Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 września 2010 20:44
larecherche, Ahaha, wiedziałam! Z ciekawości napisałam aż komentarza o to 😀
wątek zamknięty
to: nie mówcie, że siedzicie na voltopirach?
dobre  😂 re-volta rządzi.
wątek zamknięty
Czepiacie się bez sensu.
Znowu.



oj biedna pożaliła się u właścicieli fotobloga podanego powyżej

"szara1994  - 07/09/2010 21:40:53
Za to, że na Jam jeździłam na gumach i skakałam na nich mini przeszkódki xd
Najlepsze, że według nich nie jeżdziłam na gumach tylko na wypinaczach, czambonie tudzież czarnej.
Mądrują się, a nie wiedzą nawet o czym mówią -.-

szara1994  - 07/09/2010 21:31:36
Ja już miałam z nimi wojnę, to wiem co to znaczy xd"
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 września 2010 21:16
larecherche, Tak to to. Ciekawe czy odpiszą.  😁
No bo raczej Pegaz nie jeździ konno z tego co mi wiadomo 😁 . Stawiałabym na Aneczkę lub Idalię 😉
wątek zamknięty
Co do kwiatków - proponuję obejrzeć profil [url=http://www.facebook.com/photo.php?pid=4898561&fbid=436924804532&id=192641444532#!/pages/Jan-Niezbendny/116040381124]Jana Niezbendnego[/url] na facebooku - fuj...
wątek zamknięty
ooo proszę nawet zamieszcza zdjęcia cudzych koni bez zgody autora zdjęć...
http://www.photoblog.pl/defacto39/68604329


a wstawianie czyichś zdjęć na forum i ich komentowanie to już nie łamanie praw autorskich?  😉
wątek zamknięty
[quote author=Tamtam link=topic=1320.msg701100#msg701100 date=1283971396]
ooo proszę nawet zamieszcza zdjęcia cudzych koni bez zgody autora zdjęć...
http://www.photoblog.pl/defacto39/68604329


a wstawianie czyichś zdjęć na forum i ich komentowanie to już nie łamanie praw autorskich?  😉
[/quote]

- nie wstawiam cudzych zdjęć ( a w wątku też raczej przeważają linki do zdjęć a nie skopiowane zdjęcia)
- nie komentuję i nie odpowiadam za komentarze innych a zresztą jak już wielokrotnie było wałkowane jeżeli ktoś zamieszcza SWOJE zdjęcia na blogach, NK itp to niestety ale powinien liczyć się z tym, że ktoś je w taki czy inny sposób skomentuje: krótka piłka: nie chcę komentarzy - nie wstawiam zdjęć
- nie kopiuję zdjęć bez zgody autora
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 września 2010 23:35
A  kopiowanie i wklejanie linków to nie to samo co kopiowanie zdjęć na dysk i wklejanie na forum jako odnośnik.
wątek zamknięty
mnie niezbyt bawi. 🙂
dziewczyna bynajmniej po częśći! ma rację. taka prawda.. 🙄

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119
demonek449, ojejej, no straszne rzeczy, normlanie, straszniste. trzeba toz, policje i sily niebieskie wezwac. 🤔wirek:
wątek zamknięty
katija o co ci chodzi???? czy ja napisałam że trzeba kogoś wzywać?? hmm??
wątek zamknięty
demonek449, a tobie o co chodzi? po co wstawilas tu te zdjecia? co jest w nich takiego, ze je tu umiescilas? dwa nieporozumienia z koniem i i dwie foty dziewczyny? co jest w nich zlego?
wątek zamknięty
http://nk.pl/profile/3715289/gallery/album/2/39
to rozumiem że to też nie jest kwiatek??
wątek zamknięty
to moze i jest, choc chyba nie takim, zeby tu ladaowac. jednak czym narazila ci sie autorka tamtego fotobloga, ze zwykle zdjecia jej tu wyladowaly? poza tym- jestes na tym forum tylko po to zeby udzielac sie  w tym watku?
wątek zamknięty
;P
wątek zamknięty
;P


Chciało ci się, aż tyle pisać  😎
wątek zamknięty
wiecie co..
aż się już odechciewa pisać w tym wątku.
wątek zamknięty
no to nie pisz/nie czytaj, taki duzy problem? 😉
wątek zamknięty
no właśnie nikt nie karze Ci tu pisać 😉
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 września 2010 16:12
Oj wy sobie lubicie wymyślać problemy 👍
wątek zamknięty
Tamtam użyłam formy bezosobowej, więc nie wiem, po czym wywnioskowałaś, że mówię o Tobie.
po prostu bądźmy konsekwentni, bo skoro osoby wstawiające swoje zdjęcia na bloga, naszą klasę i co tylko muszą się liczyć, że ktoś te zdjęcia gdzieś dalej przetworzy i skomentuje, to tak samo fotografowie powinni brać pod uwagę, że znajdą swoje zdjęcia na fotoblogu, bo komuś "spodobał się słodki koniś na sprzedaż". jeśli dobrze przeczytałam, to dziewczyna o której mówiłaś nie napisała, że jest autorką zdjęcia, tylko że gdzieś je znalazła, więc to już w zasadzie sprawa moderatorów fotobloga, którzy interweniują w wypadku kradzieży praw autorskich. niejednokrotnie są tu zdjęcia drobnych nieporozumień jeźdźca i konia wklejonych zupełnie bez powodu - ot, ktoś został na skoku, spadając trzymał wodze i szarpnął konia za pysk - to się zdarza KAŻDEMU, tylko nie każdy potrafi się do tego przyznać, pokazać to na zdjęciu, śmiać się ze swojej śmiesznej pozycji czy upadku. to samo się tyczy kucyków - dziewczyna ważąca 40-50 kg na dobrze chowanym szetlandzie na prawdę nie jest w stanie zrobić mu krzywdy! kuce ciągnące duże bryczki też świetnie dają sobie radę, nie zapominajmy, że jeszcze w ubiegłym stuleciu pracowały na roli, ciągnąc ciężkie wozy i jakoś nie padały jak muchy, a teraz ledwo ktoś wykopie zdjęcie kuca i zobaczy na nim kogoś starszego niż 10-letnie dziecko już jest afera jak nie wiem co. a jeśli już na prawdę tak bardzo zależy komuś na poprawie sytuacji konia, to niech tego nie wywleka na forum (nie mówię tutaj o skrajnych przypadkach zaniedbania, ale od tego jest m.in. dział o nietypowych ogłoszeniach), tylko napisze do właściciela fotobloga czy innego cudu i wytłumaczy swoje racje. trudno wymagać od kogoś spokojnej reakcji i słuchania Waszych rad i argumentów, jeśli wchodząc tutaj zobaczy trzy strony komentarzy.
wątek zamknięty
Altiria: i myślisz, że pisanie do właścicieli fotobloga coś da??
niejednokrotnie są tu zdjęcia drobnych nieporozumień jeźdźca i konia wklejonych zupełnie bez powodu - ot, ktoś został na skoku, spadając trzymał wodze i szarpnął konia za pysk - to się zdarza KAŻDEMU, tylko nie każdy potrafi się do tego przyznać, pokazać to na zdjęciu,
to co ludzie mają wstawiać zdjęcia jak szarpią konie, za pysk, mają złą pozycję w skoku, tylko dlatego żeby pokazać, że oni potrafią sie przyznać do błędów??  🤔

wątek zamknięty
larecherche chyba nie wiesz jak działa fotoblog  😉 dziewczyna napisała przecież że nie mogła się z koniem dogadać i chciała to pokazać,po co?nie wiem,to już jej sprawa.a Tobie nigdy nie zdażyło się nie zgrać z koniem w skoku? Tak strasznie przeszkadza Ci to że dodała takie zdjęcie?
wątek zamknięty
A istnieje cos takiego jak nakaz wstawiania tylko fotek na których wszystko wychodzi super i w ogóle ?  🙄
W takim razie ja na swojego bloga nie mogłabym wstawić ŻADNEGO zdjęcia tak samo jak sporo innych uczących się osób.
wątek zamknięty
Owszem nie trzeba wstawiać takich zdjęć, ale ludzie, którzy to robią nie mają syndromu miszcza i chcą pokazać, że nie zawsze jest tak idealnie czy kolorowo, jak próbują niektórzy swoje jeździectwo przedstawiać.
wątek zamknięty
cavallo: no oczywiście że nie wiem, mniejsza o to, że posiadam. Wiele razy nie udało mi się zgrać, lecz nie mam zamiaru takich zdjęć wstawiać, głównie dlatego, że ich praktycznie nie mam

chess: aha, czyli nie masz zdjęcia, na którym dobrze siedzisz tzn dobry dosiad, wybacz ale nie skomentuje i nie moja wina, że to tak zabrzmiało., też się uczę,, ale mam co wstawić na fotobloga.  🤔

szara: to wstawiaj nikt ci nie broni.
wątek zamknięty
same sie wtym wszystkim gubicie bo naczólek jest krzywo ojoj zadzwoń do ochrony nad zwierzetami
wątek zamknięty
piszecie że nje skacze sie bez ochraniaczy??? sprawdzałem na blogu monety i co??? znalazłem skoki bez ochraniaczy
ktoś wstawia fotke 2 laski na koniu a wy??? afera ja wstawiłem 4 laski na koniu i co???i afera bo sie udzielam i nie mam tu pisać a co zabronicie mi????? zalogowałem sie tu bo myślałem że to jest jakieś fajne forum ale myliłem sie sami puści ludzie robiący afery z niczego
powiem wam tak
ja bede skakał bez ochraniaczy, zakładał odwrotnie ogłowie i kantar i wiecie co??? i nic mi nie zrobicie!!! zajmijcie sie sobą a nie robicie afery bo kucyk ma źle kantar założony żal wam go??? to go kupcie sobie i załóżcie poprawnie !!!!! proste

nie warto tu wcale zaglądać re voltowiczki same odstraszają
wątek zamknięty
demonek449, zauważ, że większość linków do 'kwiatków'(tych które wymieniłeś) wstawiają namolne dzieci, które wszędzie widzą zło.
wątek zamknięty
ale to forum jest fajne, tylko może zamiast czytać ten wątek poczytaj inne, bo chyba trafiłeś na taki, który służy wytykaniu błędów, jak nie pasuje nikt nie zmusza do lubienia re-volty!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.