Top model-zostań modelką

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 września 2010 15:52
i to jest zastanawiające.

Patrzą w lustro i zamiast poczwary widzą Claudie Sziffer

albo tez i na odwrót że totalna pieknośc a mysli że poczwara (z tym że te sie nie pchają własnie bo myslą że są poczwarami)

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 września 2010 16:44
a propos rozmowy o wychudzeniu modelek: w 2 odcinku ANTM została wyelimonowana dziewczyna, właśnie ze względu na to że była wychudzona i wyglądała niezdrowo! nikomu w jury nie podobała się jej sylwetka (tzn kości na wierzchu), a ona sama uważała, że dalej powinna się odchudzać. Tyra sama powiedziała, ze nie chce żeby tak wychudzona dziewczyna stała się wzorem dla widzów.
Dla mnie to bardzo dobry znak 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 września 2010 16:57
Edytka, bo Tyra sama nie jest chuda. Mi się strasznie podobała jedna z pulchniejszych dziewczyn w amerykańskiej wersji. Była prześliczna i rzeczywiście doszła bardzo wysoko.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 września 2010 17:29
to fakt, Tyra chętnie przyjmuje do programu modelki plus-size i nie ukrywa, że ma krągłości 🙂
ale jej zdanie powielał także fotograf (Nigel Baker), projektantka mody (Diane von Furstenberg) i dziennikarz Vogue (Andre Leon Talley).

tak czy siak 15 edycja ANTM zapowiada się bardzo ciekawie. tym bardziej, że nagrodą jest okladka w Vogue Italia  😅
Pamiętam, że w jednym z odcinków opowiadała, że gdy była nastolatką to jedna z europejskich agencji chyba (nie pamiętam dokładnie) powiedziała jej że ma za dużo ciałka (biust itd) i nie zrobi kariery jeśli nie schudnie.. Wtedy wraz z mamą zadecydowała że trzeba ich olać i poszukać innej agencji.. No i proszę jaką karierę zdobyła wyglądając ślicznie, szczupło i przynajmniej zdrowo.. 🙂

Jak dla mnie to Tyra jest rewelacyjną modelką (rozbrajają mnie jej miny jak pokazuje dziewczynom co powinny były zrobić w czasie sesji) oraz piękną i mądrą kobietą.. No i fotograf też z niej niczego sobie.. 😉
a teraz jest nowa edycka ANTM? mozna gdzies w necie obejrzec na biezaco oprocz yt?
a Tyra... piękność!!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 września 2010 17:52
jest nowa seria, 15 🙂
dopiero ukazały się 2 odcinki, kolejny za tydzień.
można obejrzeć tutaj:
1- http://www.surfthechannel.com/video/9/3050137.html
2- http://www.surfthechannel.com/video/9/3051413.html

Querido rzeczywiście Tyra coś takiego powiedziała 🙂 a potem została pierwszą czarnoskórą dziewczyną na okładce Sports Illustrated
Juz raz plus size model zostala ANTM - byla to niejaka Whitney Thompson. Szczerze mówiac nie bylam jej szczególna fanka, bo wydawalo mi sie, ze byla dosc przecietna modelka - ale chyba jury chcialo chociaz raz dac dziewczynie plus size wygrac...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 września 2010 20:53
Edytka, właśnie, między Nigelem, a Tyszką... no nie ma porównania. Ten pierwszy ma klasę, ten drugi...
Nie wiem, co tam robi Korwin-Piotrowska, serio, ona ma z modą niewiele wspólnego. Tak samo ja Piróg. Może zna się na tańcu, ale gdzie on i modeling? Co on wie o tej branży? Ale co tu dużo mówić, w naszym kraju nie chyba ani jednej takiej osobowości jak Miss J Aleksander *__*
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 września 2010 21:14
myśle, że w ogóle nie mamy takich osób jak Mrs and Mr J 🙂
Korwin-Piotrowską bardzo lubię, ale w Maglu Towarzyskim. tutaj, do świata mody, zupełnie mi nie pasuje. Piróga wciskają wszędzie gdzie sie da. Dobrze, że jeszcze Dody, Muchy i Jacykowa tam nie wrzucili  🤣

Hiacynta też uważam, że Whitney wygrała dlatego, że mieli zapotrzebowanie (i zapewne parcie ze strony publiczności) na plus-size model. W.T. to naprawdę ładna, proporcjonalnie zbudowana dziewczyna, w ciemnych włosach wyglądała super, ale nie była wybitną modelką i moim zdaniem prześlizgiwała się przez elimacje.
ale ja nigdy nie zgadzałam się z wyborem jury. uwielbialam Allison Harvard, która zajęła 2 miejsce, tak samo jak Raina, Marjorie, Anya czy Natasha 🙂
Edytka, właśnie, między Nigelem, a Tyszką... no nie ma porównania. Ten pierwszy ma klasę, ten drugi...
Nie wiem, co tam robi Korwin-Piotrowska, serio, ona ma z modą niewiele wspólnego. Tak samo ja Piróg. Może zna się na tańcu, ale gdzie on i modeling? Co on wie o tej branży? Ale co tu dużo mówić, w naszym kraju nie chyba ani jednej takiej osobowości jak Miss J Aleksander *__*

a co wie Gąsowski i Skrzynecka/ Rusin o tancu?  😉 to że jest prezenterem nie znaczy ze musi w tym siedzieć (modelingu ,mam na mysli)
ale te wszystkie zdjęcia są wyphotoshopowane, a Whitney to już na maksa
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 września 2010 21:20
emade, bo on ma pełnić rolę Jay'a Manuela? Jay zdecydowanie ma wiedzę i doświadczenie w branży.
nie no tego pod uwagę nie wzięłam, myslałam o nim jako o prezenterze który z Mielcarz mają udawać '' pięknych, fajnych i zabawnych'' bo poza tym to oni nic tam nie robią 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 września 2010 21:28
to kto im będzie przy sesjach pomagał?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 września 2010 21:32
same sobie będą pomagać, bo budżet był za mały  😂
a tak serio, to bardzo jestem ciekawa jak będą wyglądały sesje i do jakiego kraju pojedzie finałowa 6.


btw, szkoda, że ani twiggy, ani paulina, ani Miss J nie są już w składzie jury ANTM.
to kto im będzie przy sesjach pomagał?


Też się nad tym zastanawiałam...
No nie  😵 juz sie wkrecam w nowa amerykanska wersje...
zaje...ste sa tamte laski  😎
http://www.megavideo.com/?v=QB53RXIO
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 września 2010 21:39
Ja ostatnio oglądałam 6 czy 7 sezon i rzeczywiście Twiggy, Nigel, Miss J i Nigel są idealnym jury.

Jasne, niech se radzą, skoro nie mają żadnego doświadczenia i mają się w ciągu tego programu nauczyć jak być modelką xP
A ja mam wrażenie, że TVNowska wersja to nie serialowy casting na modelkę (dobrze, że przynajmniej z 'top' zrezygnowali) tylko akcja fundacyjna "Spełniamy marzenia - weź udział w sesji zdjęciowej".
Mogli by chociaż zachować pozory i do jury zatrudnić osoby z branży, z bylejakim doświadczeniem.
Krupa - tak, modelka. Ale tylko w magazynach ala CKM 😉

Moim zdaniem wystartowanie w takim show jest świadectwem sporej dozy naiwności... Uważasz, że masz szansę na pracę w modelingu? Nic prostszego! Stań przy ścianie, w kostiumie, bez makijażu, niech ktoś wciśnie spust migawki, wysyłasz zdjęcia do kilku dobrych agencji... i TADAM jeżeli się nadajesz drzwi do kariery stoją otworem.

Drogie Voltowiczki, zdajecie się zapominać, że ten program (podkreślam, że przynajmniej w założeniu) to nie wybory Miss Polonia. To tam docenia się krągłe, rumiane dziewczęta. Te miały mieć szansę w MODELINGU 🙂 a ta branża rządzi się swoimi wymogami
Hiacynta też uważam, że Whitney wygrała dlatego, że mieli zapotrzebowanie (i zapewne parcie ze strony publiczności) na plus-size model. W.T. to naprawdę ładna, proporcjonalnie zbudowana dziewczyna, w ciemnych włosach wyglądała super, ale nie była wybitną modelką i moim zdaniem prześlizgiwała się przez elimacje.
ale ja nigdy nie zgadzałam się z wyborem jury. uwielbialam Allison Harvard, która zajęła 2 miejsce, tak samo jak Raina, Marjorie, Anya czy Natasha 🙂


Natascha byla fantastyczna 🙂 Ale co do niej i Anyi - nie bylo szans, zeby Rosjanka zostala ANTM! A szkoda, bo Anya i Natascha bily na glowe Whitney (taka "college girl" z niej byla, nic nie miala w sobie z modelki) i Jaslene (ta to byla w ogóle straszna, ale chyba chcieli dac wygrac Latynosce...)
A Allison mnie wkurzala, zawsze jak ja widzialam, to mialam ochote ja kopnac!

Dopuszczanie do finalu dziewczyn przy kosci zupelnie do mnie nie przemawia. Dla takich powinno sie zrobic osobny program, bo nijak sie nie da porównac puszystej ze szczupla. Zdaje mi sie, ze - tak jak mówisz - przepychali te dziewczyny ze wzgledu na presje spoleczenstwa. Podobnie chyba czasem bywa w przypadku calkiem przecietnych Afroamerykanek...

Obejrzalabym sobie ta polska biedawersje ANTM, ale linki które zostaly tu wklejone dzialaja tylko dla osób przebywajacych na terenie Polski :/
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 września 2010 09:39
może w 16 edycji wygra Rosjanka  😀
Allison była... specyficzna, ale na zdjęciach (poza tymi beauty) wyglądała cudownie.
Latynosek w ANTM nigdy nie lubiłam- wszystkie wyglądały, zachowywały się i mówiły jak takie gangsta, które za dziwne spojrzenie dałyby po twarzy  🙄

stowrzenie osobnej edycji dla plus size, tak jak było dla petite, jest fajnym pomysłem. bo jednak czasami były problemy, jak pluz size szła na go sees i męczyli się ze znalezeniem jej rozmiaru. w edycji plus size mogliby wybrac osobne firmy. ale pewno takiej edycji nie zrobią, nie ma więc co gdybać.

polski odcinek mozesz sciągnąc ode mnie za darmo http://chomikuj.pl/edytka_mgz/filmy/Top+Model+Zosta*c5*84+Modelk*c4*85 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 września 2010 09:45
Ja ostatnio widziałam Katarzynę z ANTM  na youtubie. Piękna, mądra dziewczyna, a Tyra była dla niej strasznie niemiła i niesprawiedliwa.
Edytka - dzieki 🙂 Jak wróce do domu to obejrze.
Strzyga - Jury w ANTM lubi wyraziste osobowosci, barwne, interesujace postaci. Katarzyna nie pokazala w ogóle charakteru, byla calkowicie bezbarwna i nudna jak flaki z olejem. Szara myszka, o której istnieniu wszyscy zapominaja. Tak przynajmniej pokazali ja w programie.
Ale dobra z niej modelka, to fakt. Jednak - w takich programach jak ANTM - to nie wszystko. To sie musi jeszcze sprzedac!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 września 2010 11:03
Hiacynta, tylko jak się potem w wywiadach i nagraniach okazało, nie jest szarą myszką. Poza tym... cóż, komentarze pod klipami mówią same za siebie jednak.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 września 2010 11:20
w każdym razie i Katarzyna i Anya później zaczęły rozkręcać swoją karierę. po zakończeniu programu pracowały więcej niż Whitney  😎
stowrzenie osobnej edycji dla plus size, tak jak było dla petite, jest fajnym pomysłem. bo jednak czasami były problemy, jak pluz size szła na go sees i męczyli się ze znalezeniem jej rozmiaru. w edycji plus size mogliby wybrac osobne firmy. ale pewno takiej edycji nie zrobią, nie ma więc co gdybać.

Pamiętam, jak miały pozować w bieliźnie i mieli problem ze znalezieniem biustonosza na jedną z tych pulchnych, w końcu ją chyba w jakąś sexy koszulkę ubrali...
mam nadzieje, ze nie powtarzam czyjegos pytania, ale wiecie gdzie mozna obejrzec amerykanska wersje, ale z napisami polskimi?
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
17 września 2010 19:06
Obejrzałam wyrywkowo oba odcinki. Nie uważam, żeby program był jakiś straszny- zrobiony na modłę YCD czy Mam Talent, inny, niż wersja amerykańska, ale też wcale nie zły (nie "niezły", tylko "nie zły"  😎 ). Prowadzący- też mi pasują. Z Krupą czytałam kiedyś wywiad i wtedy odniosłam wrażenie, że zadziera nosa, ale w programie wydała mi się sympatyczna. Ten fotograf z tą obsesją na punkcie tyłków mnie rozbrajał (swoją drogą- gej?!?  👀 ), Karolina dobra, bo ma życiowe podejście i trochę tonuje "modnisiów". Dziewczyny- no cóż, cały przekrój. Zdecydowana większośc dla mnie znacznie za chuda, ale były "cukiereczki"  🙂 Były i "maszkarony"  🙄 Jak na ulicy  😉 Trochę mi wstyd, że cieszyłam się widokiem fałdek i gorszym kształtem figury u dziewczyn 10 lat i więcej młodszych oraz 10 kg i więcej chudszych  😁 No ale nigdy nie twierdziłam, że jestem doskonała  😂 Zarówno pod względem charakteru, jak i-ZWŁASZCZA!- ciała  🍴
Z takich refleksji- cieszę się, że nigdy nie miałam pędu do "zaistnienia" oraz że nie jestem wystarczająco ładna (i chuda!), by miec ochotę "pokazac się", gdyż dla mnie takie obnażenie się, nie tyle cielesne, co psychiczne, jest żenujące. Nie tylko żenuje mnie myśl, że ja miałabym poddac się takiej "inspekcji", ale wręcz niektórych momentów nie mogłam obejrzec!  🤔 Po prostu niektóre dziewczyny były ośmieszane i same się ośmieszały wiedząc o tym, a tylko nieliczne miały tupet i charakter nadający się do tego typu "ekshibicjonizmu"  🙄
ten program jest mega śmieszny, nie rozumiem czemu laski nienadające się zupełnie na modelki, niskie i w ogóle jednym słowem brzydkie, biorą udział w takich programach (przecież jak ktoś je publicznie zjedzie to tylko się podłamią)

anyway, moją faworytką jest Kasia Smolińska, może po części dlatego, że ją znam i jest na prawdę sympatyczna i przede wszystkim jest bardzo ładna (a to, że ma doświadczenie- to nie tylko ona;z tego co słyszałam są tam też dziewczyny z supermodelek...)
Alaska supermodelki to zadne doświadczenie w porównaniu do pracy w agencji, poza tym sam program byl bardzo kiepski ale czy lepszy lub gorszy od top model to juz nie wiem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się