sklepy stacjonarne

ash   Sukces jest koloru blond....
29 czerwca 2010 14:51
w Łomiankach!
w Łomiankach!


wiem ze w Łominkach, ale ja się pytałam jak blisko wawy.... Bo będę tam i się zastanawiam czy jakoś dam radę tam podjechać, tylko nie wiem ile to mneij więcej km od centrum...
Łomianki saq przy trasie wylotowej na Gdańsk, więc masz po drodze z domu/do domu.

Myślę, że od centrum (oczywiście zalezy, co przyjmiemy za centrum) ok. 20 km.

Gdzie konkretnie w Łomiankach jest ten sklep? 
ash   Sukces jest koloru blond....
29 czerwca 2010 15:34
[url=http://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=WARSZAWSKA+144+%C5%81OMIANKI&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=Warszawska+144,+%C5%81omianki&gl=pl&ei=TAQqTOrlC4KoOOnl_LID&sa=X&oi=geocode_result&ct=image&resnum=1&ved=0CBYQ8gEwAA]klik[/url]

jak nie ma korków to dojazd z centrum samochodem to ok 20 minut.

Proszę edytować takie długaśne linki, bo rozjeżdżają stronę. Dziękuję.
dzięki ogromne  🙇 🙇
ash   Sukces jest koloru blond....
29 czerwca 2010 15:55
Proszę bardzo! 😀
Ruda_H   Istanbul elinden öper
15 lipca 2010 18:05
Wrocław pomocy !

znajdę gdzieś w sklepie Absorbine RefreshMint ?

http://animalia.pl/produkt,9255,511,Absorbine_RefreshMint_Wash_&_Brace.html
mega odkrycie dla koniarzy z Płocka i okolic we Włocławku jest sklep i to nawet duży maja Anky, Eskadrona, Schockemeohle nawet ogłowia Kieffera . Ceny normalniejsze niż w Wawie. Szok
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 lipca 2010 08:30
karusia1609 a maja stronę internetową?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 lipca 2010 08:38
Nasturcja-Renata karusi1609 zapewne chodzi o http://patatajsklep.pl/lokalizacja-pm-9.html
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 lipca 2010 08:51
Edytka  :kwiatek: dzięki W sumie mogłam sie domyslić, bo i w internetowych sklepach go poleca  😉
Czy w Katowicach jest jeszcze jakiś sklep jeździecki oprócz equishopu i Awil Horse ??
Czy w Katowicach jest jeszcze jakiś sklep jeździecki oprócz equishopu i Awil Horse ??


Ty się cisz, że tyle masz... Ile ja bym dała za equi shop na miejscu...  🙇 Ale mamy tylko decathlon i jeden taki mały...
Czy w Katowicach jest jeszcze jakiś sklep jeździecki oprócz equishopu i Awil Horse ??

jest jeszcze Secret na Kościuszki, no i Go Sport na Trzech Stawach 😉
W trójmieście zdecydowanie polecam sklep przy stajni w Miszewie. W ogóle w trójmieście mało sklepów... Bo co? Miszewo, Bergo, Arpav, no Gosport i Decathlon... Jak ja bym chciała mieć obok siebie jakiegoś equishopa, ihaha, amigo...
Jest jeszcze Pasaz na Hipodromie. Chyba tylko tam sa aktualne kolekcje Eskadron / Pikeur.
No i Zoolandia kolo Auchan.
Jest / bylo jeszcze Kopytkowo na Osowej jesli dobrze pamietam. Nigdy tam nie bylam, nie wiem czy wciaz jest ??
Czy któryś sklep w Warszawie ma wędzidła firmy Feeling?
D&A, ma, Koński Świat, trzeba dopytać o konkretne modele.
Dzięki🙂 Szkoda, że nie jest bliżej mojego domu.
D&A, no niestety, via net trzeba zamawiać jak coś 🙂
To wędzidło co potrzebuję jest np. w gnl tylko liczyłam, że może kupię w Wawie i zaoszczędzę na przesyłce😉
Wielki + dla Koński Świat

Jak zwykle miła i serdeczna obsługa. Jak tam wejde zawsze zostawiam ok 700zł.. 😵
Polecam sklepik Folwark dla mieszkańców śląska 🙂😉)
okser  🤣
był jeszcze kiedyś szalony koń, gdzie kupiłam bat do lonżowania i sól dla konia  💃
Sklep Ostroga w Mrągowie  🤣
/.../
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] ponowne ogłoszenie w nieodp. wątku mimo trwającego ostrzeżenia
ash
Twój link rozjeżdża całą stronę  😵 już nie 😉

+ dla pasikonika, za niezmiennie przesympatyczną obsługę 🙂
Wie ktoś czy jest już może nowa kolekcja w Equi-Shopie?
😀
wie ktoś może gdzie dostane sprzęt ( termobuty :hihi🙂 marki York w trójmieście?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 listopada 2010 19:56
Czy ktoryś z warszawskich sklepów stacjonarnych ma na miejscu hackamore z krótkimi czankami w rozm. cob/full albo może szybko ściągnąć?  🙇  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się