Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Sigma, a o ktorej sie w koncu wczoraj skonczylo?? Podejzewam, ze jakos strasznie pozno skoro skoki na dzis przeniesli?

A dzis sie na szczescie szybciuto uwineli. No, ale skoki zawsze szybciej ida niz ujezdzenie.
po 18 juz jezdzilam wiec mysle ze do 18 sie skonczylo.
dzis godzine im to zajelo chyba
Aha, to nie tak zle w sumie. Spodziewalam sie raczej, ze jakos po 20 skoncza dopiero.... Ech... to moglam nie wstawac tak wczesnie wczoraj.....
Ja jadę ujeżdżeniówki [jak są nagrody, to aż szkoda się nie pofatygować 😉 ]. Będę jechać N7 i N9 🙂
To sie spotkamy 🙂
Rowniez N7 i N1..
Będę "mojego" ( 🙁 ) Missiego podziwiać 🙂 Ale mogłabyś tak inne konkursy jechać, co? xD daj szansę słabszym
rewir, zdradz na jakim rumaku jedziesz.
rewir - nagrody pieniężne już od P2, to zobowiązuje ;p
Lol..... co im sie stalo, ze nagle maja na nagrody..... ??
yyy.. nie pamiętam jak on się nazywał. Siedziałam na nim, póki co, tylko raz. Taki gniady, uroczy wałaszek właścicieli Owczarni 😉 Aż musiałam konia pożyczyć, żeby zgarnąć tą kasę xD
Ale ja na Missim od 1,5 nie siedzialam...

To az wstyd bedzie
Ja się najbardziej zbłaźnie, dlatego poważnie rozważam wyjazd 😉

Klami - ceny za wszystko są taaakie ogromne, że się nie dziwię, że będą nagrody pieniężne. Hipodrom chiba myśli, że ogólnopolskie organizuje- spójrzcie tylko jakie konkursy będą (CS5?!)
Connemara, a skad oni wezma zawodnikow na te konkursy. Ciekawe....
Pewnie sa na nie zgloszenia.. dlatego takie konkursy beda, w koncu sa to zawody regionalne, po to by pomagac zawodnikom, zorganizowac konkurs ktory mozna przetrenowac bardziej oficjalnie, przygotowujac sie do ZOO
crazy, rozumiem. Na pewno sa bardzo przydatne takie wyzsze konkursy na regionalkach. Tylko tak sie po prostu zastanawiam, dyscyplina na pomorzu raczej kuleje, kto wystartuje w takiej klasie??
Na przykład p. Justyna Dysarz, albo p.Mishlanowa...
Moze J.Dysarz? Moze i nasza Karolina, Lukasz, albo Dziemiany...
Na dressage.pl piszą, że będzie Justyna Dysarz, więc i pewnie pare osób które trenują z p. Rysiem. Z tego co wiem to z Dziemian też będzie kilka koni, pewnie z 4-5. Troche się ludzi nazbiera🙂

Ja narazie też nie jeżdże, tylko czekam aż mi śnieg stopnieje... 🙂
No tak J.Dysarz i p.Mishlanowa.... (nie wiem jak konkretnie).
Myslisz, ze "nasi" maja juz gotowe konie?? Ja sie nie znam, wiec pytam.
Treningowo mozna pojechac, szykuja sie , wiec niech jade.
Po za tym jestem prawie pewna, ze najpierw powstaly wstepne zgloszenia od zawodnikow..(tel. meil) a pozniej propozycje..
Ponia   Szefowa forever.
26 listopada 2008 21:54
No to będe w sobotę😉 Jadę N,C .
Będzie ktoś zdjęcia robił ??
Brać hacele? słyszłam,że nie fajnie z podłożem.
Radze zabrac hacele. Podloze jest raczej malo przyjemne.
może my będziemy zdjęcia robić. Choć na hali średnio wychodzą.
fajne są zdjęcia z światłocienia
Ponia   Szefowa forever.
27 listopada 2008 09:23
To jeśli będziesz robić to Ja poproszę😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 listopada 2008 11:16
Mnie raczej nie będzie, bo instruktor mi godziny baseniku zmienił.
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
27 listopada 2008 16:34
Ooooo , jeśli Poniuś będzie, to może wybiore się na to N i C popatrzeć 😀
Ponia   Szefowa forever.
27 listopada 2008 19:46
trupka napisał: Ooooo , jeśli Poniuś będzie, to może wybiore się na to N i C popatrzeć 😀
hihi żeby jeszcze było na co😉

Strzyga
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 listopada 2008 19:48
Mam na 15.40, kończę o 16.40, a zanim się doprowadzę do porządku...
Ponia   Szefowa forever.
27 listopada 2008 20:01
Rozumiem rozumiem😉

ad.29.11
No więc byłam wróciłam.
W N 2 miejsce,przegrałam o 1setna sekundy,prowadziłam w sumie jak się okazało przez prawie cały konkurs a bylo to dla mnie zaskoczenie gdyż na Złotym jechałam zupełnie na około😉
W C czysty przejazd na Złotym i bodajże 4 mce.
To co ten koń robi jest szalone, ja ledwo moge wysiedzieć to jego latanie,musze się znowu przyzwyczaić.😉
Robin dzisiaj po 8pkt w każdym przejeździe.jakiś nerwowy był i przestraszony wogole, jakby pierwszy raz wyjechał na parkur.Musi się na nowo przywyczaić.
Gratuluję 😉
A po za tym coś jeszcze się działo? Jakieś nowości? ;>
Jest dzisiaj N i C? Bo mam ochotę wpaść. O której powinnam przyjść żeby zobaczyć?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się