telefony komórkowe

Querido Ja mam teraz 3gs, i tak jak wczesniej bylam przeciwniczka jabluszkowych telefonow, tak teraz nie wyobrazam sobie zycia z jakims innym telefonem😉
Tylko ze moj juz troche zmeczony zyciem... dlatego mam ochote na czwarta generacje🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 września 2010 07:16
Koniczka,nie masz już iphona?

ja sobie całkiem niedawno sprawiłam w trochę dziwnych okolicznościach iphona 3gs i po wstępnym ogarnięciu jestem zachwycona...w porównaniu do poprzedniego telefonu - szajsunga B3410 odblokowałam się na dotykowe telefony 😉

nie bawiłam się jeszcze 4,ale pewnie będę chciała wymienić przy przedłużaniu umowy 😉
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
19 września 2010 13:06
Kupiłam samsunga  😜 jest cudny  🙂 oby się nie popsuł.
Przy okazji jakby ktoś rozważał kiedykolwiek kupno Sony Ericssona W380i to ODRADZAM. Nigdy nie nosiłam telefonu tyle razy do naprawy  🤔wirek:
okwiat mam w380i już jakieś 1,5 roku i jak do tej pory raz był w naprawie - coś z głośnikiem, ale to nic dziwnego bo często lata  😡
dużo znajomych narzeka na ten telefon i się zawsze dziwię, że im się tak psuje. Chyba mam farta  😉
noen   A story of a fighter of our human race
19 września 2010 15:51
ostrzega przed iPhonami, nigdy więcej tego gó***  😵
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 września 2010 17:42
Ktoś, no nie mam, ja miałam 2g, stary już był i trzeba było coś zmienić. A uznałam, że ja i tak nie korzystam z tych wszystkich aplikacji, a przy tym jest dla mnie trochę za duży, więc uznałam, że szkoda wydawać tyle pieniędzy, jak taniej mogę mieć telefon z tymi funkcjami, które potrzebuję (a które tak naprawdę ma każdy telefon 😉 ), a przy okazji mniejszy. I powiem Ci nie żałuję. Iphone jest fajny i nic do niego nie mam, ale rozsądek zwyciężył 😉
ostrzega przed iPhonami, nigdy więcej tego gó***  😵


Mam podobne zdanie, ale ja nie lubię nic spod znaku nadgryzionego jabłka :P.
Ja czekam jak wyjdzie HTC Desire Z. On będzie miał klawiaturkę taka wysuwaną,
bo na tej dotykowej nie umiem sobie poradzić, nie trafiam w literki 😀.
czy ktos spotkal sie z czyms takim, ze telefon nie laduje?

mam sony ericssona, i ani z kontaktu, ani z komputera nie moge go naladowac 🙁
mery, bo to raz 🙂...zrąbało się gniazdo ładowania w telefonie lub ładowarka
ladowarka raczej nie, bo musialaby i ona i kabel do komputera w jednym momencie... czy gwarancja to obejmuje? tel roku nie ma... :/
Tak, gniazdo ładowania jest do naprawy w ramach gwarancji, o ile nie zostało zalane, czy zawilgocone.
nie zostalo... dwa dni temu sie ladowalo, dzis juz nie  😕 😕 😕
Gagulec ja mialam htc jakis starszy model z klawiatura wysowana i nigdy jej nie uzywalam:p zawsze wszystko na dotykowym robilam:p
Zreszta ja akurat naleze do 'wyznawcow' dotykowych telefonow i nie chce juz nigdy innego:P No i do tego ja jednak jestem fanatykiem jabluszek, wiec zapowiada sie ze przez najblizsze lata bede zwiazana z iphonami. Tak jak wczesniej uznawalam tylko nokie, tak teraz tylko apple.
Gagulec ja mialam htc jakis starszy model z klawiatura wysowana i nigdy jej nie uzywalam:p zawsze wszystko na dotykowym robilam:p


Ja mam właśnie starego HTC Dream (G1) z wysuwaną klawiatura i ja uwielbiam 😀. Szczególnie, ze jest qwerty 🙂. Strasznie szybko sie na tym pisze, a jak uzywałam z dotykowa, to nigdy nie trafiałam w literki 😀.
Gillian   four letter word
21 września 2010 10:46
ile może kosztować naprawa gniazda ładowarki tak pi razy oko? bo właśnie mi padło w LG... 👿
prosze wszystkim pada to samo... dobrze, ze ja wciaz na gwarancji!
Tak jak wczesniej uznawalam tylko nokie, tak teraz tylko apple.

Ze mną jest to samo... Sama mam iphone'a i darzę go miłością wielką. Nie wyobrażam sobie zmienić go na cokolwiek innego 😉.
Ja porzuciłam w koncu mój cegłofon nokie N73, i zmienilam na nokie C3 narazie się sprawuje ok tylko nie moge rozkminic gdzie w tej komorce zapisuje się wiadomosci robocze? i czy Wam tez tak szybko sie rozładowuje? ładowałam ją w niedziele a teraz mam tylko jedną kreske dodam że nie gadałam przez telefon ani nie grałam  🙂
noen   A story of a fighter of our human race
21 września 2010 20:42
Mógłby mi ktoś porównać Nokie E61 z SAMSUNGIEM S3650 Corby? Cenowo są podobne i pilnie potrzebuję kupić któryś z nich  😉 Jestem zielona w tym temacie i jedyne co to mogę powiedzieć, to że Samsung jest ładniejszy, bo mogę wybrać sobie kolor obudowy  😂


miałam tą Nokię ale oddałam Mamie bo nie mogłam pisać, robiłam takie literówkie że nad krótkim sms-em siedziałam chyba z 5 minut zeby napisać poprawnie  😵 ale może tylko ja mam takie zdolności.  😂 ale cd. samsunga kumpele 2 mają  i chwalą bardzo  :kwiatek:
jak byłam w salonie i wziełam Corby do ręki to znajoma co pracuje w Orange odrazu mi wyrwała ten telefon z tekstem żebym tego nawet nie ruszała bo to najwieksze g... które wypuscili na rynek  😉 a tak swoja droga wybierałam telefon i strasznie wkurzyło mnie to że 90% telefonów to były telefony dotykowe  🙄
porównując pisanie na avili i corby - pisanie na tym pierwszym to poezja.
Graba.   je ne sais pas
21 września 2010 21:52
a dla mnie Corby był idealny w każdym calu. Nie potrzeba mi 19876 funkcji, a on miał coś co spawiało, że wyjątkowo dobrze "czułam"go pod palcami.
W sobotę go zgubiłam, szanse na odnalezienie równe zeru i wobec tego zastanawiam się czy kupować drugi taki sam czy może spróbować czegoś nowego?
ile może kosztować naprawa gniazda ładowarki tak pi razy oko? bo właśnie mi padło w LG... 👿

Gniazda czego? Jeśli to ładowarka to należy kupić nową. Jeśli gniazda ładowania to zależy. Najlepiej pójść do serwisu, bądź zadzwonić i zapytać.
ae- kiedy padł Ci głośnik w Sonny Ericksonie w380i, to rozumiem, że naprawili Ci tę usterkę? Ile płaciłaś? Mniej więcej?

Mi padł taki telefon. Najpierw pojawił się problem z gniazdem ładowania/słuchawkowym. Potem zrypał się właśnie głośnik i musiałam rozmowy odsłuchiwać głośno, tak, że wszyscy je słyszeli. Potem padło coś wewnątrz w pamięci i telefon przestał widzieć muzykę i dzwonki.

Więc go walnęłam w kąt i kupiłam taki sam drugi. Nie sądziłam, że można toto naprawić.  🤔 Mam słabość do tego telefonu. Tak bardzo podoba mi się, że zaryzykowałam drugi taki sam.

okwiat- co Ci dokładnie padało w tym telefonie? Bo rozumiem, że to co padało, udawało im się naprawić?

Kurde.....może zaniosę ten popsuty do naprawy i skoro Wy tak naprawiacie, to może i z mojego coś jednak jeszcze wycisną?
Gillian   four letter word
22 września 2010 08:23
gniazdo w telefonie 😉 pójdę pójdę, ale chciałam się najpierw zorientować 🙂
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
22 września 2010 19:06
tunrida po kolei  😁 najpierw muzyka którą wgrałam sobie na telefon sama zaczęła znikać, taka samodestrukcja  😁 potem ustawione dzwonki same zaczęły zmieniać się na te prymitywne, które są na telefonie od zawsze. Ale największe cyrki zaczęły się dziać jak zgubiłam gwarancję... Otóż: Podczas dzwonienia rozmówca słyszał mnie, a ja go nie, nawet sygnału żadnego nie było, nie miałam pojęcia, że się z kimś połączyłam i żarło mi kasę, a osoba po drugiej stronie słuchawki dokładnie mnie słyszała. Potem problemy z pisaniem smsów -  opóźniona reakcja wszystkich klawiszy, pisanie smsów zajmowało naprawdę dużo czasu... Aż któregoś pięknego dnia okazało się, że mój boski Sony Ericsson ani nie chce się ładować ani nie chce się podłączyć do kompa za pomocą kabelka, ani nie działa zestaw słuchawkowy = popsute gniazdo. Oczywiście jeśli jakoś cudacznie powyginałam kabel to zaczynało ładować, ale zanim go odpowiednio wygięłam to też mijały długie minuty... o podłączeniu słuchawek nie ma mowy. Nawet już go teraz nie włączam. Samsung spisuje się bardzo dobrze jak dotychczas, a Sony leży martwy w pudełku w szafie...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 września 2010 19:44
Padanie głośników to jest to co Sony lubi najbardziej, nawet po naprawie umierają.
wiecie co? ten moj telefon przedziwny jest...

tata jeszcze faktury nie znalazl, wiec kolega mi dzis poradzil: "wyciagnij baterie", wiec to zrobilam i nagle jakims cudem zaczelo sie ladowac 😀 ale... wlasnie rozlaczylam telefon, bo cos za dlugo to trwalo i okazuje sie, ze on tak sie caly czas laduje, po odlaczeniu tez bateria wyglada jakbym ja ladowala... no zesz  👿 i co ja mam robic ??
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 września 2010 19:50
Je*ij o ścianę.


Oddaj do serwisu na diagnozę i zapytaj o koszt naprawy jeśli nie masz gwarancji.
do kitu.

znow padl i nie chce wstac. co za pieprz... g*wno!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się