KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Harry polopady 🙂
wątek zamknięty
a z es, są tylko polopady/pady ? czy stripe in to pady ? czy już są w sklepach ?  🤬
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 września 2010 16:41
konisiee, edytuj posty :/
wątek zamknięty
konisiee- zacznij czytać posty a nie tylko przeglądać zdięcia.. dziwczyny pisały, że są już dostępne w horse-trade
stripe iny to pady
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
01 września 2010 17:36
ja właśnie zamawiam ten pad ES taki czarny z szarym podłużnym pasem i logo ;D

Ja czekam aż u mnie w pracy będzie dostawa Eskadrona ehhh 🙂 Niciaki są super - w ogóle fajnie, że połączono mniej więcej kolory lavendera i petrola 🙂 Na pewno petrol będzie mój i ten granatowy Niciak tyyyż ! 🙂
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
01 września 2010 17:46
No tak panno kcj90 niech Equishop już w swojej ofercie będzie posiadał nową kolekcję Eskadrona a niciak granat, turkusik i może zieleń są moje a to wszystko 3 w cenie 2  😎  💃

No i mam nadzieję że milkowy niciak okaże się jednak bardziej Lavenderowy..    😀
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
01 września 2010 17:59
dziewczęta, a po ile 'chodziły' polary niciakowe? bo przyznam, że ta dera w paski mi się baaardzo podoba  😜
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
01 września 2010 18:11
W Amigo derka polarowa Hazela jest za 239 zł..

http://www.amigo-konie.pl/product_info.php?cPath=40_174&products_id=3140
wątek zamknięty
Mam pytanie do posiadaczy starszych Anek: czy ktoś z was zaobserwował u swojego konia odgniecenia na plecach po zdjęciu padu? Ja dzisiaj kilka zauważyłam w miejscu "łamania" się czapraka i nie wiem czy to wina braku profilowania, czy powodów mam szukać gdzie indziej (może coś jest źle dopasowane?)...
wątek zamknięty
ja bym powodów szukała raczej gdzie indziej- przecież anki to takie szmatki podszyte milutką tkaniną- ode tego nic nie może się stac- raczej  😉
wątek zamknięty
tak patrzę i patrzę i.. przecież ja derkę polarową potrzebuję 😜 szkoda, że ta niciakowa granatowa ma ten wielki napis eskadron ale ta w paseczki może być ciekawa🙂
wątek zamknięty
Ja czekam na milkowo-lawendowego niciaka i do tego nauszniki .  😍 😍 😍

tylko skąd wezme kasę jak do siodła miałam się dołożyć  🤔 🤔

to kiedy ten napad na bank?  🥂 🤔wirek:

Czasem cieszę się, że kupuje tylko fioletowe czapraczki .  😁
Taki mój świrek  🤔wirek:

Uwieżcie , nie znajdziecie ani pół rzeczy Jagody, która nie jest fioletowa.  😎
oprócz takich logicznych, typu podkładki pod owijki czy pokrowiec na czapraki i siodło . jeszcze tylko się fioletowej skrzynki nie dorobiłam . hmm , trzeba o tym pomyśleć .  😀
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 września 2010 19:58
przepiękne derki  😜
a niciak w drobne paseczki- szał  😍 😵

plan na tę zimę wygląda więc tak: 2 anky, 1 cotton, dralon, rip-stop, 2 polary  :bum:
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 września 2010 21:44
Turkusy przepiękne  😜 Derka będzie moja  😍 No i cottonik też  😀iabeł:
Derka zimowa w przystępnej cenie  😉 Ciekawe po ile będzie chodził ripstop  👀

Mam nadzieje, że sobie zrobię zakupy w Katowicach na zawodach (o ile mój mąż raczy ze mną pojechać  🙄 )
wątek zamknięty
rip stop pewnie w okolichach 450zł  🙄
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
01 września 2010 22:03
Ja mam jeszcze Rip Stopy Lki - romby z wiosennej kolekcji i XL z PLUM 😉 za 269 zł  😅


A tak w ogóle liczyłam ile wydam w tym miesiącu to tak:
- pad ES Stripe - ok. 300 zł
- Czaprak cotton Nici - około 70 zł
- kantar nici - jakieś 60
- derka jeszcze z obecnej kolekcji polarowa - 130 zł
(+ czapka pikeura tez jakieś 60 jak dobrze pójdzie  😍 )

Czyli ponad 500 zł... 😉 brawo....  😵
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
01 września 2010 22:18
Ja niestety mam ciężki orzech do zgryzienia .. miałam okroić kolekcje do 15 czaprakòw no i okroiłam wystawione na sprzedaż a zostały tylko:
-polopad gry i lavender
-impuls deepblue,nougat,blassgrun,royalblue,negro
-new cotton grey
-cotton gelb,gray,lavender,royalblue

czyli szare,granaty i fiolety z grubsza do siwego ..

a tu blekitny,zielon ew. bialy a no i na pewno turkus kto wie czy na jakis granat sie nie skusze znowu :/ cotton z nowej kolekcji juz mi sie podoba chcialam impulsa blekitnego ale nie ma niestety 🙁 ale i niciak fioletowy mi sie podoba jak nigdy

jak nic eksmisja z domu mnie czeka, a jeszcze że w sobote jade motor kupic to juz wogòle matka mnie powiesi a co do piero przyszły mąż 😂
wątek zamknięty
kantar nici - 60 zł ??  😲 😎 gdzie ?? heh i gdzie cotton za 70 zł nici licz przynajmniej 150 zł 😉
wątek zamknięty
Tak sobie mysle. Musze kupic dwie zimowki a te Eskadronowe sa ladne i calkiem znosne cenowo.
Ma ktos ?? Jak sie sprawuja? Troche martwi mnie brak rozciec na lopatkach.
wątek zamknięty
Ja mam jeszcze Rip Stopy Lki - romby z wiosennej kolekcji i XL z PLUM 😉 za 269 zł  😅

kcj90


A tak w ogóle liczyłam ile wydam w tym miesiącu to tak:
- pad ES Stripe - ok. 300 zł
- Czaprak cotton Nici - około 70 zł
- kantar nici - jakieś 60
- derka jeszcze z obecnej kolekcji polarowa - 130 zł
(+ czapka pikeura tez jakieś 60 jak dobrze pójdzie  😍 )

Czyli ponad 500 zł... 😉 brawo....  😵


Drobne poprawki...
cotton nici tak jak mówi Naciau, ok 150zł
kantar nici (są? :P) ok 80
derka z obecnej w sumie pewnie ok 150, bo przecenę pewnie walną.

Czyli już masz około 700zł.
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
01 września 2010 22:46
Naciau, Bay   zniżka pracownicza  😎    🏇
wątek zamknięty
A ja muszę przyznać, że sama w to niedowierzam, ale właśnie kupiłam fuksję z poprzednej kolekcji i ba mam zamiar kupić nawet bluzkę w tym kolorze i lansować się w różu na krosie.... sama siebie nie poznaję, ale skoro i tak już się z Reszką na krosie wyróżniamy to nie zaszkodzi się wyróżniać jeszcze bardziej🙂
wątek zamknięty
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
02 września 2010 08:43
mmm... premia bedzie raczej w październiku... Mam nadzieję, że jeszcze zdążę na turkusy/brązy 🙂. a byłby lans, bo mam sweterek w identycznych barwach 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 września 2010 08:49
Magdzior, tylko nie zapomnij wrzucić zdjęć w fuksji 😉

obstawiamy które kolory będą miały największe wzięcie? 6 czapraków na raz nie kupię  🤔wirek: muszę to jakoś rozplanować  😂
wątek zamknięty
sei, najwieksze wziecie beda mialy zapewne te najbardziej nietypowe. To znaczy oba niebieskie i zielen. Tak bym przynajmniej obstawiala. A z niciakow pewnie fiolet.
wątek zamknięty
Klami, a to wy już jeździcie? 🙂
wątek zamknięty
Burza, niet. Kon ma przerwe. A ja juz w ogole nie jezdze, jestem "out".



Czy ktos wie moze ile moze kosztowac stajenna derka zimowa Euro-Stara ? Normalnie czy bardzo kosmicznie ?
wątek zamknięty
ja kupiłam 2 lata temu za 350 zł. Trzyma się dobrze, nie obciera, mogłaby być tylko trochę szersza w klacie
wątek zamknięty
Aaaa myślałam, że jak się obkupujesz to Pączek chodzi już...

Derki ES w ogóle kosztuję kosmicznie 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.