Miesięcznik Ośli Targ ,,Koński Targ'' -czy konie to osły?

rany! Szaga  wymiękłam hehehe 🤣 😵
a ja przypuszczam że Koński Targ zanotował spadek sprzedazy magazynu i postanowił wysłać na "pole bitwy" jakiegoś prowokatora, który zainteresuje towarzystwo tematem...
musicie przyznać że cel osiągniety 😀
darolga, muszę Cię zmartwić - kilka latek temu na okładce "Konia Polskiego" był muł  😉 A więc tragedia już nastąpiła 😁
darolga, muszę Cię zmartwić - kilka latek temu na okładce "Konia Polskiego" był muł  😉 A więc tragedia już nastąpiła 😁


Mam ten egzemplarz, poczynił poważny uraz w mojej psychice i postanowiłam go zatrzymać na zawsze.
Severus   Sink your teeth into my FLESH
10 września 2010 08:14
o dokładnie taki:



😉

ps. pamiętam że czytałam ten numer w szkole. Moja koleżanka zerknęła na okładkę i oczywiście walnęła:  😂 "Jaki ładny konik!" Moja mina - bezcenna (coś w ten deseń:  🤔 )
Ten osiołek i muł są śliczne, a że są na okładce w ogóle mi nie przeszkadza. Nie kupuje tych gazet ale gdybym kupowała nawet nie zwróciłabym na to uwagi. Z jakimi teraz ludzie się problemami borykają... 😉
Severus, sliczny ten mul jest!
Severus - jest mega! Z którego to roku? Że też okidoki to przegapiła...
ale piękny ten muł jest 🙂 nic dziwnego, że trafił na okładkę 🙂
Severus   Sink your teeth into my FLESH
10 września 2010 18:45
Chyba 10/2003. Tez go lubie 😉
Gagulec, bo okidoki pewnie wtedy jeszcze końskiej głowy od zadu nie odróżniała.
jest tak czy owak to okładka jest beznadziejna .... i nie zachęca do kupna............. proponuje aby umieścić konie śląskie ,wielkopolskie, czy tez inne ,a nie osły  🙄


A osioł to nie koń? (koniowaty)  😵
Remedioss   2* Parelli Professional
11 września 2010 01:14
Osioł by się uśmiał!!!  🤣


Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 września 2010 15:29
Moge odsprzedac gorace zdjecia na okladke Owczego Targu. Zeby bylo jeszcze bardziej kontrowejsyjnie, zdjecia byly robione na CMENTARZU.
a mnie dziwi ta cała gadka i to że nikogo nie zbulwersowała okładka w ŚK z sierpnia
bo ludzie mają większe problemy niż osioł czy muł na okładce końskiego pisma, a osioł i muł to w końcu koniowate 😉
dempsey   fiat voluntas Tua
11 września 2010 22:03
Strzyga jak się Owczy Targ będzie targował, to wal w ciemno do miesięcznika Nasze Groby. Tak czy tak kasę zarobisz.
No i skonczyło sie rumakowanie! :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 września 2010 09:26
dempsey, ale groby to tam tylko w tle sa =(
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się