Fobie - czyli czego się boicie

Mona - ja też zawsze zawijam nogi w kołdrę. Gdy są odkryte odnoszę wrażenie, że coś mi po nich chodzi i zaraz mnie ugryzie.
dempsey   fiat voluntas Tua
09 września 2010 22:02
kiedyś bładząc w necie natrafiłam na nagrania Paktofoniki od tyłu (backmasking)... w których to nagraniach dosłuchiwano się jakichś nadprzyrodzonych wypowiedzi i różnych zbitek sensownych słów
i nigdy potem już tego nie odtworzyłam i boję się to zrobić...
może dlatego że gdy słuchałam tego, była głęboka noc i byłam sama.

co za idiotyzm  😵
Właśnie tego słuchałam ...  😲 słychać rzeczywiście słowa, zdania sensownie złożone. Mrozi krew w żyłach.  🤔
muszę tego posłuchać...ale jak będzie jasno na dworze  😁
dempsey   fiat voluntas Tua
09 września 2010 23:01
no w nocy faktycznie nie radzę.. niby w to nie wierzę, ale jest to jednak przeraźliwe, zwł. jak sie złoży razem historię Magika i te słowa tam się pojawiające.
oczywiście posłuchałam już teraz  😲
przerażające .. strasznie to brzmi, wrrrr
ale jakie słowa?
bo odsłuchać się boję..  👀
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
10 września 2010 10:57
a jak odsłuchać to od tyłu?  😡
Poszukaj sobie na youtube tytułu , tylko dodaj na koncu backmasking ^ ^
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 września 2010 11:09
Bo ludzie zawsze lubią sobie wymyślać teorie spiskowe 😁
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
10 września 2010 11:31
Jedna wielka sciema  😂 i wy w to wierzycie i sie nakrecacie. To zwykły bełkot, który w połączeniu z podstawionym tekstem oszukuje wasze mózgi i wydaje wam sie że faktycznie słyszycie to co jest napisane, a w rzeczywistosci to zwykłe jęki  😂
kolorwiatru to nie są jęki. Ja umiem czytać od tyłu i to co tam słyszę, odzwierciedla się w tym co jest przetłumaczone 😉
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
10 września 2010 11:44
Zdaje się wam  😉 ja tam nie wierze w ukryte tresci... nagrajcie własny tekst, opowiadajcie do mikrofonu cokolwiek, np jak bylo dzisiaj w pracy, stajni, szkole, a potem odsłuchajcie od tyłu i tez bedziecie miec ukryte tresci  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 września 2010 11:50
kolorwiatru, Już doczytalam na youtube ze ludzie SAMI to tworzą w większości z nudów. Największe zlewy są na Feel 😁
Ja okrooopnie boję się pająków. Potrafię nawet obudzić całą rodzinę o 3😲0 nad ranem. Raz jak miałam pająka na kołdrze to odrzuciłam ją w kąt, zaczęłam się drzeć i płakać.
Ostatnio dostałam czegoś dziwnego... Boję się dźwięku mojej szuszarki, jak jest na najwyższych obrotach.  😲 Bo brzmi to mniej więcej tak, jakby jakiś trup darł się na cały głos...
Ostatnio dostałam czegoś dziwnego... Boję się dźwięku mojej szuszarki, jak jest na najwyższych obrotach.  😲 Bo brzmi to mniej więcej tak, jakby jakiś trup darł się na cały głos...


😁
boję się katastrof :/
odkąd w naszym kraju ciągle są powodzie, trąby powietrzne, silne burze
to strasznie się boję.
W ogóle mam jakieś dziwne uczucie, że powinnam zrobić zapasy żywności i środków do życia. Utrzymuje mi się to już ok 3 tygodni  🤔wirek:


boję się też słuchać tych taśm z nagrania egzorcyzmów Annelise Michel brrr
później nie mogę spać kilka nocy :/
Cierp1enie- ja tam nawet nie byłam w stanie ich słuchać.
Uważam, że to kit, ale do tego stopnia straszny  😉, że nie zamierzam tego słuchać! Starczyły mi 3 sekundy.
Ja się boje duchów, w które niewątpliwie wierzę.  😲
ja nie wiem w co wierzę, ale boję się już na zapas, na w razie czego.  😉
http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=10835&strona=4&s=&b=1

Ja tam tez słyszę.


W tym utworze kaliber 44 autentycznie słychać logiczny tekst... Ale brzmi przerazajaco 😀
gagulec- a posłuchaj se tego

Podobno autentyczne nagrania z egzorcyzmów tej dziewczyny. TO jest niezłe. (jeśli już się chcesz czegoś pobać troszkę)
Cierp1enie- ja tam nawet nie byłam w stanie ich słuchać.
Uważam, że to kit, ale do tego stopnia straszny  😉, że nie zamierzam tego słuchać! Starczyły mi 3 sekundy.


no kit, ale niezły hehe

my z mężem( wtedy jeszcze narzeczony), jego bratem oglądaliśmy kiedyś na tvp1 było ok 00😲0 i to był Wielki Piątek.
Mąż bał się jechać mnie odwieźć do domu i jego brat musiał jechać z nami hehe
ja później nie mogłam zasnąć
już nigdy tego nie obejrzę
a widziałam na youtube cały odcinek
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 września 2010 18:54
To ja jestem dziwna bo film 'Egzorcyzmy Emily Rose' wielbię i uważam, że to dobry film 😁
karolinaaa Choking GAME ( przepraszam za błąd w poprzedniej wypowiedzi)
To gra polegająca na.... celowym niedotlenianiu mózgu (a co za tym idzie - chwilowe omdlenie) aby poczuć coś tam nie wiem. a zresztą - zobacz filmik w linku :  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Choking-game-czyli-jak-dzieci-igraja-ze-smiercia,wid,12037786,wiadomosc.html?ticaid=6adcb



osobiście oglądając ten filmik sie popłakałam, a przed oczami stanął mi widok moich znajomych się w to bawiących.... 😕
To naprawde nie jest przyjemny widok 🙄
To ja jestem dziwna bo film 'Egzorcyzmy Emily Rose' wielbię i uważam, że to dobry film 😁


mi nie chodzi o film
tylko o autentyczne nagranie

film oparty jest o pamiętniku Annelise Michel

na youtube jest materiał

 część 1

 część 2

część 3

 część 4 ostatnia

  zdjęcia przedstawiają Annelise przed opętaniem i podczas egzorcyzmów
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 września 2010 20:06
Wiem o jakie nagranie chodzi. Kiedyś na discovery science był cały cykl o nadprzyrodzonych zjawiskach i był odcinek z tą dziewczyną i kilkoma innymi przypadkami pokazane.

Ja się ogólnie takich programów nie boję, ale ZŁEGO nawoływać raczej nie będę. Raz miałam z tym CZYMŚ do czynienia i więcej nie chcę.


Ja się ogólnie takich programów nie boję, ale ZŁEGO nawoływać raczej nie będę. Raz miałam z tym CZYMŚ do czynienia i więcej nie chcę.


jeny co się stało?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 września 2010 20:13
Po śmierci babci miałam dziwne wrażenie, ze w rogu jej pokoju, gdzie stał jej fotel stało COŚ. Nie, ze to ona czy coś, ale jak czułam, ze to coś stoi tam to dostawałam ataków histerii.  Zazwyczaj wieczorem, po 19. No autentycznie czułam, ze to coś to jest ZŁE.
W linii pokój babci -kuchnia wiało zimne powietrze coś jakby takie naelektryzowane. No momentalnie włosy stawały dęba, a ja wiałam do pokoju jakby mnie coś goniło, a wiedziałam, ze tam nie ma NIC. Teraz tego już nie ma, a jak już się pojawia to bardzo rzadko (i coraz rzadziej na szczęście), ale na początku to był koszmar.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się