Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Wiesz co to edycja?  😉


Nie ...ja się nie znam...jaka_? Co mam edytować? Numer stanika?
wątek zamknięty
trakenka Łaciak to NN i w dodatku w wersji żeńskiej  😀
wątek zamknięty
NN, no proszę  😀 bardzo fajna klacz, wrzucaj więcej zdjęć Łaciaka i spóły 🙂 a galerię właśnie oglądam 😉 i widzę więcej, na zimowych zdjęciach muszę  ''powiedzieć" że Rekrut i Koranek to niezły kawał konia. Na prawdę są śliczne 😍 lubię takie konie.

p.s. Szkoda, że po moim mieście nie jeżdżą takie dorożki jak u Was 😁
wątek zamknięty
[quote author=Bischa L link=topic=14621.msg700514#msg700514 date=1283897731]
Wiesz co to edycja?  😉

Nie ...ja się nie znam...jaka_? Co mam edytować? Numer stanika?
[/quote]
Edytować posta, zamiast pisać jednego pod drugim.
wątek zamknięty
trakenka to wpadaj do nas częściej 😀. Rzadko mam fotografa pod ręką ale jak już się znajdzie to jest wysyp zdjęć...
wątek zamknięty
Mojego dzieciaka jeszcze tu nie było 🙂

wątek zamknięty
Ava  więcej  💘 💘
wątek zamknięty
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 września 2010 13:24


Jak się nie wie co powiedzieć to się głupoty pisze 😉Koń z ropą, jak twierdzisz w naczyniach limfatycznych potrzebuje ruchu.Niekoniecznie wymaga figur akrobatycznych na swoim grzbiecie 😉 Z uwagi na jej wiek ...to po prostu dla mnie pastwienie się. Nie ma się do czego przyzwyczajać ..daj jej spokój ..i tyle!!!
Frustracja to stan przygnębienia , spowodowany jakimiś przykrymi wydarzeniami  i związany z niemocą .Ja krytykuje Twoje postępowanie z chorym koniem .Ocenę pozostaw swemu sumieniu...Może nikt do tej pory nie zwrócił ci uwagi.?
Towarzystwa i ogłady  😉 nie jednemu tu potrzeba 🤣 jak widać 🏇
Biedny ..koń!


a czemu uczepiłas się Trakenki jak rzep psiego ogona? jest tyle zwierzat do zbawiania, a Ty uwiesiłaś sie niewłaściwej osoby... dowiedz się czegoś więcej o flegmonie może? 🤔

Trakenka- Twój koń wygląda bardzo dobrze, znałam kilka koni z flegmoną w życiu i jakoś chodzenie pod siodłem krzywdy im nie uczyniło 😉
wątek zamknięty
[quote author=Miki link=topic=14621.msg700498#msg700498 date=1283896247]


Jak się nie wie co powiedzieć to się głupoty pisze 😉Koń z ropą, jak twierdzisz w naczyniach limfatycznych potrzebuje ruchu.Niekoniecznie wymaga figur akrobatycznych na swoim grzbiecie 😉 Z uwagi na jej wiek ...to po prostu dla mnie pastwienie się. Nie ma się do czego przyzwyczajać ..daj jej spokój ..i tyle!!!
Frustracja to stan przygnębienia , spowodowany jakimiś przykrymi wydarzeniami  i związany z niemocą .Ja krytykuje Twoje postępowanie z chorym koniem .Ocenę pozostaw swemu sumieniu...Może nikt do tej pory nie zwrócił ci uwagi.?
Towarzystwa i ogłady  😉 nie jednemu tu potrzeba 🤣 jak widać 🏇
Biedny ..koń!


a czemu uczepiłas się Trakenki jak rzep psiego ogona? jest tyle zwierzat do zbawiania, a Ty uwiesiłaś sie niewłaściwej osoby... dowiedz się czegoś więcej o flegmonie może? 🤔

Trakenka- Twój koń wygląda bardzo dobrze, znałam kilka koni z flegmoną w życiu i jakoś chodzenie pod siodłem krzywdy im nie uczyniło 😉
[/quote]

Dla mojej klaczy krzywda to stanie w boksie i niemoc pójścia za końmi, a jak już jest pod siodłem to pokazuje jaka radość i chęć galopowania, pełnia zdrowia, chory koń by taki nie był. Gdyby go coś bolało to samoczynnie wolałby się mniej poruszać. Każdy ze stajni, kto Ritę widzi, mówi o niej szalona babka 🤣

duunia dziękuję, ludzie dają Ritce mniej niż ma lat, nawet odmładzają kochaną babuszkę :kwiatek:

Ava ależ piękny ten Twój Gejzer!!! Dawaj fotki 😅

enklawa będę wpadać częściej, śliczne konie, czekam na ten wysyp 😍
wątek zamknięty
Choniowski  💘





wątek zamknięty
Alice, czwarte zdjęcie nieziemskie!
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 września 2010 07:14
Alice-super fotki i Ty narzekasz na urode tego pieknisia 🤬
A tak z ciekawosci ile wzrostu ma Ch.?Bo wyglada na sporego jak na arabka 🙂
A ja sie pochwale, ze do mnie niedlugo wraca pewne rude arabiszcze i na wiosne mam zamiar go z powrotem uruchomic pod siodelkiem 😅 -madzia  😉
wątek zamknięty
Burza, milusia, dzięki  😅
On jest całkiem spory😉 155 cm. I taki "ciężki" jak na araba przede wszystkim.
A ja w takim razie czekam na foty rudzielca madzi, bo go uwielbiam! 🙂
wątek zamknięty
Milusia Fiefiórka wraca?! 😅 Ja też bym chciała wrócić 😕
Trakenka tylko Ty się dziewczyno nie zrażaj tymi niemiłymi postami i wstawiaj duuużo Rity. Pięknych koni w tym wątku nigdy za wiele!
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 września 2010 13:22
Alice czwarte jest przecudne *.*
wątek zamknięty
alice piękne konisko, świetny kolorek!

a to Gruby z ostatnich do tej pory słonecznych dni (aż się zdj. prześwietlilo)  🤔 dzisiaj mgła,mży i nic się nie chce,a konisko już ciemnieje i zaczyna chyba powoli się w sierść uzbrajać...
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
10 września 2010 16:01
to ja nieśmiało wpraszam się, zza brzucha koleżanki, korzystając z ostatnich już przebłysków lata.
łoś superktoś!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 września 2010 16:07
Jak posąg

i jakies z biegania


wątek zamknięty
Zairka
Ale jej pieknie w tym ogłowiu i w ogole w brazie 🙂  Super wygladacie 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 września 2010 16:36
:kwiatek: dziekujemy, Grot najpiekniej wyglada w fiolecie i brazie 🙂
wątek zamknięty
Zairka,
ale Ty ladnie tu wyglasz! tak kobieco i elegancko!  😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 września 2010 18:01
Koniczyna-Fiefiurka wraca 🙂 Ty tez wracaj 😀 ❗
Zobacz kogo w koncu obfocilam dzisiaj 🙂
Zairka-i Grocia fajna i Ty wygladasz kwitnaco 😉

Moja Etna 💘



z Fntazja



nasze wyglupy

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 września 2010 20:07
dziekuje 😡 zachwytu nad koniem moglam sie spodziewac ale mile slowa w moja strone... :kwiatek:naprwde dziekuje 😡
wątek zamknięty
Pozwólcie, że ja jeszcze trzy wstawię, bo tak przeglądałam jeszcze raz i mi się spodobały😉 Jak on w tej trawie fajnie wysoko nogi podnosi 😀
Tylko zapasł mi sie trochę.


wątek zamknięty
To my się pokażemy znów z Gwiazdeczką 🙂






fot. Joanna Zawada (Cardanka)  😎

więcej w KR.
pozdrawiamy :kwiatek:
wątek zamknięty
Na szybciutko dwa zdjęcia F z roboty, w tym jedno stateczne 😉

wątek zamknięty
Forkate, cuuuuudo!!
wątek zamknięty
Koniczyna dzięki :kwiatek:, nie zrażam się wcale, to była zwykła dziecinna złośliwość w kierunku do mnie, widocznie z nudów 🙄 no i niewiedza. 19 osób ją ignoruje, więc sama rozumiesz co za typ? 🤣

Czekam z niecierpliwością na fotki przystojniaka Matadorka 😅

A tu jedno Ritki
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
11 września 2010 19:38
dzisiejszy Siwy
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
11 września 2010 20:06
mój 2,5-latek:





wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.