Poszukiwane zdjęcia

Dancerzasta   dorwać rudego!
25 maja 2010 13:30
A ma ktoś może zdjęcia ogiera Five Star Camp xx (Deputy Minister & Have A Nice)  ❓
CZY MA KTOŚ INFORMACJE, ZDJĘCIA cokolwiek  o KLACZY xx TAJGA ( TURÓWKA/ DEMON CLUB)
ORAZ  klaczy
xx LONG ISLAND (LOVE ISLAND/ NEMAN) UR 04.04.1995R. HOD. PRYW. AUSTRIA.

byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje a za zdjęcia to już w ogóle!!!!
edzia69   Kolorowe jest piękne!
24 czerwca 2010 00:09
szukam zdjęć♥c ogiera Boraks po Bujak

nie wiem czy znalezlas, ale ja mam. Kupilam tego konia doslownie w sobotę.za stan kopyt prosze nie krzyczeć na mnie.Juz dzialamy w tej sprawie.

Pursat   Абсолют чистой крови
24 czerwca 2010 09:50
Piękne konisko, od razu widać że chłop. 😍
edzia69   Kolorowe jest piękne!
24 czerwca 2010 15:15
Piękne konisko, od razu widać że chłop. 😍

widzę,żed Dworcik usunela fotki. niestety mam awarię i nie moge ich teraz mniejszych wstawic. Jakby co to pisac na gg [3260418 plus gg]to wysle na maila
Severus   Sink your teeth into my FLESH
24 czerwca 2010 15:20
Dancerzasta - mam tylko takie (skan z książki)

poszukuje zdjec klaczy Kobra po Qumballu. Gdyby ktos cos wiedzial/ widzial bylabym wdzieczna  :kwiatek:
edzia69   Kolorowe jest piękne!
16 lipca 2010 14:50
Wstawiam jeszcze raz tego Boraksa.


dziękuje kobieto!!
to ojciec mojej Contessy powiedz mi prosze co wiesz o jego przeszłości może byc na pw🙂
Severus   Sink your teeth into my FLESH
04 sierpnia 2010 07:19
amazonka* - Sapiecha dla Ciebie 😀



Ktos też szukał Czejena, ale nie wiem w którym wątku  🤔

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 sierpnia 2010 12:09
CZY MA KTOŚ INFORMACJE, ZDJĘCIA cokolwiek  o KLACZY xx TAJGA ( TURÓWKA/ DEMON CLUB)
ORAZ  klaczy
xx LONG ISLAND (LOVE ISLAND/ NEMAN) UR 04.04.1995R. HOD. PRYW. AUSTRIA.

byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje a za zdjęcia to już w ogóle!!!!


Tajga 92r po Demon Club gn. biegała 2-3 lenia 13 razy: 2xI. 5xII, 2xIII, 1xIV, 3xb.m. wygrała 50 000 000 zł
Ponawiam prośbę o zdjęcia ogiera Rulon po Orkisz. Przekopałam cały internet i niestety nic nie znalazłam.
Podobno zdjęcia były w którejś z końskich gazet.

Bardzo proszę o pomoc  🙂
Constantia- akurat to wiem, znalazłam gdzieś w necie🙂 a wiesz może o niej coś wiecej??? znałam ja pare lat ale niestety pare lat temu padła.....




a teraz prosze o inf i jakies zdj na temat ogiera Kamrat wlkp jakiś czas temu stacjonował w białym borze teraz nie wiem.a  w necie mało piszą;/
aneta   foto by Tynka
18 sierpnia 2010 14:29
Bardzo zależy mi na jakiejkolwiej fotografii klaczy Dracena http://www.bazakoni.pl/horse_71033.html. Dziekuje🙂
[quote author=_kate link=topic=11439.msg385290#msg385290 date=1258811687]
szukam zdjęć Sputnika achał
w googlach nie znalazłam ani jednego
[/quote]
Cześć. Mam zdjęcie ogiera achał-tekin Sputnik, sprowadzonego z Ukrainy, który stał w Jurowcach a potem w Bagnówce, czyli w okolicach Białegostoku w latach 90. O tego chodzi? Gniady, z odmianami, zginął chyba wskutek wypadku w terenie.
.
Chętnie zobaczę zdjęcia klaczy Witamina młp, prawdopodobnie stoi/stała w Krakowie u p. Rusinka 🙂
[b]amazonka[b]  widzilalam ze szukasz zdjec Sapiechy.
Mialam klacz po nim, Sapiecha krył duzo na Pomorzu, tam został pzewieziony po tam jak sie zerwal przy przygtowaniach do Pardubickiej.
Potomstwo generalnie ciezkie z chakteru- wrazliwe a przede wszystkim nadpopudliwe, husteryczne wrecz, ale dawal sliczne koniki, takie laleczki.🙂
O tej nadpobudliwosci potomstwa to nie jest tylko moje zdanie, wnioskowane na podstawie jednej klaczy...
co sie z nim pozniej stalo nie mam pojecia.
Heja
Szukam zdjęć ogiera Lando Hol po Landadell, gniady, już neistety świętej pamięci.
Szukam zdjęć ogiera PIKO SP (Berkel wlkp - Pauza wlkp) oraz jego potomstwa  🙇
czy robił ktoś zdjęcia podczas Mistrzostw Warszawy i Mazowsza Amatorów w skokach? Byłabym wdzięczna za podesłanie jakiś fotek, ew. strony na której się znajdują 🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
21 września 2010 19:50
A ja bym była wdzięczna za zdjęcia ogiera Cewar oo z Janowa ; ) Siwek
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
21 września 2010 19:53
Szukam zdjęć ogiera PIKO SP (Berkel wlkp - Pauza wlkp) oraz jego potomstwa  🙇


Tu masz jedną córkę 🙂
Dwa konie po Piko sp których zdjęcia są w ogłoszeniach znalazłam, ale chciałabym zobaczyć jakieś inne konie po nim no i jego samego. Podobno kryje gdzieś w Wielkopolsce, ale ogłoszeń o jego stanówce nie ma ...
pisze w imieniu koleżanki.
potrzebuje informacji o przeszłości klaczy GARDENIA wlkp matka Gracja wlkp ojciec Lord Włodek wlkp, ur w 1994r . z tego co wiem była wyhodowana w białym borze a znajoma zakupiła ją Gurazdy (Sianów), klacz prawdopodobnie miała wypadek z bryczką  u któregoś z poprzednich właścicieli a było ich chyba 4 , ma coś z klatką piersiową i nogami przednimi(prawdopodobnie miała wypadek z bryczką), dokładnie nie wiadomo co  jej jest, wet nie potrafi określić a my chcemy jej pomóc ale nie uda nam się jak nie będziemy wiedzieć co dokładnie się stało.o wszelkie inf i zdjęcia z jej przeszłości  proszę kierować na pw!
Szukam zdjęcia Argentinusa, konkretnie chodzi mi o portret w rozmiarze większym niż 400 pikseli (długość).
[quote author=furmanka link=topic=11439.msg378806#msg378806 date=1258113119]
Witajcie!
Moja pierwsza prośba: poszukuję zdjęć klaczy Presja m (Wróżbita/Panna) oraz potomstwa ogiera Emir xo (Effendi/Kanwa).
Będę ogromnie wdzięczna 🙂


to ja moge służyć ale zdjeciami ogiera Emir i fotami potomstwa Wróżbity, troche na odwrót niż sobie zyczysz 😉

Tutaj jest temat o Wróżbicie wraz ze zdjeciami potomstwa http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=27.15
A ogiera Emir spotkaliśmy na targu w Skaryszewie i mu cykneliśmy fot, wiesz moze co sie teraz z nim dzieje ?

Emir)
( zdjęcie w całości moge przesłać na pw, nie jest zbyt udane )


[/quote]

Hej jesteśmy właścicielkami Presji mieszkamy koło Częstochowy. Zapraszam na odwiedziny Presji. odpowiedzi proszę kierować na na moją pocztę kaskar17@o2.pl
Szukam zdjęcia ogiera Flirt wlkp, po Iron, od Furdy, ur. 1974 r, który krył w SK Mieczownica swego czasu, oraz zdjęć klaczy Astarte I, Mieczownickiej, po ogierze HIPPARCH, ur. 1968. Podejrzewam, że z klaczą gorzej, ale może ktoś ma zdjęcia Flirta?
Szukam zdjęć siwej klaczy oo Entuza po Eukaliptus (SK Michałów)  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się