Stajnie na Śląsku


,
efeemeryda   no fate but what we make.
10 września 2010 21:09
Mi z kolei "zaś"  😜 się coś przypomniało, jeśli chodzi o stadniny w pobliżu Sosnowca to jest w Dąbrowie Górniczej (dokładnie przy wyjeździe z ząbkowic za tabliczką Chruszczobród, ale jest to z centrum samochodem jakieś 20minut jazdy), ośrodek, który niedawno zmienił właściela i jakąś tam rekreacje prowadzą z tego co widziałam jak byłam szukać pensjonatu (w tym celu nie polecam, boksy wielkości stanowisk i brak kompetentnej obsługi, tylko jeden Pan w dość podeszłym wieku), jeśli ktoś byłby zainteresowany to mogę podać numer telefonu do obecnej kierowniczki tego ośrodka. Ja byłam tam późnym popołudniem więc jako takich klientów już nie było widziałam tylko kilka dziewczynek - waletek, ale konie szkółkowe są więc i szkółka na pewno za dnia funkcjonuje  😀
Szonik, no to się rozwiązało! Ale przynajmniej się wątek ożywił 😁

Swoją drogą (bo to też trochę tematu jeździectwa w województwie śląskim dotyczy), wybiera się ktoś w przyszły weekend do Zbrosławic? (że Tomek_J tak to wiem :hihi🙂
wendetta, chyba ja  😡 się wybieram...
Na wszystkie dni czy jeden? Albo na jakieś określone "atrakcje"? 😉
Na piątkowe atrakcje z panią Morciniec 😉 Reszta dni raczej nie.
Jak już tu jestem, to zapytam - miał ktoś do czynienia (oprócz Sankarityniny 😉 ) ze stajnią w Kornicach?
Livia   ...z innego świata
11 września 2010 07:12
wendetta, ja najprawdopodobniej będę jechała do Zbrosów na niedzielę z ekipą ze stajni, o ile żadna z towarzyszek się nie rozmyśli 😉
Dziewczyny, no to się nie zgrałyśmy- jedna w piątek, druga w niedzielę, a ja będę najprawdopodobniej w sobotę 😁
Forkate, Ten mój nick to widzę robi furrorę w trudnościach 😀 o Kornicach skrobnęłam🙂

ja się postaram na piątek i sobotę, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. 🙂 Jeśli chłop dostanie auto, to będziemy, jeśli nie....to....  gdyby ktoś miał przypadkiem jedno miejsce w aucie choćby z Gliwic... to ja bym chętnie reflektowała. 😡 😉
Haha ale wstyd! Ale to już późno pisałam i chyba przez to...riny...riny...
wendetta, no to ładnie... :/ ale może będą jeszcze okazje żeby się poznać, miejmy nadzieję 😉
Ja z innej beczki (choć do Zbroslawic też jadę). Od 1 października wznawia działalność stajnia Koniczyny w Przymiłowicach koło Częstochowy.
Forkate, Żaden wstyd, moja wina, że skombinowałam sobie nicka z kosmosu 😁 [a konkretniej, z Finlandii 😁 ]
ale różne interpretacje bywały🙂

vicevers dziki, wznawia działalność czyli...? Bo ja znowu niepoinformowana 😡
.Jest nowy dzierżawca-trener koni wyścigowych. Ma to być stajnia wyścigowa ale z normalnym pensjonatem i rekreacją (tak wynika ze strony internetowej)Więcej nic nie wiem, bo rozmawiałam z facetem tylko przez telefon, osobiście jeszcze się nie spotkałam.
Witajcie,
Bytom ma jakas stadnine warta polecenia?
mtl   I M Equestrian
11 września 2010 20:59
[quote author=Tomek_J link=topic=1780.msg702979#msg702979 date=1284146207]
A Zagłębie to irytujące "zaś"🙂

Zaś cię coś irytuje w Zagłębiu ?!  👿

😀
[/quote]

ekheeemm!!!  🍴 🍴 🍴 Sosnowiec pozdrawia!
Powiedzcie mi, proszę, na którym przystanku wysiąść w Zbrosławicach, jadąc linią 80?
Ja tez bede w Zbro , jak dobrze pójdzie to z Wendettą, ale bedziemy w sobote na skokach (chociaz chcialysmy na ujezdzeniu ) i na dopasowywaniu siodla itp. a w miedzy czasie bedziemy meczyc Pinia  😀iabeł:

Aquarius
Po 1 czy do Ciebie dochodza moje PW? A po 2 przystanek to Zbrosławice Dom opieki społecznej.
A do Ciebie nie dochodzą moje? Myślałam, że się rozmyśliłaś🙂. Napisz maila, na pewno dojdzie.
Sprawdź nowy program, aktualizowany 2 września, nie ma konsultacji skokowych.

To jeszcze jedno pytanie: jak z dworca w Gliwicach dostać się na trasę tej linii?
Ja też pojawie się w Zbrosach, na 2 dni napewno  😀

poza tym potrzebuje na szybko wmiare dobrego pensjonatu
narazie myślę nad arabką i jamną-inne propozycje?
Aquarius
ten autobus staje na piwnej, to jest na tej ulicy gdzie jest stary browar.Tam gdzie miałbyc zbudowany Focus park a jest tylko plac betonowy ogrodzony 🙂
maliniaq   Just do your job.
12 września 2010 13:44
czy ktoś zna jakąś prywatną stajnie w okolicy ośrodka jeżdzieckiego w zbrosławicach gdzie byłaby możliwość wstawienia konia na 3-4 dni?
Ojej, nie ma w sobotę skoków? To najwyżej dłużej pomęczymy Pinia 😁 W każdym bądź razie myślę, że stawimy się w Zbro 😉 Widzę, że kilku re-voltowiczów będzie, super!
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
13 września 2010 09:20
Ja będę w piątek po pracy, w sobotę i niedzielę  💃
maliniaq - a jak bliska okolica cię interesuje?
Polonez
Maliniaq jest z zabrza wiec sadze ze okolica bardzo bliska Zbrosławicom
ok ok już wszystko wiem  :kwiatek:
maliniaq, a czemu nie w samych Zbrosach na dole? W okolicach jest jeszcze Gorka Zbroslawice - stajnia Manka Slodczyka i stajnia Basi Barczyk, przy samym hipodromie jest, a przynajmniej kiedys byla, mala, prywatna stajnia p. Ewy Hordynskiej (ale nie wiem, czy tam mozna konia wstawic), jest Jozefka (choc nigdy tam nie bylam), za stajnia Manka jest jeszcze jedna prywatna stajnia - http://www.ranchodramavalley.natop.pl/
No i dosc blisko sa jeszcze Lubki, moge zadzwonic i zapytac, czy maja miejsce na kilka dni, ale to jest jakies 5 km od osrodka w Zbro.
maliniaq   Just do your job.
13 września 2010 22:56
dzięki natchniuza, podejde popytać czy byłaby taka możliwość  :kwiatek:
mtl   I M Equestrian
13 września 2010 23:34
natchniuza Łubki - też o tym myślałam, ale to bez sensu, bo trzeba by było codziennie konia zwozić na dół do Zbrosów...
maliniaq popytaj w Zbrosach, tam dużo stajenek i chyba tak będzie najlepiej
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
15 września 2010 18:17
ja będę w Zbrosławicach w sobotę!  😎

P.S. nie słyszał ktoś czegoś o jakimś koniu do współdzierżawy w okolicach Katowic.?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się