Stajnie w Lublinie

nie bój żaby poniaczu, nie straciłam resztek rozumu. jeszcze 😉
hostka jak masz możliwość przyjeżdżać w tygodniu przed 14 i nie przeszkadza Ci, że nie ma gdzie i kto konia na wybieg puścić to Bon jest ok.
hostka, nie wiem o co Ci chodzi. Jeżeli wszędzie są podwyżki to coś to oznacza. Dajmy na to droższy owies? droższe siano? A w której stajni teraz aktualnie siedzisz? 🙂
Podwyżki moim zdaniem wynikają z tego, że te stajnie są stosunkowo nowe - przynajmniej Dominów... wiadomo na starcie cena pensjonatu niższa żeby przyciągnąć klientów, później mamy już pensjonariuszy, a inne stajnie z halą są droższe to znaczy, że ludzi stać by tyle zapłacić, więc podnoisimy cenę... normalne prawa rynku...

Może LKJ nie jest tu najlepszym przykładem i wzorem do naśladowania, ale tam chyba od 3 czy 4 lat cena pensjonatu jest taka sama. Siano jest od jednego dostawcy, który skupuje je po rolnikach i jest takim "dystrybutorem", a przy okazji zawsze ma taką samą cenę... niestety z jakością tego siana bywa różnie... ale przynajmniej jest gwarancja, że nawet jak o siano ciężko to i tak dystrybutor je przywiezie 🙂.
pony   inspired by pony
17 września 2010 19:10
spotkam kogos w bonanzie jutro?
Witam ja w temacie kowal czy możecie polecić godnego zaufania kowala, takiego który jak się umówi to dojedzie i jest dobry w swoim fachu, Proszę o odpowiedz może być na PW
Pensjonariusze z OSTROGI jak dojeżdżacie do swoich koni? Czy można tam tzn do Ostrogi dojechać inaczej niż 80 tką,bo ta jeździ do 15? Proszę o pomoc?
ooj 80 to ciężko 😉 ale 88 i 'kalinówki' jeżdżą  praktycznie co 15 minut wieczorami i w weekendy rzadziej (ok 30 min) 😉
88 - Trasa przejazdu: Świdnik - Kalinówka II - os. Felin - Droga Męczenników Majdanka - Al. Zygmuntowskie - ul. Lipowa - Al. Racławickie (końcowym przystankiem jest szpital wojskowy), rozkładu niestety nie mogę w necie znaleźć ;/ ale na każdym przystanku 'na trasie' są wywieszone 😉
a zwykłe kalinówki jeżdżą mniej więcej wg tego rozkładu http://www.autobusy.swidnik.net/?cnt=linia&id=4 😉
i obojętne na której kalinówce wysiądziesz I czy II 😉
jeśli chodzi o linię 88 to znalazłam cuś takiego: http://www.forum.swidnik.net/viewtopic.php?f=17&t=1003&start=0
miałam gdzieś na kompie dokładny rozkład, spróbuje to odkopać
Ok,dzięki dziewczyny.
Apropos LKJ, to powiem tyle... zapis mówiący o tym, że osoby prowadzące działalność gospodarczą na terenie Kluby nie mogą być w zarządzie został wprowadzony uchwałą zarządu i z tego co mi wiadomo, a na studiach miałąm zarówno wstęp do prawoznastwa jak i prawo konstytucyjne - jest to zapis niezgodny z konstytucją i jest to nic innego jak dyskryminacja. Jako nadzwyczajne walne zgromadzenie rozpoczęliśmy od kilku uchwał i ich przegłosowania w tym o przegłosowaniu uchwały odwołującej uchwałę zarządu "o zakazie...". Jeśli zapis ten traktowany byłby całościowo, a nie wybiórczo, to dwóch z czterech członków zarządu, trenujących konie i jeźdźców za pieniądze na terenie LKJ Lublin również nie powinno być członkiem zarządu... no chyba, że takowej działalności nie mają i robią to "na czarno"...
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
20 września 2010 07:17
Ma ktoś może zdjęcia z sobotniej bonanzy? 😉
Proszę bardzo 🙂
[[a]]http://s47.photobucket.com/albums/f200/Pekalska/ZR-B%20KJ%20Bonanza/[[a]]
pony   inspired by pony
20 września 2010 13:20
Pekalska! bylas w bon?! I moze puchcinska tez byla?! no nieeeeee
A ma ktoś może moje zdjęcia (gruby Hors z grubą szyją ;D)?
pony   inspired by pony
20 września 2010 14:12
ten grubas uciekinier to Wy?🙂
Taak. ;/.  Konik jak widać bardziej lubi trawę, niż mnie.
pony   inspired by pony
20 września 2010 14:54
nie przejmuj sie, nastepnym razem polcecam po prostu wprowadzac go na oglowiu, zeby tak Cie nie targal, bo ma kon mase, trzeba przyznac😉
a ten debil co go kopnal w klate to kim byl?
Aśku ja mam wasze zdjęcia, i oczywiście Ci je prześlę jak znajdę trochę czasu (czyt. dzisiaj bardzo późnym wieczorem) poza tym dzisiaj cała Bon się śmiała z epitetów jakie puszczałaś Horsowi 8)

Pony, to był Tomek(?) z Wieży, a tak by the way masz śliczny avatarek ;]
pony   inspired by pony
20 września 2010 18:10
Wykazalam sie straszna glupota w jego przypadku bo jako posiadacz uprawnien sedziowskich moglam wyslac go do sedziego glownego, bo on chyba jest tez zawodnikiem, prawda? Strasznie sie zachowal i nigdy wiecej nie zapomne o swoim obowiazku, brr

arroch- dziekuje🙂
Pekalska! bylas w bon?! I moze puchcinska tez byla?! no nieeeeee

ależ po nazwiskach pojechałaś :P Puchci nie było bo gdzieś w jakimś Krakowie zamelanżowała jak zwykle ;P mam jeszcze troche fot prócz tych zamieszczonych ale to odrzutki niedoróbki są... popatrze czy mam Horsa - Sisisia ależ on ma boską szyjke! taki latający pączuś 🙂
Co do Horsa, to zawsze wchodził bez problemu na kantarze, no ale jak widać, trawka wygrała, a on jak stanie w miejscu i stwierdzi dalej nie idę to już nie pójdzie.

A co do jego szyjki - też ją kocham i nie zamienię jej na żadną inną ponysportową ;d chudą szyjkę 😉 i tak teraz jest odchudzony ;DD.
a gdzie sa wyniki zawodow ;_0, ps czy zna ktos namiar na kregarza w Lublinie ?
oo co do kręgarza to i ja się dołączam do pytania! Jest w ogóle takowy w Lublinie??


a tak z innej beczki: [[a]]http://i47.photobucket.com/albums/f200/Pekalska/ZR-B%20KJ%20Bonanza/100_2210.jpg [[a]] - Pony nie obgryzaj paznokci!!!  😁
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 września 2010 23:51
oo co do kręgarza to i ja się dołączam do pytania! Jest w ogóle takowy w Lublinie??

warszawka niedaleko, umówcie sie w parę osób i zaproście kręgarza z warszawy do was na jeden dzień do kilku koni 🙂


a swoją drogą - dlaczego kręgarza potrzebujecie?
lek. wet. Katarzyna Ziemińska-Milanowska zajmuje się chyba masażem koni (ale nie wiem czy to jest dokłądnie to o co wam chodzi), w każdym razie paniętam jak swojego konia masowała kiedy stała w LKJ, teraz stoi w Elizówce. Słyszałam też, że oprócz niej jest w Elizówce jakaś dziewczyna, która się zajmuje masażem, ale ani na jedną ani na drugą nie mam namiaru, natomiast 02-03.10 K. Z-M będzie sędziować zawody w LKJ.
Witam! Chcę wybrać się na odznakę do Pikera,ale mam problem - nie wiem skąd mam wziąć pytania na odznakę, program przejazdów. Na stronie PZJ trzeba mieć jakieś hasło żeby zobaczyć ten plik. Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc? Skąd mogę wziąć te pytania i program przejazdów?
Dziękuję bardzo!!  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się