DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Szczery nie wychodzi się z wprawy jak się ciągle szyje 😉 jak oglądam go na żywo to nie jest krzywy, poza herbem oczywiście  😁 nie muszę udowadniać Ci, że pad jest równy, bo niczym nie różni się od tych które szyłam na zamówienie, i z których użytkownicy są zadowoleni 😉

ivett właśnie w tym cały myk tego że tak długo kombinowałam nad fasonem - aby pies prawie tego na sobie nie czuł - testowane na shih-tzu który rozbiera się ze wszystkiego co go krępuje 🙂

korsik nie mam bo jest żalowe totalnie i chyba go odpruję  😎
a mi się bardzo podoba właśnie tak przyszyty  😉 na samym poczatku nawet nie zauważyłam że cokolwiek jest nie tak , a kolorki w tym połączeniu tak mnie zachwyciły , że nie chciało mi się doglądać takich szczegółów  👀
to jest chyba ten czarno-różowo-biały , tak ? bo widać z lampą robione i dlatego czarny się przełamał  😁
taka sobie zwykła drelichowa


ivett, jak zwykle śliczna... kolorek też piękny  😍
powiem że miałam wczoraj okazję oglądać derkę forumowej Natashy, od Ivett. Jestem pod wrażeniem  👍  🙂
🙂 A która dera to była? bo niepamiętam 😡
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
06 września 2010 08:49
ivett śliczna dereczka  💘 jak Ty to robisz ze są one tak idealne?  🙂
polarowa z pasami i kapturem, czekoladowa ze śliczną obwódką w kolorze błękitnym  😍
kurcze, nawet nie mam fotki dej dery 🙂

ivett śliczna dereczka  💘 jak Ty to robisz ze są one tak idealne?  🙂


staram się 🙂
a szkoda bo piękna jest  💘
To może wpłyniesz na Natashę i cyknie dla mnie jakąś fotkę do galerii 🙂
ivett Derka wygląda cudnie. Już się nie mogę doczekać, aż do mnie dotrze :kwiatek:
ivett robisz jeszcze podkładki pod siodło??  👀

A dereczka cudnaa.  🤣
[quote author=EwuśCa link=topic=88.msg699997#msg699997 date=1283872092]
ivett robisz jeszcze podkładki pod siodło??  👀
[/quote]

CZasem mi się zdarza, choć przyznam się, że w całości oddałam się derkom 🙂

Wczoraj np zrobiłam coś takiego 🙂


ivett, a moja mama ma do Ciebie pytanie...
Jak sobie radzisz z przeszkadzajkiem? 😉 Bo ona ma ze swoim problem, zwłaszcza przy wykrajaniu ^^
proste 🙂
Wykrajam jak śpi 🙂
szyję jak jest na chodzie, biegu i takie tam utrudnienia🙂
Moj ostatni twór, jeszcze nie skończony dla jednej z re-voltowiczek:





jutro przymierze na koniu to tez zrobie zdjecia 🙂
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
08 września 2010 07:32
Drelich od ivett na wlascicielu 😉
no i na koniu:






podkładka dla 1 z forumowiczek, druga dla mnie i czaprak 🙂

jakosc tragiczna 🙁
Zorilla, chyba futerko z tyłu jest ciut za krótkie, a poza tym fajne 🙂

Robiłam dzisiaj sesję mojej pannie w nowej derce..... ale uciekła 😀



a jak już ją złapałam to wyszło tak 🙂



kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
09 września 2010 17:31
Czy tylko ja nie widzę zdjęć do instrukcji wykonania padu ze strony 92?  😡
Kastorkowa   Szałas na hałas
09 września 2010 17:46
ivettdera jak zawsze śliczna a co do ucieczki to chociaż masz ładne zdjęcie ze skoku
to pierwsze futerko jest pod inne siodło 🙂 a to 2gie moje.

Kolorwiatru  instrukcja naprawde jest gdize w okolicach tej stony, przejzyj tak 89-94 to gdzie bd 🙂
Kolorwiatru, mi się ona wyświetla na 92 stronie. Ivett, derka jak zwykle boska.  👍
Ivett, szczerze mówiąc, przestałam już zwracać uwagę na derki które tutaj wrzucasz.. Kurczę, bo co tu oceniać, skoro do wykonania w żaden sposób się nie można przyczepić, nie mam pojęcia, jak robisz to wszystko tak starannie i dokładnie.. Generalnie zanudzasz nas aż tym, że są takie dobre 😀 Gdyby im czegoś brakowało, to by może jakaś dyskusja się chociaż nawiązała.. 😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 września 2010 22:26
Ja teraz na jesień będe mogła znów porządnie przetestować derkę od Ivett.
Tak czasem na nią patrzę i nawet nie zdaję sobie sprawy z tego, że zrobiła ją Ivett. Wygląda jak inne derki renomowanych firm. Szacun i tyle 👍
ivett, a jak szyjesz jakieś derki to masz wykrój to każdego rozmiaru czy robisz na oko? z ciekawości pytam  :kwiatek:
dereczka jak zwykle idealna!
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
09 września 2010 23:10
No instrukcja jest na 92, opis i wszystko jest ok, tylko w miejscach gdzie były zdjęcia to pojawiają mi sie takie krzyzyki...  😡
mi sie tez foty z instrukcji nie wyswietlaja...
Ivett, szczerze mówiąc, przestałam już zwracać uwagę na derki które tutaj wrzucasz.. Kurczę, bo co tu oceniać, skoro do wykonania w żaden sposób się nie można przyczepić, nie mam pojęcia, jak robisz to wszystko tak starannie i dokładnie.. Generalnie zanudzasz nas aż tym, że są takie dobre 😀 Gdyby im czegoś brakowało, to by może jakaś dyskusja się chociaż nawiązała.. 😁


Hehe 🙂 ale mi poprawiłaś humor z rana 😀
Lamówka przy klinach troszkę krzywo wyszła z jednej strony  🤣

Ja teraz na jesień będe mogła znów porządnie przetestować derkę od Ivett.
Tak czasem na nią patrzę i nawet nie zdaję sobie sprawy z tego, że zrobiła ją Ivett. Wygląda jak inne derki renomowanych firm. Szacun i tyle 👍


testuj, testuj 🙂 Konio Ci się troszkę rozbudował i dera będzie lepiej na klacie leżeć 🙂

ivett, a jak szyjesz jakieś derki to masz wykrój to każdego rozmiaru czy robisz na oko? z ciekawości pytam  :kwiatek:
dereczka jak zwykle idealna!

Podstawowe kroje mam, ale większość zamawianych derek jest w rozmiarówce nietypowej, dla nietypowo zbudowanych koni 🙂
Wtedy muszę indywidualnie kombinować z krojem.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się