... ślub :) ...

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 września 2010 20:14
Zobaczymy jak to będzie... na razie planujemy ustalić datę.  😡
Akcja rozgrywa się  pomiędzy sierpniem a  wrześniem... na te miesiące są jeszcze wolne terminy sal i zespołów.
Dodatkowo też wycieczki zagraniczne są już też tańsze o 30%. Myślimy aby w podróż poślubną wybrać się do  Chorwacji albo Turcji.
A jeśli uda mi się dogadać ( terminowo) z bratem to odwiedzimy Hiszpanię  ale to już po kosztach.
W każdym razie a pewno gdzieś blisko gdzie lot nie trwa dłużej jak 2-3 godziny( mam lęk latania, wysokości  i wszystko co związane ze strachem w samolocie).

A może mogłybyście mi polecić w miarę atrakcyjne i niedrogie miejsca na podróż poślubną? nie musi być all inclusive... ale na pewno romantycznie 🙂 :kwiatek:
Myślałam o popłynięciu promem do Ameryki.. ale moje chłopisko kręci nosem :P 🙂
Moja kuzynka, która dwa tygodnie wyszła za mąż dorwała "last minute" na Kretę 🙂 Z tego co wiem, na dwa tygodnie niedużo zapłacili 🙂 Jeśli chodzi o wrażenia, to nie wiem- jeszcze nie wrócili.. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 września 2010 21:37
zabeczka17, wybierz się do Turcji, chociaż jak dla mnie w sierpniu może być za gorąco. I all inclusive musi być ze względu na upały.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 września 2010 21:41
dzięki 🙂 pojedziemy na targi turystyczne może coś wybierzemy 🙂
Myślałam o popłynięciu promem do Ameryki.. ale moje chłopisko kręci nosem :P 🙂


Szkoda, bo pomysł ciekawy 😉
żabeczka - Gratulacje!  🙂 Nie przesadzaj z tymi sukienkami, bierz białą albo kremową przy Twojej karnacji będziesz wyglądać pysznie  🍴. Podróż poślubna, to zależy czego oczekujesz. Ja bym poleciła Ci Cypr, madera chyba że chcesz coś bardziej egzotycznego to Kenia z możliwością dokupienia fakultatywnych.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 września 2010 12:14
Dworcika ja bardzo bym chciała bo jest to świetna alternatywa dla mojego lęku przed lotem. Amerykę jako kraj przyrodniczo- turystyczny wręcz ubóstwiam.  Mój chłop już trochę mniej. Ale no cóż zawsze znajdzie się jakiś kompromis. 💘

Presja
jeśli już zdecydujemy się na lot samolotem to nie dłużej jak 2 godz. Podejrzewam że przez tyle czasu wytrzymam w boeingu .Później może być różnie ( łącznie z napadami histerii). Chciałabym zwiedzić Kenię ale lot tam trwa ok 8 h. Marzy mi się zwiedzenie Chin albo Tajlandii... ale to już zbyt daleko jak na mój organizm i zbyt drogo.
;]
żabeczka - wiem o czym mowisz, ja ostatnio wróciłam z Hiszpani i powiedziałam że mówię stop lataniu na jakiś, długi czas  😉
Ja nie panna młoda.
Ale byłam w weekend na weselu kuzynki. Nigdy nie byłam na takim udanym weselu  💃

A tak z ciekawości zapytam was panny młode gdzie robiliście sobie albo będziecie robić sesje?
U kuzynki była nad morzem. No nie całkiem na piasku bo nie chciała sobie sukineki pobrudzić. Ale moim zdaniem zdjęcia  i tak fajne wychodzą


Zabeczka17 gratuluje ! 🙂
To szkoda że nie chciała sobie sukienki wybrudzić (swoją drogą po weselu najczęściej i tak jest do prania) bo zdjęcia byłyby ciekawsze. JA swoją suknie na sesji plenerowej ubrudziłam dość mocno, koń mi ja podeptał a po praniu wyglądała jak nowa.
zabeczka - wielkie gratulacje 🙂 już gratulowałam na gg teraz tu przyszła kolej 🙂

wyobraziłam sobie opis Twojej sukienki i Ciebie w niej -  😍
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 września 2010 10:13
dzięki 🙂
Boziu, jeszcze tylko tydzien!!!!!!! A ja juz sie denerwuje!!! Nawet mi sie dzisiaj snila tesciowa, ze znowu chciala namieszac! brrr
Czy ktoś wie, gdzie podziewa się opolanka? Tak długo w podróży poślubnej ?  😁
Pandurska, nie nakręcaj się Kochana! Wszystko będzie dobrze 🙂

No właśnie, gdzie jest opolanka??
Pandurska - nie ma co się denerwować , wszystko wyjdzie tak jak sobie zaplanowałaś 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
10 września 2010 13:42
Pandurska, o ktorej masz? my na 11:20  🏇
Gienia - to bardzo szybko macie 🙂
Na 14. Od 9 jestem umowiona do fryzjera i kosmetyczki.

Najgorsze jest to, ze wszytskie przygotowania dzieja sie za moimi plecami w PL. Ja przyjade dopiero we wtorek w nocy, a slub jest w piatek. Dobrze, ze mam normalna mame, bo tesciowa rzadzi 🙁 Mowie wam, poematy moznaby o tym pisac 😕 
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 września 2010 20:12
Pandoruska współczuję, mam podobną sytuację dlatego odcięliśmy się w ogóle od rodziców i sami wszystko załatwiamy bez ich wiedzy.
Dasz rady 🙂 wszystko będzie okey 🙂 :kwiatek:


A opolanka pewnie siedzi w  świecie miesiąca miodowego 🙂 i ostro harcuje 😀
Problem w tym, ze my mieszkamy za granica i jestesmy zdani na zalatwianie roznych rzeczy przez drugie osoby. Ale wierze, ze bedzie dobrze. Chociaz po tym, co zaszlo, to nie wiem, czy mam ochote w ogole ogladac tych ludzi. Niby to rodzina i to bliska. Ale wiadomo, ze z rodzina, to sie najlepiej wychodzi na zdjeciu 🙁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 września 2010 21:07
niestety taka prawda.... Trzymam kciuki za Was


słuchajcie jak nazywa się cykl programów na kanale Club coś o koszmarnych panach młodych.. jakoś tak :P
I czy znacie jakieś filmy o ślubach? 🙂
Panna Młoda z piekła rodem
coś takiego to szło 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 września 2010 22:44
zabeczka17, Na discovery (albo travel&living) leci 'Salon sukien ślubnych' 😉
Z filmów ja znam "Wojny ślubne"
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 września 2010 22:50
dziękuję 🙂 :kwiatek:
No i oczywiście jeszcze "Moje wielkie greckie wesele".

I widziałam jeszcze kiedyś dokument o jakiejś mega wielkiej wyprzedaży sukien w jakimś wypaśnym salonie gdzie się kobietki o te kiecki zabijały. Ale tytułu sobie za nic nie przypomnę. Ale chybana TVP to leciało.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
11 września 2010 09:56
Gienia - to bardzo szybko macie 🙂


u nas zaczynaja sie od 9:30, ostatni na 12😲0  🙄
Dziewczyny kochane, gdzie we Wrocławiu znajdę wypożyczalnię ubrań ślubnych. Interesuje mnie bolerko futerkowe w kolorze białym.
no i stało się...
zostałam poproszona o świadkowanie i już się zaczynam stresować czy podołam... 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się