Coś śmiesznego

jak dla mnie mistrz! i dobra old schoolowa nuta  😎
martika zakochałam się w nich  😜
a laski jak tam trzęsą tyłeczkami na stacji  😁
Z serii 'Ala'


Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
13 września 2010 20:49
padłam 😀

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 września 2010 13:55
Strasznie durne, ale mnie bawi ;P
deborah   koń by się uśmiał...
15 września 2010 09:19
nie wiem czy to juz było..

koleś zdecydowanie ma talent 😉 najlepsze zaczyna sie od 17 sekundy 😉
Jaki straszny, jakbym go po ciemku zobaczyła to padłabym na zawał  😁
deborah   koń by się uśmiał...
15 września 2010 09:25
nawet przy świetle jest przerażający i to rżenie....
Ohyda, to na pewno facet?
Na maila dostałam taki oto opis konia  🙂

"Koń ni mo kudłów na łebie, a jeno na karku i tym sie rózni łod człowieka. W gębie nosi koń zęby jak cłowiek, po kierych się poznowo cy koń jest satry, cy młody. Koń mo z wierchu pukiel (cyli - jak rechtór padają - grzbiet), kiery sie ciągnie bez całygo aż do zadku, a jest na to, aby na nim mogło się rajtować. Na kożdym końcu mo koń jedna szłapa, do kupy śtyry, z kierych jedna zawsze jest popsuto i zawsze musi lotać na trzech abo na jednej. Zadnią szłapą koń świto, na co trza bardzo dować pozór, bo to jest niezdrowe. Na samym zadku mo koń łogon, z kierego sie robi materace abo pędzle, a kierym se koń może huśtać abo łodganiać muchy. Między łogonem a łebem mieści sie cały koń."
AnetaW, BOSKIE!! 😀
<kolega na plaży> Ciekawe co teraz robi Iza...
<przechodzący obok sprzedawca> Looody! Looody!

😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 września 2010 17:56
dzisiaj na stacji widziałam takie o to autko, mało kubusiem tapicerki nie zaplułam
[glow=red,2,300]UWAGA [/glow] dla ludzi o [glow=red,2,300]mocnych nerwach [/glow]  🤣

grzesiek.1993, takie chamstwo Cię bawi?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 września 2010 22:37
🤔 to nijak nie jest śmieszne. obie strony wykazały się brakiem kultury, a to jest po prostu smutne i trochę przerażające.
Averis   Czarny charakter
17 września 2010 22:40
Żałosne.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 września 2010 11:26
🤔wirek:
ale co by nie powiedzieć uwielbiam to oglądać 😜
wchodzę na fejsbuka, a tam:
Rafał W... dodał lenistwo do zakładki zainteresowania
uahahah, rozbawiło mnie to strasznie  😁
Burza, a co bylo w tym filmiku? bo juz go nie ma.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 września 2010 14:32
starszy, prawdopodobnie pijany pan usiadł na telewizorze, który stał przy miejscy dla inwalidów (tam gdzie jest taka podkładka pod plecy). właściciel telewizora zaczął rzucać przekleństwami, złapał go za fraki, chciał wyrzucić z autobusu, generalnie zachowywał się agresywnie. starszy pan nie pozostawał dłużny i też rzucał 'mięsem'.
generalnie bardzo niefajny obrazek 🤔
Śmieszy mnie zachowanie Pana Dziadka, który kozaczy przed właścicielem telewizora. Ciekawi mnie czy Pan Dziadek specjalnie nie chciał zejść z telewizora, czy poprostu nie rozumiał, że siedzi właśnie na nim. Oczywiście zachowanie brodatego gościa jest chamskie, rozumiem telewizor, ale bez przesady, żby bić dziadka...
grzesiek.1993, proszę dorośnij.
Dla mnie filmik to było mega chamstwo gnoja od telewizora, który bez kur** nie umie nawet zdania sklecić- zamiast normalnie pokazać, porozmawiać, zwłaszcza że chodzi o osobę STARSZĄ- to wyklinanie? Żenujące, przykre i totalne prostactwo. I absolutny brak szacunku do drugiego człowieka, jak bydło.

Edit- Jackass dla mnie nie łapie się pod dowcipy i śmieszne sytuacje.
cieciorka   kocioł bałkański
20 września 2010 18:53
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 września 2010 20:00
scenarzysta- prorok
🤣
http://gadzetomania.pl/2010/09/14/koniower-czyli-rower-kon 😀

mamo będę grzeczna.. kup mi coś takiego 😜
busch   Mad god's blessing.
22 września 2010 01:51
Co robi Bóg?


Co robi Szatan?
kujka   new better life mode: on
22 września 2010 07:56
busch, hihi jesli to polski diabel, to ja telewizje kablowa podmienilabym na publiczna i wszystko sie bedzie zgadzac 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się