrałam - dobrze, że trafiłam do kina jak jeszcze grają ten film  😁 Tak więc tradycja podtrzymana - kolejna część filmu zobaczona najpierw w kinie 😉

Sam film tak jak pisze Querido - dość przewidywalny, niemniej jednak bardzo sympatyczni, mi skutecznie poprawił wczoraj humor. Szalenie mi się podobało, ale ja generalnie kocham takie filmy - lekkie, miłe i przyjemne dla oka (  😎 ) i o tańcu 🙂 No i... tęskni się mi do tańca od wczoraj jeszcze mocniej, ojj tęskni!  😉

martva, możemy sobie rękę podać.. Ja też kocham filmy lekkie, miłe, przyjemne dla oka.. A o tańcu tym bardziej..
A na mnie czeka jeszcze Stomp the Yard 2 🙂 Tylko jakoś czasu nie mam ostatnio..

edit:

Listy do Julii - fabuła oczywiście mega przewidywalna ale film fajny..
Ja obejrzałam go z przyjemnością.. 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 września 2010 21:52
Whip it 😀 - czadowy film 😀 szkoda że w Polsce ten sport nie jest tak popularny 😀 pobawiłabym się z chęcią w brutalne wrotki  😍😀 szaleństwo 😀 😁
a ja wlasnie obejrzalam hollywoodzki shit "plonaca pulapka" i poplakalam sie jak bobr 😉
zabeczka17, oglądałam go kilka dni temu.. 😉
Drew miała zabawna rolę  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 września 2010 22:40
Querido  z tym połamanym nosem mnie rozwaliła  😂 😁  Eve i Lewisowa też były świetne 😀  film wypaśny 🙂
Heh.. mnie rozwaliły ich przezwiska (a przynajmniej te w mojej wersji napisów)  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 września 2010 16:03
Nine - ten film chyba zrozumieją tylko Włosi... Dużo śpiewania o bzdurach zabarwionych  delikatnym akcentem plejady gwiazd. Ale tak na boku... fabuła cholernie nudna- koleś jest reżyserem , zdradza od dawna żonę i nagle w magiczny sposób uświadamia sobie że ją tym krzywdził.
nuda... dosłownie efekciarska nuda. 🙄
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
05 września 2010 16:52
Oglądałam Salt kilka dni temu i nie mogę powiedzieć o tym filmie niczego dobrego, jestem wręcz zdegustowana 🤔
Dawno już nie widziałam tak nędznego filmu.

Udało mi się również zobaczyć nareszcie Jak wytresować smoka. Smoki absolutnie mnie oczarowały 😍
Poza tym film przyjemny, bardzo chętnie do niego wrócę.
82. niewinna. nie idzcie na ten gniot  😵 chybaze tylko po to by poobserwowac ksiazkowe zasady budowy kadru i montazu - tak sztuczne i ksiazkowe ze az bolesne.. fabula - dramat.. mialam wrazenie, ze w polowie filmu rezyser zmienil zdanie co do tego, jak bylo naprawde i od tej chwili dalej robil film w zupelnie innym kierunku niz poczatkowo. coz. nie wyszlo..
czy film Weltstadt (2008, rez. Christian Klandt) jest do obejrzenia w polskiej wersji jezykowej (ew angielskiej/francuskiej) w Internecie? pojawil sie w ogole w polskich kinach?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 września 2010 21:10
Nasze wielkie rodzinne wesele-  nie wiem na co czekam w tym filmie bo pierwsze 30 min jest dosłownie tragicznych. Dla mnie debilna masówka.

edith: no i nie pomyliłam się... cały film jest dosłownie słaby 🤔
Incepcja - bardzo sceptycznie do niej podchodziłam, ale w koncu poszlam. Nie 'zryła mi mózgu'  🤔wirek: bo i takie opinie slyszalam, ale zobaczyc warto, choc wyczaiłam pare niedociągnięć  😉 Zakończenie rozwleczoooone, ale jeden z niewielu filmow na ktorym tylko chwilke sie nudziłam

Harry Brown - jedynym bodźcem który popchnął mnie do obejżenia było End Credits na napisach końcowych, zwłaszcza ze to niby thriller (ktorych nie kocham), nie zdecydowal sie isc do kina. A załuje! Nie wiem co ma wspolnego z rzeczonym thrillerem. Uważam ze dobry film, wart zobaczenia. Idea staruszka-mściciela może niezbyt trafiona, ale pozatym swietnie zrobiony. No i Plan B w roli aktora. Lubie brytyjskie twory.
Salt - byłam, lekkie kino, duużo się dzieje, Angelina ofc jak zwykle biega i strzela  😉
Ale generalnie dobrze się oglądało.

Czekam niecierpliwie na Mr Nobody, uwielbiam Leto  😍
Na mnie Mr Nobody czeka ale jakoś się zabrać nie mogę..
Gdzie mieszkają dzikie stwory  🤔  niby fajne, niby nie. chyba poprostu nie rozumiem. dla bardzo małej garstki widzów.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 września 2010 16:07
Listy do Julii 🙂 Sympatyczna komercha z anorektycznie chudą  główną bohaterką i cholernie beznadziejnym aktorem w roli amanta.
historia jest naprawdę piękna, bardzo romantyczna. Można było stworzyć coś niesamowitego w stylu Pamiętnika... i...niestety produkcja została kolosalnie spartolona 👿

Zakochany Nowy Jork - kolejny gniot. nie polecam 😫
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się