Młode Konie

A my z moją kobyłką mamy dzisiaj 2 rocznice razem !!  😅 😅
I skończyłyśmy 4 i pół roku 🙂


zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 września 2010 22:23
Gratulacje dla Was 😀 😅


A ja donoszę z dumą -> 157,5 w kłębie  😅🙂 już bliżej jak dalej...

Kobyła podaruj mi jeszcze te 2,5 cm a cię ozłocę
😎 😵
Bacco dostałam w pakiecie z kobyłą którą kupowałam ( była zaźrebiana miesiąc wcześniej ) no i nie żaluje  😍 konik jest przecudowny, grzeczny kochany tylko bedzie wysoki a ja z małych jestem 🙁, rasa to nasze sp, no i wczoraj po raz drugi wygrał wystawe w swojej klasie ogierków rocznych 🙂
jego mama to Bajka po Laufer ojciec to concert old. po concetto w zeszłym roku zmienił kraj na francje.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
13 września 2010 09:27
To ja się pochwalę, że już zaczynamy kłusować pod siodłem 🙂


Zabeczko17, na pewno urośnie te 2,5 cm , przecież ona dopiero 3 lata skończyła, prawda??


"ponad" roczniak to już chyba "młody koń"??

krótka retrospekcja... grudzień 2009 bosssssssssszzze, co ja kupiłam?? jaki parch
kwiecien 2010 nie jest nic lepiej... parch nadal wiecznie żywy
czerwiec 2010 -ooo, to już wygląda jak KOŃ
wrzesien 2010 - koń, koń!! co za ulga, chyba będzie z tego koń!!




zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 września 2010 11:25
Dodo fajny ten twój ..parch śliczne konisko 🙂 😉

Marakejsza  jak nie to jej podkowy kupię na obcasie i będzie nie 2,5 a 4 cm wyższa 😀 ahahah 😁 😜
zabeczka17, a nie mówiłam, że urośnie?  😀iabeł: to prawie traken, więcej czasu na dojrzewanie, a jeszcze Ci wyrośnie babiszcze 🙂 wyładniała panienka, tak czy owak 🙂

Monny no to najlepsze życzenia wobec tego!🙂

Dodofon a cóż to za urocza kawa z mlekiem? :> Jakiś quarterowato-westowy koń? 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 września 2010 16:52
prawie robi wielka różnicę 😀  😁 ale z tym późniejszym okresem dojrzewania to się zgodzę 🙂
no cóż rewelacji nie będzie ale najważniejsze że kobylisko zdrowe tfu tfu na zły urok 🙂
zabeczka17, a nie mówiłam, że urośnie?  😀iabeł: to prawie traken, więcej czasu na dojrzewanie, a jeszcze Ci wyrośnie babiszcze 🙂 wyładniała panienka, tak czy owak 🙂

Monny no to najlepsze życzenia wobec tego!🙂

Dodofon a cóż to za urocza kawa z mlekiem? :> Jakiś quarterowato-westowy koń? 🙂



AQH zaiste  😉
No prosz, własny, oryginalny, amerykański koń. 😉 🙂

właśnie.... słuchajcie, ile jedzą wasze młodziaki w przedziale wiekowym 4-5 lat ? Największy okres wzrostu i zapotrzebowania witamin już dawno za takimi końmi, ale zastanawiam się co później?
Młody wsuwa za trzech, w kółko je, jakby miało braknąć. Eskperymentuję-> dokładam tylko siana, bo chcę sprawdzić kiedy w końcu będzie go tyle, że koń zacznie zostawiać. Słomę już zaczął olewać, nie całą wprawdzie, ale nie wyżera do gołej posadzki. Podejrzewam, że coś z jedzeniem wcześniej było nie halo i zastanawiam się, kiedy zakończy się tak okres jedzenia "na zapas".
Moja perdolinska to chodzący żołądek co oczywiście sprawia ze rosniemy ale niestety w szerz wiec słomę zmienilam na wióry, a siano daje jej w siatce z Małymi dziurkami (haynet) konia zadowolona bo ciągle ma cos do skubania a ja bo nie tyje  😅

Istnieje mozliwosc, ze robi zapasy na zime
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 września 2010 19:12
Moja młoda miała dzisiaj na sobie pierwszego pasażera 😀
heheh
nasz dzielny kompan wyszedł z jazdy próbnej cały i zdrowy 🙂 😁
Kocham tego konia  😍 😜 😁 😁
Ha , z tego kotka to prawdziwy jeździec, chyba przyjemnie mu tam było!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 września 2010 19:17
No tak, miękko, grzeje 😀 żyć nie umierać.
Zleźć nie chciał skurczybyk 🙂 było wesoło ;]

Młoda w pełni zaakceptowała -kota na sobie 🙂
Super to wygląda, na moim kiedyś kura jeździła i zejśc nie chciała 🤣
Amanda co prawda 6 lat, ale mój brat ją prowadził i gołąb na nią usiadł (jak będą foty to dam 🙂😉, zero reakcji  😁
my "już" razem 7 mies...ponad połowa jej życia hehe przedstawiamy się w końcu w tym wątku[uwielbiam czytać]
moja 14miesięczna Contessa vel Bambisia




Madzixx piękna panna Ci rośnie 🙂

moje ma 155 w kłębie. Może jeszcze troszkę podskoczy 🙂
zdjęcia halowe więc słabej jakości. 2 lata 8 miesięcy 🙂 Jeszcze troszkę i rok razem 😀

grast, bardzo ładna bestyjka  😀
Monny - Gratulejszyn! Młoda Ci się fajnie prowadzi 😉
Dodofon - ładny konik Ci wyrośl, co dopiero będzie za rok.. 💃
zabeczka17 - Aaa, oszalałam 💘 Jak się słodko przeeciągaa, aa! 😍 Dzielna kobyłka 🙂
madzixx - Śliczna kobyłka 🙂
grast - Ciekawa odmianka, taaaka urocza 🙂

No to i my wpraszamy się do tego wątku - Kometa Dream. 3,5 roczna Gwiazda 🙂



To ja sie też pochwale moim młodym który niedługo skończy dopiero półtora roku .
Dodam tylko że na zdjęciu jest ze swoją mamusią która w kłębie ma 167
A to my a właściwie mój chłopak z moim małym ogrem 🙂





zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 września 2010 13:33
Shantowa dzięki 🙂
Kometa Dream 😍 💘
zabeczka17 gratulacje wielkie dla Iskry 🙂 zdjęcia boskie!
szarotka, Szkoda, że nie masz zdjęć tej kury, musiało to nieźle wyglądać. 😁
gacek 🙂, Woow, a to co było? czempionat... czego ?:>
grast, śliczne jest, mógłby [bo to on, prawda?:>] jeszcze mieć jedną skarpetę 🙂
perdolinska, i jak z tymi wiórami? Nie próbowała ich zjadać?
To były czempionaty koni ras szlachetnych w kujawsko -pomorskim, mlody jak zawsze zaskoczył mnie swoim wspaniałym charakterem, stał spokojnie szedł spokojnie i wogóle jak stary kon a nie dorastający ogier 🙂
gacek
Gratuluję sukcesu, bardzo fajny młodziak. Może trochę "ciężkawy, mocny", ale napewno przyszłościowe dziecko. Ciesz się z tego charakteru bo to podstawa  😍
Dzięki 🙂 to moje małe oczko w głowie a dopiero teraz ( miesiąc -dwa ) sie rozrósł ta to wyglądał tak ( czerwiec ) na jedno szczęście przestał rosnąc, co do charakteru to ciesze sie niezmiernie.
Młodziaki zmieniają się bardzo, więc nigdy nie wiadomo jaki będzie jak dorośnie, ale fajny jest bo przede wszytskim harmonijny.
A typ to już sprawa drugorzędna i rzecz gustu
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
18 września 2010 18:18
kaloe widac, ze bracia 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się