Pensjonaty we Wrocławiu

bodiniusz - w Smolcu każdy jest specyficzny - taki jego urok  😉
a gracja7 jest tak pozytywnym człowiekiem, że chyba się już bardziej nie da heh
Sharma   I hear as it breathes...
27 sierpnia 2010 20:50
No proszę. Toż w Smolcu tak wesoło? Muszę tam kiedyś zajrzeć. 😉
Czy w Wojnarowicach nastał już nowy dzierżawca?
Sharma   I hear as it breathes...
02 września 2010 15:01
Zdaje się, że to jeszcze niedokonane.
Przemek jest tam od wczoraj, z tego co wiem.😉
To może vaverite coś napisze, czy są jakieś zmiany lub plany na zmiany itp.?
A może nowy dzierżawca podpisał umowy pensjonatowe ?
W Wojnarowicach jak na razie bez wiekszych zmian. Cena pensjonatu wzrosła do 600zł/miesiąc, obsługa stajennego na stałym poziomie 🙂 , nowy właściciel planuje remont ale na razie to tylko plany.
Dzięki vaverite :kwiatek:
Witam mam pytanie jakie polecicie mi pensjonaty od 400 zł- do 600zł we wrocławiu lub w odległości ok.20 km ? Z góry dziękuje 🙂
Witam mam pytanie jakie polecicie mi pensjonaty od 400 zł- do 600zł we wrocławiu lub w odległości ok.20 km ? Z góry dziękuje 🙂


Rancho Groblice
tel. 71-3115575
Witam,
czy ktoś z Was mógłby mi coś powiedzieć o stajni p. Obiegłych?
chodzi mi o halę, trenera i pastwiska.

Bardzo zależy mi na czasie, ponieważ muszę szybko podjąć decyzję o wstawieniu tam konia.
z góry dziękuję :kwiatek:
Witam mam pytanie jakie polecicie mi pensjonaty od 400 zł- do 600zł we wrocławiu lub w odległości ok.20 km ? Z góry dziękuje 🙂


w Ramiszowie
informuję, że w Magnicach brak wolnych miejsc  😉
Ruda_H   Istanbul elinden öper
04 września 2010 19:38
a ja poinformuję, że w nowych Wojnarowicach stoi już stelaż hali 🙂 prezentuje się bardzo okazale 🙂
no to ja polecam rancho na grobli stacjonuje tam od pół roku i stwierdzam że bez zarzutu. lokalizacja w centrum miasta, hala,pastwiska i cena to tylko 600 zł za miesiąc.
Asia87, u obieglych hali to chyba nie ma? ale warunki po za tym bardzo dobre.
To ja doniosę, że w piątek byłam świadkiem demontowania ogrodzenia pastwiska w "starych" Wojnarowicach...
To ja doniosę, że w piątek byłam świadkiem demontowania ogrodzenia pastwiska w "starych" Wojnarowicach...


Ciekawe dlaczego zdemontowali tak solidne ogrodzenie?
U Obieglych hali nie ma,pastwisk tez nie ma sa padoki na ktorych jest siano do woli,koniki caly dzien na padokach jest ok.
a trener?
Dziękuję za info  :kwiatek:
A jak tam przy okazji tematu o Wrocławskich Pensjonatach dorzucę swoje pytanie z innej beczki. Otóż poszukuję dobrej stajni, a raczej miejsca z doświadczonymi instruktorami, którzy zajęliby się 17 letnim chłopcem po dość poważnej operacji nogi. Chłopiec nie ma niestety zbyt dużego samozaparcia do innych form rehabilitacji,  za to okazało się po odwiedzinach u nas, że bardzo kocha konie. Lekarz nie ma żadnych zastrzeżeń do tej formy ruchu, oby odbywała się ona delikatnie i była stopniowo wprowadzana. Jestem zielona w temacie jeśli chodzi o Wrocław i okolice. Proszę o pomoc i wasze zdanie. I przepraszam jeśli nie trafiłam z wątkiem.
trenera niestety brak ale zawsze mozna sie dogadac zeby jakis podjechal.
polecam nowo otwarty ośrodek w Wojnarowicach  🏇
zobaczcie jak wygląda na zdjęciach: http://picasaweb.google.com/108116811049733790848/StajniaWojnarowice#
Calkiem sympatycznie to na zdjeciach wyglada. Powodzenia 🙂
W Wojnarowicach jak na razie bez wiekszych zmian. Cena pensjonatu wzrosła do 600zł/miesiąc, obsługa stajennego na stałym poziomie 🙂 , nowy właściciel planuje remont ale na razie to tylko plany.

remont w pełni, planowane są duże zmiany, nareszcie coś będzie się działo  🏇
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 września 2010 21:47
Witam,
czy ktoś z Was mógłby mi coś powiedzieć o stajni p. Obiegłych?
chodzi mi o halę, trenera i pastwiska.

Bardzo zależy mi na czasie, ponieważ muszę szybko podjąć decyzję o wstawieniu tam konia.
z góry dziękuję :kwiatek:


Trenera jako trenera brak, od czasu do czasu bywaja instruktorzy- nie wiem czy Basia wrocila juz do pracy w tej roli.
Pastwiska? za duzo powiedziane! sa padoki trawiaste ale koni wiecej na nich nie ma niz sa.
Hali nie ma i nie bylo. Wiekoszsc koni stoi uwiązana na stanowiskach sa chyba 2 czy 3 boksy (chyba drewniane) dobudowane z bokus stajni.
Zairka, konie jednak na tych padokach sa. wlasciwie w sezonie sa 24 na dobe, a poza sezonem i tak caly dzien. boksow jest wiecej.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 września 2010 22:35
w samej stajni bylam moze 2-3 lata temu ostatnio wiec boksy mogly sie dobudowac, natomiast czesto przejezdzam tamtedy i jakos koni na dworze nie widac...
Ja absolutnie nic nie mam do tej stajni, mowie co widziałam 🙇
Zairka, ale tych padokow z trasy nie widac... jeszcze nigdy sie nie zdarzylo jak tam bylam, zeby konie staly w stajni.
Swieta prawda.A te konie uwiazane na stanowiskach to konie wlasciciela hotelowe konie stoja w boksach a padokow z trasy nie widac sa za stajnia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się