Bryczesy

Czy znana jest komuś firma Sherwood Forest? Albo ich bryczesy z tego linka:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1228282542

Kusi mnie zestaw kolorystyczny, ale wątpliwości budzi cena. 
trusia ja kupiam moje pierwsze bryczesy też za ok. 100 zł. z tym, że ten lej jest na pewno materiałowy 🙂
HKM czy Fair Play?  🤔wirek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 września 2010 13:20
Fair Play wyglądają b.fajnie. podobają mi się. niestety nigdy nie miałam.
hkm mam dwie pary. z obu jestem zadowolona. jedna to biała z czarnym lejem i tutaj niestety tylko jedno zastrzeżenie że lej zafarbował nieznacznie.

mnie ostatnio w ręce w padły bryczesy w których nie jeżdżę tak od roku (nadają się już tylko do malowania drągów 😉 ) ale użytkowałam nieprzerwanie 5-6 lat! to pfiffy. także chyba zakupię sobie niedługo takowe. są jedne które mi się podobają. w taką brązową krateczkę z czekoladowym lejem  💃
trusia Bryczesy posiadają krótki lej materiałowy, stąd pewnie kosztują 100zł. Według opisu to są jodhpury..
hej,
a czy termobryczesu z softshellu trzeba wziac o rozmiar wieksze ze wzgl. na grubosc lub sztywnosc materialu?

aha, szukalam jeszcze tematu dot. termobielizny ale nie znalazlam. czy mozecie polecic jakas konkretna marke ktora sie sprawdzila pod zwyklymi bryczesami?

dzieki!
majeczka   Galopem przez życie!
14 września 2010 15:41
to nie są termobryczesy, tylko materiał softshell, nie jest ani jakiś gruby ani tym bardziej sztywny, ja mam taki rozmiar jak normalnych bryczesów
firmy termobielizny którą ja mam i tak Ci nie polece, bo była robiona na potrzeby wojska i jest z "przemytu" 😁, także nie do kupienia normalnie
Ja nie dopinałam się w swój rozmiar w soft shell pikeur..
Rozie, Dramka: dzięki. W ogóle mi nie przyszło do głowy, że lej jest materiałowy. Już je sobie wybiłam z głowy.
Przecież pisze wyraźnie.
No cóź, dla mnie zbyt mało wyraźnie, bo nie widzę.  😂 Może kolory mi wzrok przyćmiły  😉  Zwłaszcza czerwony lej 
Wystarczy przeczytac opis aukcji  🙄

Ile kosztują bryczesy DASLO z krótkim lejem? :kwiatek:
Oczywiście, że przeczytałam. Co nie zmienia faktu, że ..... (patrz wyżej)    😀  Ale nie ma o czym gadać - materiałowy to materiałowy (chociaż nie ukrywam, że moja ślepota nieco mnie martwi)  🙁
Ja mam bryczeski Fair Playa model Kaja koniakowo-granatowe, w tą zimę będą dwa lata i jedyne, co z nimi nie tak, to naprawdę delikatnie zmechacony lej. Polecam bardzo, bardzo, lecz na zimę już trzeba pod nie coś zakładać, bo są dość cienkie. 😉
Miałam również jedne DeZtima w prążki, z lejem kolanowym i muszę powiedzieć, że też były bardzo porządne i dobrze się w nich jeździło. 🙂
Nie ma chyba gorszych bryczesów od DEZTIM.. 😵
Dramka, tutaj się nie zgodzę. Moje pierwsze bryczesy to były DeZtim i miałabym je do dzisiaj, ale wyrosłam.  Przez dobre kilka lat mi dzielnie służyły i wyglądały cały czas idealnie. Bardzo dobrze je wspominam 🙂
Ja ostatnio (jakoś w czerwcu) kupiłam bryczesy amigo. Jasnobrązowe z ciemnobrązowymi lejami. Jak na razie spisują się bardzo dobrze, ale zobaczymy co będzie za pół roku  😀
nadal poszukuję pełnych lei z podartych bryczesów, jakby ktoś miał do wyrzucenia, niech do mnie napisze na pw
Ja dzisiaj otrzymałam białe RTSy.

Materiał fajny - nie prześwituje  😎

Tylko lej niestety się ciągnie  🙁
Ja uwielbiam jezdzic w rts'ach, mimo ze mam chyba jakies mlodziezowe bo siegaja mi do polowy piszczela😉 Ale takie prawo bryczesow wygrzebanych na szmatach za 8zl😉
Ja sie chyba skusze na te bryczesy z linku Trusi🙂 Bo kolory mi sie strasznie podobaja😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
16 września 2010 21:15
Majeczka, czy umknęło mi, czy nie wstawiałaś zdjęć jeansowych bryczesów/jodhpurów swojego kolegi? [sub](wiem, dawno była na ten temat rozmowa)[/sub]
majeczka   Galopem przez życie!
16 września 2010 22:00
Lanka_Cathar, w końcu zapomniałam i nie wstawiłam, jutro w stajni cykne fotki i wrzucę obiecuje
Julita Ja mam 164 wzrostu i mam model młodzieżowy i są na mnie długie..
W takim razie ja mam chyba dzieciece😉
A sherwoodow nie ma granatowo-czerwonych🙁
A Ja sobie wymyśliłam że kupie bryczesy sztruksowe z krótkim lejem zamiast z pełnym to będzie mi cieplej w tyłek  🤔wirek:
wrr... Ja w tym roku w stajni z hala namiotowa:/ Wiec chyba tez musze wkoncu pomyslec o jakis cieplejszych bryczesach...
Miał ktoś bryczesy firmy York ? 😉
Dzisiaj odkryłam że oprócz bryczesów PIKEUR Soft Shell na zime istnieją Lugany ocieplane  😲

Człowiek całe zycie się uczy..  😁

Poległam i kupiłam ponieważ soft shell na mnie nie leżą  😵

Dlaczego w całym sklepie pasują właśnie na mnie bryczesy za 500zł  😤
Dramka one po prostu chcą żebyś je kupiła i zostawiła w sklepie 500 zł  😁
majeczka   Galopem przez życie!
21 września 2010 10:00
Lanka_Cathar, specjalnie dla Ciebie

a ja dziś, o ile uda mi się wszystko logistycznie załatwić, będę miała soft shelle pikeura  😅

edit: jednak dopiero za 2 tyg 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się