Top model-zostań modelką

bo to Polska...  🤦
Mnie też ona rozwaliła - coś a'la Lady Gaga + solara...  😵
I ten tekst,że modelka musi mieć osobowość,a wygląd nie koniecznie  😂 - owszem, osobowość jest bardzo potrzebna, ale chyba na wybiegach,zdjęciach nic nie mówią, wiec  🤔wirek:
mnie rozwalila ta laska co miala 164cm a twierdzila że ma 170cm  😀 już odrazu bylo widać, że jest niska+krótkie nogi  😉
Ojej, chcieli,żeby ją przyjeli  🙂 a że przekręt się nie udał .. : D niska+krótkie nogi+ faktycznie troche ciałka...
To było straszne 😀
Nie sądzę, żebym dała radę oglądnąć jeszcze jeden odcienk 😀.
ten 1 był w miare + wkurzajaca Krupa, dzisiaj odcinek do d... za to Krupa tak nie wkurzała ucha  😉 swietne ciało miala ta laska z powiekszanymi ustami, doczepianymi wlosami  😵
emade - jakby jej odciachać głowę to by się nadała, bo kosmicznie brzydka była...
bo to Polska...

a w innych krajach jest inaczej?  😎
no  w Amerykanskiej wersji owszem  😀
[quote author=bajaderka-zorro link=topic=32158.msg707538#msg707538 date=1284580405]
mnie przeraża w programie jedno, niektóre dziewczyny mają super figury a jury twierdzi że tyłek trzeba zrzucić, że są jakieś pontonki -.- totalna masakra -.-
[/quote]

bajaderka bo tak mają wyglądać modelki, takie są kanony i tak było, jest i będzie.
Ta co padła na walenia to chyba swój świat ma, ale śmieszna była przynajmniej. Jakos nikt mnie ie urzekł w tym odcinku, same sztuczne pasztety :/
Musimy pamiętać że to program tv. Modelka nie musi mieć może osobowości, ale na potrzeby programu muszą mieć laski różne.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 września 2010 09:41
Ojej, obejrzałam wczoraj pierwszy raz. Tyra by apopleksji dostała, gdyby to widziała. Żal i żenada.
Ojej, obejrzałam wczoraj pierwszy raz. Tyra by apopleksji dostała, gdyby to widziała. Żal i żenada.


Święte słowa..
bo to Polska...

a w innych krajach jest inaczej?  😎

Jest inaczej:

Dziewczyna pierwsza z lewej raczej nie wygląda na anoreksję.

Tutaj też jest biuścista ładna


Oglądałam edycję, w której były dwie dziewczyny pokroju tej, którą zwyzywali od orek, i to jedna prawie do finału doszła...


Bo tam istnieją pracę dla "plus size models" więc nie dyskryminowano ich ze względu na wagę..

Ps. Był też jeden cały sezon dla niższych dziewcząt tzw "petit models" 🙂
oglądaliśmy wczoraj z mężem ten show 🤣 po prostu parodia. Czy to fantastyczne jury nie wie, że anoreksja już nie jest trendy 🙄
No właśnie też się dziwię ich postawie.. Rozumiem, że modelki muszą być szczupłe, ok. Ale dlaczego mają być anorektyczne ich zdaniem bo tego nie kumam??
No dokładnie. I tłumaczyły,że jedzą normalnie, te z wczoraj. Gdyby jadły normalnie były by szczupłe, a nie wychudzone. Przecież im było absolutnie wszystkie kości widać, a szczególnie miednice, fuj.
dokładnie, tym bardziej że facetom się takie wieszaki niezbyt podobają (bo przecież facet to nie pies, żeby na kości leciał  😉). no i jak ma taka dziewczyna wyglądać kobieco, bez tyłka i biustu?
Mojemu facetowi najbardziej się ta orka podobała  😁 powiedział, że ooo ta fajna  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 września 2010 14:38
Ze znanych Polaków w USA wymienić  można - oprócz Wałęsy  -  J. Krupę (fakt autentyczny, z tym że głównie znana przez męska część USA)

facetom się takie wieszaki niezbyt podobają

z tym że w programie to facetów raczej nie ma 😉
Mój też wybrał orkę  🤣 i przestraszył się tej bardzo wychudzonej  😂

z tym że w programie to facetów raczej nie ma 
hehe trafna uwaga



maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 września 2010 14:48
Ta, największe jaja ma Korwin - Piotrowska 😉

Obejrzeliśmy od połowy i nigdy więcej. Sztuczne, Krupa jest fatalna z tym jej piskiem (= śmiech?). Brrrr
ta co mówili, że wygląda i ma głos jak facet - to wychudzona strasznie. Biustonosz na niej wisiał, bo ona biustu nie miała.
Ktoś ma jej foto w stroju?

Qrcze, ale co do niej to zgadzam się z jury.. Jakaś taka męska mi sie wydawała..
Dokładnie, stwierdziliśmy to samo. Straszny chłop.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 września 2010 15:15
no własnie co to było w ogóle? zachudzony wieszak czy facet co to babą chce być
asior   -nothing but eventing-
16 września 2010 15:27
Mi juz nawet nie chodzilo o jej meski wyraz twarzy, ale jaka ona miala duza glowe w porownaniu do reszty ciala  😲
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 września 2010 15:33
w ogole niesamowite jest jak to niektzóry mają wysokie mniemanie  o sobie totalne poczwary sie pchają na świecznik
Tak, dokładnie ! Oczywiście pewność siebie najważniejsza, ale czasami popatrzeć w lustro, obiektywnie siebie ocenić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się