Wrocławianie :))

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 września 2010 17:54
od nas?
Martyna Dzielendziak na Peponita Enterprise-czytaj Pipi 😉
Sliczna, mała kasztanowata Quaterka 😍
Jestem dzisiaj od około godz 16.00, spódnica bombka i brązowa skórka, aparat marki Olek.😉 Jakby ktoś się dokładniej przypatrywał to ciemne blond włosy z jaśniejszymi pasemkami. :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 września 2010 20:15
No i co ze spotkaniem ?
Ja jutro od 08.30, koszulka 'Dziecko Lebioda'. Jestem do... jak najdłużej się da.😉 Wpadajcie!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 września 2010 20:53
To prawda ze Parisa zdyskwalifikowana przez weta🙁
wycofana przeze mnie, a nie przez weta
przepraszam, ale mam pytanie. postanowiłem w końcu wybrać się (po raz pierwszy) na MPMK na Partynice. czy wstęp jest płatny? nie orientuję się.
ovca   Per aspera donikąd
18 września 2010 18:02
Nie, wstęp jest za darmo.
To o której mniej więcej zbiórka  😉 ??
ja bede od ok 10- nie wiem jak sie ubiore, ale: ciemne wlosy, kolko w nosie, jakies kolorowe buty- albo czerowne, rozowe, albo kolorowe 😉
Katia, dobra, to ja patrzę po butach 😉
najpewniej bialo- kolorowe kappy to beda 😉 licze na spotkanie! rano chce tez zobaczyc west, ale pozniej na ujezdzeniu siedze.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
19 września 2010 08:28
ja jadę teraz do stajni, a potem na chwilę wpadnę na Party. Rozpoznać mnie będzie można po młodym huskym, pałętającym się koło mnie😉
nikt mnie nie wolal 🙁
A ja się zastanawiałam, czy byłaś 🙁 - ale nie miałam tel, żeby dryndnąć... Siedziałam cały czas prawie z forumową Weergel. I w ogóle nie widziałam, żeby się jakieś spotkanie większej grupy gdzieś odbywało...
ha, weergel tez tam nie widzialam. a smutno mi samej caly dzien tam bylo, tzn ja czesc czasu spedzilam na wescie, ale chcialam sobie poplotkowac 😉
ja spotkałam wergeel pod ambulatorium w piątek ;-)
potem tylko aniamic. Wybaczcie, miałam straszny młyn+ wywóz konia na karku 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
20 września 2010 15:49
a mnie nie było, bo mi wyskoczyła akcja z koniem i oczekiwanie na diagnozę. Na szczęście wyszło, że nie jest tak źle, jak się zapowiadało 😅 Ale odetchnęłam dopiero o w niedziele o 19🙂
Wrocławianie!  😉
gdzie szukać taniego noclegu dla ok 5 osób na weekend?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 września 2010 06:58
hej! w weekend sa MP PLWiR na Partynicach. Chetnie poznam ludzi - jam charakterystyczna, bo bede tam fotografem, wiec czarne wlosy i bede stac na dole na arenie.

Ale pytanie z innej beczki: czy ktos mi powie, jak sie dostac z hotelu Agro przy Partynicach do centrum? Wiem, ze trzeba dojechac buse do petli i tam wsiasc w tramwaj 2, 6 albo 7. Na ktorym pzystanku wysiasc? I jak dotrzec do petli? Jak czesto jezdza nocne?  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 września 2010 16:52
Karolass, pod samymi Partynicami jedzie 113. W jedną stronę - pętla Krzyki, w drugą stronę - Dworzec Główny.
dziekuje!!  :kwiatek:

a jak z nocnymi? zamierzamy chwile zostac w centrum, a nie usmiecha mi sie wozic taryfa 😉
Ruda_H   Istanbul elinden öper
29 września 2010 17:02
nocny 249 jezdzi raz na godzine z np. dworca,  szczegółowe połączenia mozesz znaleźć na www.wroclaw.pl
jeżdżą co 30 minut i Karolass masz np. przystanek z ul. świdnickiej (renoma/ podwale) zawsze to bliżej rynku niż drałować na dworzec 😁 sama nim czasem kursuję 🙂 z dworca na piechotkę nie jest źle od od autobusu dziennego świdnicką cały czas prosto
ok, dziekuje!!  :kwiatek: pewnie znajac moje mozliwosci i tak sie zgubie  😁 co prawda zapisalam sie w koncu na kurs prawa jazdy, ale po pierwszych zajeciach sie wypisalam, to jeszcze nie dla mnie...

a z partynic na dworzec? A moze ktos bedzie jechal z MP i chcialby podrzucic Karolass w niedziele na pkp o 18.05? Juz siebie widze w srodkach publicznego transportu z dwoma aparatami, trzema biektywami, dwoma laptopami i oczywiscie bannerem 1,8x2 m  😵

Ruda_H   Istanbul elinden öper
29 września 2010 17:59
z partynic na dworzec tez autobus 113.

Dojezdza się do końca trasy i poźniej można złapać tramwaj 8, 9, 17, 2 pod galerię dominikańską albo przejść się Piłsudskiego i Świdnicką na rynek.

Co prawda nie będzie mnie na MP ale mieszkam na Partynicach więc w ramach  re-voltowej pomocy, mogę podrzucić Karolass w niedziele na dworzec 😉
aaa Ruda! spadasz mi z nieba 🙂 Wroclawianie rzadza!

Juz pisze pw  😍
ovca   Per aspera donikąd
29 września 2010 18:11
Karolass, jak się wszystko ładnie ułoży, to całkiem prawdopodobne, że będę jechać w niedzielę po mp do Chmielenia- to jest między Jelenią a Lubaniem-miejsce w samochodzie się znajdzie na pewno, do piątku powinnam dokładnie wiedzieć, co i jak-dam znać i w razie czego Cię podrzucimy kawałek dalej  :kwiatek:
nie wiem gdzie jest Chmielen, ale opcja brzmi calkiem fajnie! Ovca, to Ty mieszkasz jakos blisko mnie?!

A kto ma ochote w czwartek wieczor spotkac sie na miescie? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się