Tragiczna śmierć re-voltowej Oli [*]

Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
17 września 2010 18:16


Jak czytałam, to czułam się jakby zmarł mi ktoś bliski. Zawsze przeżywam pogrzeb, śmierć, nawet jeżeli zmarła mi osoba całkowicie obca. Za dużo bliskich już straciłam ostatnimi czasy i za wiele łez wylałam. A forumowicz, koniarz to jedna rodzina, więc się przeżywa.

[*] Strasznie mnie to dzisiaj przybiło. Straszny jest ten świat.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
17 września 2010 18:18
Nawet nie wiem co napisać...

[']
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 września 2010 18:19


Była w moim wieku, miała przed sobą tyle życia. I zginęła ratując inne życie. Bardzo, bardzo smutne.
[']  😕
[*] Brak słów...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 września 2010 18:28
[']  😕
Straszna wiadomość 🙁 Taka młoda dziewczyna,całe życie miała przed sobą 😕
[*] to straszne 🙁
To wszystko jest bardzo smutne, jak łatwo można stracić życie, ratując czyjeś🙁
Przeczytałam i tak samo pomimo że jej nie znałam to jakoś mnie to dotknęło wewnętrznie.
Miała przed sobą całe życie,plany,ambicje a teraz wszystko runęło..Nie do pomyślenia...
Wyrazy współczucia dla rodziny...

[*]

przeczytałam wszystkie posty i wiecie ? roześmiałam się jaka głupia byłam pisząc te bzdury na tym wątku. chcę WAS wszystkich publicznie przeprosić za to 🙁
koniec  🚫
 nie czas i miejsce...
[*]

Byłaś częścią wielkiej re-voltowej rodziny. Mimo, że dzieliło nas wiele kilometrów. Mimo, że nigdy nie stanęłyśmy twarzą w twarz, by chociaż się uśmiechnąć radośnie, by podać dłoń, to kochana czujemy w sercu pustkę i wielki smutek. Tak jakby tęsknota? Ciężko to wszystko ubrać w słowa. Wybacz.. Starałam się jak mogę..

Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny i przyjaciół..

Koń z białych róż... Nie ważne kiedy. Ważne, że od nas..
[*]
strasznie to przykre.Dziewczyna troszkę młodsza ode mnie, tyle lat jeszcze przed nią 🙁 Mimo, że Oli nie znałam, to smutno mi się zrobiło 🙁
Amarotsa, landnie napisala...
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 września 2010 19:25
nigdy nie umiałam ubierać w słowa swoich uczuć, Amarotsa zrobiłaś to pięknie, tak jak wszyscy to czujemy .
Bardzo mi przykro...

Pomysł z uczczeniem naszej przyjaciółki jest naszym obowiązkiem. Jestem jak najbardziej za.
noen   A story of a fighter of our human race
17 września 2010 19:28
Amarotsa - tak każdy znas ubrał by to co się stło w słowa, naprawde respekt dla Ciebie !
Ponia   Szefowa forever.
17 września 2010 19:37
('😉  😕

Prawie rok temu zgineła moja bardzo dobra koleżanka, byłam z nią do końca... nikomu nie życzę tego co wtedy przeżyłam.
Tego nie da się opisać ani wyobrazić.
Czytając to wszystkie wspomniena wróciły, jest mi strasznie przykro, zgineła kolejna młoda osoba ;(

Głebokie wyrazy współczucia dla całej rodziny i bliskich .  
strasznie przykro ['] 😕
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą... to jedyne słowa które cisną mi się na usta gdy czytam o czymś takim. [']
[']
[']
[*]

Wyrazy współczucia dla bliskich, którzy ją stracili...
[*]
Jestem za koniem z białych róż.. Może długo nie będzie leżał, ale chyba liczy się sama pamięć i gest voltowiczów..
Współczucia dla rodziny i bliskich...
[*] - współczucia dla jej rodziny, taka młoda... tyle życia przed sobą...

Mam nadzieję, że jest teraz w lepszym miejscu.

Przerażające. Ale wiecie co? Macie racje. Pomimo, że się nie znaliśmy to jednak coś nas łączyło - re-volta.
[i]  😕
(*)
Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół. Straciła życie, ponieważ chciała ocalić inne. 🙁

''Miłość, śmierć, sprawiedliwość ślepe są do szczętu, kochają, biorą, karzą bez wszelkiego względu.''
Strasznie przykro... 🙁
Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich...
Nie znałam jej a jednak jak przeczytałam to aż ciarki dostałam..
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 września 2010 20:34
,, ..I odeszłaś wśród łez słonych
wypłakanych na twym grobie...
po bezkresnych pól obłokach niech nie płynie więcej łza z Twego kochanego oka" 😕
mój stary wiersz..

Wielka strata i ogromny smutek [ * ]
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 września 2010 20:40
[']

Strasznie mi przykro, zwłaszcza, że w tym roku sama pożegnałam moją 'końską' znajomą, która również zginęła w wypadku samochodowym i zostawiła 8 letniego synka z mężem... To, co czułam gdy się o tym dowiedziałam i na pogrzebie nigdy nie będę umiała ubrać w słowa...
Najszczersze kondolencje dla rodziny ;( [']
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się