Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Baś
Szogun jest własnością Deborah, ale jeździ go  rewir 😉
wątek zamknięty
BaŚ, Szogun o którym mowa, to koń własności deborah którego ja jeżdżę, w Warszawie go jeszcze nie było, a wygląda o tak:



edit: oo właśnie ewuś :kwiatek:
wątek zamknięty
jeszcze trochę kucyków 😀







oraz kucynka, która jakoś ok. 1,5 mieś temu miała trafić na talerz... dzięki buni_fox Majeczka i Karolinka nie trafiły tam gdzie miały trafić, a jak widać rudzielec znalazł swoje powołanie  😉

wątek zamknięty
Nirv jak się nazywa ten kucyk?
wątek zamknięty
Majka  😉
wątek zamknięty
vel Majson-Tajson  😁Ja ją uwielbiam absolutnie zołzę jedną  😍
wątek zamknięty
BaS szogun ktorego ty znasz badal stoi w wyrebie i ma sie dobrze 🙂. a ja mam darmowego neta w telefonie, fakt nie widze obrazkow ale jest 😀
wątek zamknięty
Rewir rewelacyjnie razem wyglądacie!! Aż miło patrzeć 🙂
Ja na razie normalnych zdjęć dalej nie mam, ale zapolowałam na Libla na ostatnim halowym spacerze 😉 Litościwie Wam pozująca Libella z obrażoną miną 😁

wątek zamknięty
Nirv co to masz za fajne buty?  😉

Libella ale Ci konisko wypiękniało! Wrzucajcie się częściej i więcej.  🙂
wątek zamknięty
Libella- dzięki, bardzo miło czytać takie komentarze 😉 korzystam z netu w tel więc nie widzę Twoich fotek, ale jak tylko wrócę do domu to nadrobie 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 września 2010 10:57
Nirv super kucyk 😜 ja chce takiego dla Piotrusia jak podrosnie 🏇

Darolga, Caroline Gratulacje rocznic i ogromneggo progresu :kwiatek: 👍
of topic 🚫
Dzisiaj swoja pierwsza rocznice z Piotrusiem mam ja 💘
wątek zamknięty
Rewir, ty sie szykuj bo ja mam zamiar wziac aparat 😀
wątek zamknięty
dzieki😉 mozew weekend chlopa do stajni zaciagne to mi zrobi jakies zdjecia😉 a ja wlasnie stoje w meega korku do stajni..
wątek zamknięty
Libella w niedzielę po 11 nawiedza nas Strzyga, więc może akurat będziesz?
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
02 września 2010 12:22
Forta, od was to do mnie teraz niedaleczko 😉
wątek zamknięty
to zapraszamy  😀
wątek zamknięty
w sumie niedziele mam wolna, moze uda mi sie zalapac🙂
A ja dalej stoje w korku.. Efekt zaraz bedzie taki, ze dojade do stajni, dam koniowi buziaka i bede musiala spadac do pracy..
wątek zamknięty
BaŚ a jak tam Harvard? Kiedy cos jedziecie?
wątek zamknięty
Nirv pytałam bo nie wiedziałam które z tych imion należy do kuca, a zajmowałam się kiedyś podobną cholerą o imieniu Karolinka 😉 no i zgłupiałam już kompletnie bo na pierwszym zdjęciu wygląda jak "facet" 🤔
wątek zamknięty
Mąka a w ten weekend jedziemy do Warki. Byleby nie padało! A Rożek kiedy na parkury wraca?
wątek zamknięty
Nie wiem czy nas ktoś tu jeszcze kojarzy bo pojawiamy się rzadko (chociaż na bieżąco czytam) ale na jeździe zaczyna nam w końcu coś wychodzić to wstawię Niunię 🙂





wątek zamknięty
BaŚ mysle ze juz niebawem. Aktualnie to ja sie urlopuje 😉 ale zapowiada sie ze bedzie dobrze bo rozun teraz sie wyurlopowal. No a ja chce w koncu to srebro i licencje zrobic... To zycze powodzenia 😉
wątek zamknięty
Nirv co to masz za fajne buty?  😉



Cavallo Junior, są piękne, cudowne i mogę w pełni polecić  😜 dorwałam ostatnie w PasiKoniku, ledwo się dopięły, ale dzięki temu teraz jak trochę puściły są idealne  😜  😍  💘
wątek zamknięty
Darolga, Caroline gratulacje!!! Życzę wielu super spędzonych chwil i owocnej pracy z kopytnymi  😀
wątek zamknięty
Libella, nie zaszalałaś z tymi fotami :P Kombinuj fotografa i dawaj coś z jazdy 😁
Mąka, kurde, a chciałam czarną założyć, a tak to nici.. 😎
wątek zamknięty
Rewir zakladaj, photoshop czyni cuda 😀
wątek zamknięty
ufff, dzięki! 😁
wątek zamknięty
Łaaa Piorek dziś podbrykiwał w terenie 😀 pierwszy raz w życiu 😀 ale fajnie 😀
wątek zamknięty
Czy ktoś z warszawskich re-voltowiczów będzie na towarzyskich w Końskim Parku w sobotę? Muszę się tam pokazać i fajnie by było przy okazji kogoś poznać;]
wątek zamknięty
szam, z czym pokazać? 😉 to chodzi o tą maluteńką stajenkę w Laszczkach z małą ujeżdżalnią i dwoma padokami?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.