Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Lotnaa   I'm lovin it! :)
14 września 2010 21:39
Dzięki Lotnaa, a jak z wygodą. Bo na zdjęciach wydają sie być dość masywne?


Są chyba na tyle wygodne na ile wygodne mogą być kalosze. Nie sądzę, żeby były masywne, są bardzo wysokie ale to wg mnie akurat działa na ich plus. Ja mam ten problem, że moje huntery są prawie o numer za duże (niestety musiałam wybrać między UK 6 a 7, czyli mam 41 zamiast 40, bo 6.5 nie produkują 🤔 ), dlatego chyba nieco się wytarły na pięcie. Ale dziś np. przechodziłam w nich jakieś 5h i nie było żadnego problemu.
No i hunter to hunter  😉

maracuja, możesz podlinkować te z pierwszego zdjęcia?  😍
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
14 września 2010 21:42
NAV to kolekcja w CCC Jenifer&Jenifer sa 3 kolory do wyboru szary, fiolrt i czarny wszyskie maja czerwona podeszwe  😍
Lotnaa - właśnie nie mam linka 🙁
znalazłam je całkiem przypadkiem na wizażu
cyntia, a zdradzisz jeszcze ile kosztuja?  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 września 2010 04:42
te 1 wstawione przez maracuje sa reklamowane na srtronie deichmana, ale tam ich nie widzialam, tylko jakies szpetne czarne.
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
15 września 2010 08:24
Nav kosztuja 149,99 zl.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 września 2010 19:15
Ależ sobie śliczne baleriny dziś zakupiłam 🙂

Właśnie mi się również przypomniało, że miałam tutaj wstawić zdjęcia moich kaloszków - obiecuję jutro nadrobię zaległości + wstawię zdjęcia balerin 🙂
maracuja, pierwsze są obłędne!
czaiłam sie, czaiłam i popełniłam dziś czarne botki na obcasie 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 września 2010 20:22
Friuty, pokazój, i mów skąd i za ile  😁
a o takie o, w ccc za 99,99zł (tożto nawet nie jest 100zł 😂 )
🙂

straaasznie mi sie podobają, szukałam takich wyższych wciąganych botków i viola, będą mi pasować idealnie do wszelkiego rodzaju kombinacji rajstopy+swetry-tuniki no i do klasycznych rurek też 🙂
(wgl to straciłam nadzieje, bo z moją mikrostopą w rozmiarze 36 nie jest łatwo coś znaleźć a tu masz! ostatnia para i to zabunkrowana gdzieś pomiedzy innymi pudełkami 🤣 )
fajny fason, ale nie znoszę czarnych butów  😉
dla mnie najbardziej klasyczne 🙂 rozważałam jeszcze coś szarego ale te były najbardziej 'na tak' z tego co było mi dane oglądać i w moim rozmiarze
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
16 września 2010 22:09
cyntia - kozaczki obłędne  😍 a ja jak zwykle bez kasy 🙁  😵
Już tyle butów mam na oku, a tu ciągle jakieś inne pilne wydatki  👀
ja tez choruje na te co cyntia wstawila, ale sa zamszowe  🙁 a nie lubie zamszowych butow, bo szybko sie niszcza
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
17 września 2010 05:46
Fruity, mnie się strasznie podobają  😜 eh. A ja szukam i szukam brązowych potków na niewysokim obcasie i znaleść nie mogę...  🤔wirek:
maracuja, widziałam tego typu botki w Quazi wczoraj-całkiem fajne.. Coś koło 250 zł.
No i jakiś czas temu w Malcie to był chyba sklep Nine West.. Tyle, że tamte już pieruńsko drogie - 469 czy jakoś tak..
arivle od groma jest teraz tego w ccc 🙂
popelnilam kolejne buty ecco...takie same jak moje ukochane zielone, tylko czarne, bo ostatnio mi zielen pare razy nie pasowala 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 września 2010 13:34
wiecie może, gdzie znajdę ładne jesienne buty, takie do sukienki, tuniki itp, koniecznie na płaskiej podeszwie? Ślicznych botków na obcasie jest całe mnóstwo, a mi zależy żeby były płaskie  🙁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 września 2010 13:40
Maracuja te pierwsze obłędneeee! 😜 też na takie choruję, już od zeszłej jesieni. Widziałam je w Benettonie, ale były bardzo drogie, a potem już nigdzie nie mogłam ich znaleźć 🙁
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 września 2010 14:26
Fruity, nie otwiare mi się niestety strona int. jestem z tego powodu niepocieszona. 😉
polecam wycieczkę do najbliższego sklepu bo na stronie nie ma wszystkiego, moich np nie było 🏇
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 września 2010 14:31
Jak tylko będę miała czas, na pewno  😅  :kwiatek:
Jak jest z rozmiarówka Conversów All Starów? baleriny mam 37, ale adidasy 38 chociaz nie chciałabym zeby te trampki mi ''chłapały'' bo tak mam z adidasami  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 września 2010 16:36
Chyba się zakochałam 😍
Co o nich myślicie??

Jak jest z rozmiarówka Conversów All Starów? baleriny mam 37, ale adidasy 38 chociaz nie chciałabym zeby te trampki mi ''chłapały'' bo tak mam z adidasami  😉


emade ja mam trampki i mam 38, tak jak większość butów 😉
emade, na co dzień noszę rozmiar 40, a trampki musiałam kupić 39 bo 40 były dużo za duże.
Pauli, są śliczne i wyglądają na ciepłe  😀
caroline   siwek złotogrzywek :)
18 września 2010 19:06
a ja z powrotem wpadłam w uzależnienie od czółenek nine west 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się