Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
08 września 2010 19:50
każdy ma inne informacje co tam ma być. ja z kolei że galeria handlowa !!
hej
czy ktoś posiada kontakt (najlepiej numer telefonu) do stajni w Targowisku?
[byłaś może na seminarium dr.Heuschmannem?

Dava, tak.
Podobała mi się stajnia.
Cariotka   płomienna pasja
12 września 2010 16:54
a ja już ponad miesiąc stoję w pensjonacie w Krakuszowicach i jestem zachwycona🙂 Stajnia już zapełniona, ale niebawem dwa wolne boksy będą🙂
Hej, hej  🙂 Słyszał ktoś może o tej stajni w Kobylanach? Tej drugiej, nie u Marcina Kurala. Może wie ktoś czy jest tam hala i jaka jest cena pensjonatu? Z góry dziękuje  :kwiatek:
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
12 września 2010 21:05
Ja byłam, stajnia robi rewelacyjne wrażenie, ale niestety ani miejsc ani hali nie ma...Hala podobno ma być, boksów też jest niby 7 jeszcze, ale jest lista i chyba juz wszystko pełne.
W Kobylanach hala w planach ale raczej bardzo odległych.
Nowych boxów w tym roku raczej nie będzie. Ulewy dały im się tak jak i innym zbyt we znaki.
poziomka7   Prawda leży pośrodku
14 września 2010 13:51
edit
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Zdaje się, że widziałam gdzieś w tym dziale temat o tajemniczym tytule "Ogłoszenia"...
Witam Poszukuję stajni na  Jurze  tak do 30 km od Krakowa z dużymi pastwiskami,tak aby konie były cały dzień padokowane.Nie musi być hali ani super extra ujeżdżalni.

Wszelkie informacje mile widziane.Pozdrawiam
Czy ktoś się orientuje, czy można gdzieś w Krakowie dostać łuskę słonecznika?
Wiem, że w Olkuszu w Marlibo przy ul.Wspólnej sprzedają, ale może gdzieś bliżej...  :kwiatek:
ushia   It's a kind o'magic
20 września 2010 19:11
Zapytaj w Małopolskiej Centrali Nasienniczej na Zbozowej
kolebka ja szukałam i nic... też z olkusza ściągam...
w Porębie Laskowskiej ok 4 km od Skały jest stajnia gdzie konie chodza na padoki trawiaste, nie ma tam hali i dobrej ujeżdżalni, konie warunki mają dobre
Graba.   je ne sais pas
22 września 2010 21:10
pawel_asola, po ile pensjonat? Możesz powiedzieć coś wiecęj?
nie wiem dokładnie, ja teraz konie am u siebie pod domem, moge zapytać bo blisko mnie
dzwoniłem, cena 550 za boks,

jak chcesz tel to podam na priv
Graba.   je ne sais pas
23 września 2010 14:13
dzięki, w przyszłym roku przeprowadzam się w tamte strony i na razie robię rekonesans po okolicznych stajniach 🙂
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
25 września 2010 14:04
muszę się poskarżyć.
w Koźmicach Wielkich jest stajnia z "ranczem" czyli są tam konie, kucyki szetlandzkie, kangury, strusie i jakieś dziwne inne stwory 😉
stajnia znajduję się przy drodze a raczej dróżce gdyż jest wąska i ledwo mieszczą się na niej dwa auta a mimo to ludzie przekraczają dozwoloną prędkość 40km/h i czasami jeżdżą bardzo szybko. padoki stajni są wzdłuż drogi. rok temu ogrodzone były palami z drzew w tym jeden padok ma metalowe rury co zapobiega ucieczce koniom gdy są w nocy na padoku.
w tamtym roku konie po zmroku wychodziły z padoków i stały na drodze, gdzie po ciemku z zimie nie trudno o wypadek.

i przechodzę do sedna sprawy.
dziś z jednego padoku który znajduję się na ostrym zakręcie 90st ( dodam jeszcze że jest skarpa więc nie widać czy jedzie coś z przeciwka) na drodze stał ŹREBAK!! zwolniłam do 10km/h jakby mały wpadł na pomysł że jednak przebiegnie przez drogę i stanie po stronie padoku. zauważyłam ze na padoku są dwie osoby wsiadające na konie, jakaś mała dziewczynka i młoda dziewczyna ( przypuszczam że instruktorka albo osoba prowadząca jazdę) zatrzymałam się grzecznie się przywitałam i powiedziałam ze źrebak uciekł z padoku i stoi po drugiej stronie na co ta dziewczyna mi że on zawsze tak ucieka. wiec poprosiłam ją grzecznie że może by go wpuściła na padok bo zaraz może go ktoś potrącić, na co otrzymałam odpowiedź: NO I CO Z TEGO TO NIE MOJA SPRAWA.

noszz ja pikole jak tak można i jak może powiedzieć co to ją obchodzi, jakby nie daj boże ktoś wjechał w tego źrebaka to właściciel jest zobowiązany do oddania kosztów zepsucia samochodu jaki źrebak wyrządził.

chciałabym jeszcze dodać że rozumiem że koń ucieknie z padoku, że przeskoczy, złamie żerdź czy ktoś dowcipny otworzy i konie sa poza ogrodzeniem, ale nie rozumiem jednego jak zgłasza się to komuś z obsługi stajni, właścicielowi czy komuś kto przychodzi tam tylko pojeździć ma to gdzieś i nie reaguje.
Cariotka   płomienna pasja
27 września 2010 06:48
miałam kiedyś podobną sytuacje🙂 Zadzwoniłam do pobliskiej stajni że uciekł im koń z pastwiska🙂 Usłyszałam odpowiedź ,, Właścicielka o tym wie, to normalne'' Koń jeszcze stał poza padokiem z godzinkę czasu🙂
witam

chciałam tylko poinformować iż w okolice Krakowa wpisuje się nowa stajnia 🙂
tydzien temu przeniosłam konie do swojej stajni, obecnie jest 6 koni ( w tym jeden źrebak)
docelowo przygotowana na 10, w tym jakieś 3 boksy na pensjonat
narazie jeszcze wszystko w fazie organizacji
i nastawiam się na hipoterapię, ale planuje 3 padoki do jazdy
blisko las i łąki
boksy z matami na podłodze
teren z ochroną firmy ochroniarskiej
2,5 h pastwisk

więc myślę że będzie koniom dobrze 🙂

zapraszam w odwiedziny

stajnia mieści się w Bobrku, k Oświęcimia







Cariotka   płomienna pasja
27 września 2010 08:56
do ogłoszeń 🤬
właśnie to nie ogłoszenie
po prostu chce żeby ludzie z Krakowa i okolic wiedzieli że coś takiego nowego powstało

oferte handlową skieruje gdzie indziej
przecież nie ma ani cen ani nic

po prostu chciałam się pochwalić że mi się udało
bez handlowego podtekstu 🙂
Cariotka   płomienna pasja
27 września 2010 10:15
aha rozumiem🙂 no to...gratuluje :kwiatek: i życzę żeby stajenka szybko się zapełniła
witam
Szukam pensjonatu w okolicach krakowa/w krakowie. może mi ktoś coś polecić? Moje wymagania:"
-pastwiska!
-dobre karmienie! nie plasterek siana na cały dzięń
-jeśli potrzeba to ubieranie konia na pastwisko(moja kobyłka bardzo marznie i ma kilka derek)
-instruktor fajnie by było
-hala ewentualnie
znacie coś takiego? bede wdzięczna!!!!
Cariotka   płomienna pasja
28 września 2010 11:07
a instruktor czego? 🤣
a tak btw to po co to zdjęcie?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 września 2010 11:32
oooo maaatkoooo.... 😡 😡

burzanka? instruktor czego?  🤔
witam
Szukam pensjonatu w okolicach krakowa/w krakowie. może mi ktoś coś polecić? Moje wymagania:"
-pastwiska!
-dobre karmienie! nie plasterek siana na cały dzięń
-jeśli potrzeba to ubieranie konia na pastwisko(moja kobyłka bardzo marznie i ma kilka derek)
-instruktor fajnie by było
-hala ewentualnie
znacie coś takiego? bede wdzięczna!!!!


Jasneee, do wyboru do koloru - jak zapłacisz, to na pewno spełnią wszystkie Twoje prośby  😀iabeł:  😀
burzanka
Jest Mustang, na ul. Królowej Jadwigi, są instruktorzy, trenerka, hala, pastwiska, tylko nie skacze się tam (ale przeszkody bodajże są) i jest rekreacja (dosyć duży ruch).

W Bodzanowie z tego co słyszałam fajne warunki.
http://www.stajniabodzanow.com/


idziosława  👍
Gillian   four letter word
28 września 2010 11:59
[quote author=idziosława link=topic=196.msg720320#msg720320 date=1285670789]

W Bodzanowie z tego co słyszałam fajne warunki.
http://www.stajniabodzanow.com/[/quote]

bardzo bardzo fajne! pojechałam i kopara mi opadła, polecam chociaż zajrzeć w to miejsce. Jak dla mnie bomba. Pastwiska, hala, czysto w boksach, pachnące siano.
I ciiiisza  😀

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się