Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Sznurka
Rude rulezzz 😀  Czapla jest super 🙂 a czemu Holdy tak mało? 🙂
wątek zamknięty
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
07 września 2010 10:23
enklawa wiesz ze ja do Twoich koni pałam miłością wielką i mogę je focić bez przerwy  😜
wątek zamknięty
kolorwiatru - "bez endu..." 😁
Burza jak widać konie dorożkarskie tez mogą mieć klawe życie  🏇
wątek zamknięty
Moje konie to lubią robić najbardziej


wątek zamknięty
szarotka, ale u Ciebie tam pięknie...  😍
wątek zamknięty
szarotka, moja też  😀
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 września 2010 13:08
enklawa, piękne bestyjki (;
wątek zamknięty
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
07 września 2010 13:14
To i ja się wtrącę z moimi padokowymi dziewczętami
wątek zamknięty
Burza, ona raz jak połdiablę, raz jak anioł
taki plan jest ale życie pokaże;]

Hypnotize dzieki
a Holdy mało bo K. się nie postarał;]
wątek zamknięty
trakenka, nie przejmuj się, ludzie lubią o takie rzeczy pytać, a na flegmonę najlepszy ruch, brawo za dystans i brak nerwa 🙂
dziewczynka, wypiękniała Ci ostatnio kobyłka 🙂 I popieram Azbuki zalecenia fryzurowe, bardzo fajnie to wygląda.

sznurka, małe rude wymiata 😀iabeł:

Skwarek z rozprężania:




Tu widać intensywne rocesy myślowe u jeźdźca, bo zaraz ma być łopatka i ciąg:

Skwarkoskrętność:


I trenerka wsiadająca na superlotne lotne 😉


I jak tu nie kochać takiego starającego się Stwora?
wątek zamknięty
Ależ Skwarek elegancki!
Cudnie wyglądacie! Pięknie mu w tym zielonym.
wątek zamknięty
Moja to taka wybitna jak wasze konie nie jest ani piękna ale ma wielkie serducho, jest ambitna i kocham ją najbardziej na świecie.
wątek zamknięty
tajnaa, co Ty gadasz! Ślicznego masz konia 🙂
wątek zamknięty
sznurka, ale fajne szorki macie 🙂 do sanek na zimę przygotowania? 🙂
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
07 września 2010 15:31
sznurka, fajne Pluszito 🙂
quanta, ależ elegancki chłopak!
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 września 2010 15:36
tajnaa, ona jest gniada!  😍 😍 uwielbiam gniade!
wątek zamknięty
goha, tak, choc pewnie nie na tę zimę
saneczki mam na wiosce, wiec pewnie dopiero prawdziwa jazda będzie w następną zimę
Wojenka :kwiatek:
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 września 2010 16:01
sorki za rozmiar.
wątek zamknięty
Quanta- zdjęcia super i jak zwykle elegancko  😀
wątek zamknięty
quantanamera, Skwareczkowi wyjątkowo dobrze w zieleni, powinnaś go tak częściej ubierać 🙂 Zdjęcia jak zawsze klasa! 🙂
szarotka, Widoki to Ty tam masz przednie 😍

a ja mam nowe zdjęcie w liczbie jeden 😁 Inne nie nadają się do publikacji, za ciemno było😉


full szczęścia konia - zielona trawa.
wątek zamknięty
monia, quantanamera dziękuję :kwiatek: :kwiatek:

quanta uwielbiam oglądać wasze zdjęcia, ślicznie a konio widać, że się stara, bardzo zdolny chłopak, dla niego - 👍

dziewczynka, kermit ależ pięknie Waszym  gniadoszkom w różowym, wyjątkowo 😀

enklawa świetne ujęcia, rozbawiło mnie ostatnie zdjęcie, jak mały spiernicza 🤣 i jaki ma extra zadek, a Miętus to ślązak?

sznurka ale kasztan 😍
wątek zamknięty
quantanamera, zielony to zdecydowanie jego kolor 😉
wątek zamknięty
trakenka - :kwiatek:  Miętus to kuc a Koranek zwany też Korkiem to Ślązak  😀
wątek zamknięty
Aaa mi o Łatka chodziło, tego srokatego, pomyliłam imiona bo są obaj na zdjęciu 😜 bardzo ładny jest 😍 z resztą Koranek też  💘
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 września 2010 20:56
Qanta, Skwarek świetny, i cudnie mu w zielonym.  😍 PS. Poszło PW.

EDIT: dopisek
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
07 września 2010 22:07
A propos lotnych - Randka ma na nie kilka dobrych pomysłów  😵


Randka z miną: "Kto ci w ogóle powiedział że jestem koniem ujeżdżeniowym! 😲" 


"Dupę jakoś trzeba było do góry dać... albo do dołu?  🙄" 


"Zobacz, zobacz, umiem zrobić lotną i podrapać się po brzuchu na raz  😀 "

I wreszcie...


"No dobra, jak już tak bardzo MUSZĘ zrobić tę lotną, to już ją zrobię... ale potem się ode mnie odczep, ok?"


Jest wesoło z Ciapką  🤣
wątek zamknięty
busch, bluzka fajna! 😎
wątek zamknięty
Miki widać, że na koniach się niewiele znasz, jak nie masz pojęcia to nie udzielaj się na te tematy,  pozostań przy tych towarzyskich. Gdyby ten koń trafił w Twoje ręce to dopiero byłby nieszczęśliwy, stojąc w stajni gdy inne konie chodzą. Nie znasz mnie i pojęcia o moim podejściu do koni, 18 lat praktyki przy koniach wiele mnie nauczyło, to jaki jest mój koń też nie wiesz, co lubi a czego nie, więc nie oceniaj z góry. Widzę, że lubisz wielu osobom docinać. Zajmij się lepiej czymś pożytecznym a nie krytykowaniem w ciemno.



Cóż to za egoistyczne wnioski!  na moje okazałe POWSZECHNIE  oburzenie..? Obrażasz mnie 😀iabeł: Mam prawo do własnej opinii , zresztą opartej na faktach w postaci twojej dokumentacji fotograficznej... 🤔
wątek zamknięty
[quote author=fruuwam link=topic=14621.msg698530#msg698530 date=1283760345]

trakenka a co się Twojej w nogi tylne stało? flegmona?


Tak fruuwam to FLEGMONA.
Widać, na szczęście że jest tu większość ludzi posiadających jednak wiedzę o koniach, bo ta mniejszość nie wie np, że konie z flegmoną czy też po niej słoniowacizną to nie są konie stracone, takie konie potrzebują codziennie ruchu, żeby nie powstał zastój ropy, dla lepszego krążenia bo to ma istotne znaczenie w tej chorobie, nie wspominając już o komforcie choćby w samym chodzie takiego konia. Moja klacz, choć ma 20 lat nie jest koniem schorowanym i nie ma problemów z układem szkieletowym, tu gdzie jestem też są weterynarze 😉

Dla uspokojenia sfrustrowanej Miki dodam, że koń ten nie chodzi w ogóle przeszkód, ani innych wyczynowych dyscyplin, jeśli już chodzi (a to zaledwie 2-3 razy w tyg) jest to lekka rekreacja, spacery w teren, resztę czasu spędza na łące z końmi i to nie jest koń, którego trzeba zachęcać łydkami, czy batem podczas jazdy.

Rozumiem Was, że pytacie co z jej nogą? przyzwyczaiłam się do tych pytań, zawsze mogę odpowiedzieć 🙂 ale to nie znaczy chyba, że ta noga jest tak odrażająca a klacz brzydka , że nie mogę jej pokazać wśród Waszych pięknych sportowych koni? Rita jak była młoda też do nich należała i skakała wysokie przeszkody.
[/quote]

Jak się nie wie co powiedzieć to się głupoty pisze 😉Koń z ropą, jak twierdzisz w naczyniach limfatycznych potrzebuje ruchu.Niekoniecznie wymaga figur akrobatycznych na swoim grzbiecie 😉 Z uwagi na jej wiek ...to po prostu dla mnie pastwienie się. Nie ma się do czego przyzwyczajać ..daj jej spokój ..i tyle!!!
Frustracja to stan przygnębienia , spowodowany jakimiś przykrymi wydarzeniami  i związany z niemocą .Ja krytykuje Twoje postępowanie z chorym koniem .Ocenę pozostaw swemu sumieniu...Może nikt do tej pory nie zwrócił ci uwagi.?
Towarzystwa i ogłady  😉 nie jednemu tu potrzeba 🤣 jak widać 🏇
Biedny ..koń!
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
07 września 2010 23:15
Wiesz co to edycja?  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.