KOCHAM KINO :)

Ada   harder. better. faster. stronger.
09 września 2010 18:59
Oglądałam Salt kilka dni temu i nie mogę powiedzieć o tym filmie niczego dobrego, jestem wręcz zdegustowana 🤔
Dawno już nie widziałam tak nędznego filmu.



Zgadzam się w 100%
wczoraj oglądałam po raz kolejny "wywiad z wampirem" kocham ten film
83 metropia - przedziwny jak dla mnie film, ale tez baaardzo ciekawy pomysl. super animacja, ciekawy pomysl. nie dla kazdego film, raczej dla koneserow 😉

84 daratt - film ponoc wielokrotnie nagradzany. ciekawy ze wzgledu na to, ze produkcja z kraju zwanego Czad. historia z moralem, bardzo egzotyczna.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 września 2010 13:50
After Life - zarąbisty thriller Agnieszki Wojtowicz, w roli głównej Christina Ricci 🙂 Wypaśny film, do samego końca nie wiemy co się stanie.
Film jest świeży i nie można go porównać  debilnym horrorem .Polecam

Biała wstążka- szwabski dramat , nuda
Oglądał ktoś Ostatniego władcę wiatru?
Brat mnie ciągnie i nie wiem czy warto..
zabeczka17, zanim opiszesz taki film jak Biała Wstążka chyba warto trochę poczytać co mądrzejsi o nim sądzą - bo trochę wstyd o takim filmie tak napisać, nawet jeśli o gustach się nie dyskutuje.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 września 2010 20:45
Dzionka przykro mi że ujmuje  takiemu filmowi jak Biała Wstążka ale dla mnie to był durny dramat pozbawiony jakiegokolwiek sensu.
Może to świadczy o mnie może nie mam to szeroko ......  jestem na forum i pisze swoje odczucia co do tej produkcji.
I jeśli dla ciebie ten chory film był czymś ważnym - szanuję to... ale dla mnie to był zaledwie szwabki dramat pozbawiony jakiegokolwiek połysku.

Fałszerze- dla koneserów.. ciekawy i pełen konkretów.
Ten film jest NIEMIECKI a nie szwabski, troszkę kultury😉 Poza tym doczekał się dość pokaźnej liczby nagród, z nominacją do Oskara włącznie, jak na "chory film":
[[a]]http://www.filmweb.pl/film/Bia%C5%82a[[a]]+wst%C4%85%C5%BCka-2009-467482/awards

Wg mnie żeby oceniać takie dzieła jak filmy należy się choć trochę na tym znać - inaczej to tak jak dziewczynka z rekreacji krzycząca, że nie podoba jej się, jak ANKY wbija ostrogi.

Sorry, ale się wkurzyłam  :kwiatek:
"Biala wstążka" ani nie jest nudna, ani durna, ani szwabska, ani chora, ani tymbardziej pozbawiona sensu. ale ja juz Dzionka dawno przestalam komentowac wpisy zabeczki17 o filmach, bo bez obrazy, ale niestety czesto pisze farmazony... a ze forum to miejsce gdzie kazdy moze sie wypowiedziec, to niech pisze 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 września 2010 21:20
Napisałam szwabski bo ja w tym momencie też się wkurzyłam na Niemców za tak dla mnie debilną produkcję.
Wiem że był on nominowany do Oscara  i co z tego? Mam oceniać film przez pryzmat nagród i nominacji?  no proszę .......
Mi się strasznie nie podobał , był nudny i pozbawiony sensu.
Może to wynika z mojego ograniczenia, ale takie mam zdanie i nie zmienię go dlatego bo ktoś mądrzejszy ode mnie stwierdził że jest OK.
Nie wstydzę się mojego gustu.

mery bo ja jestem prosty człowiek i dla mnie musi być podane na tacy. ot co.. nie mam czasu na zastanawianie się o co komu biega.. albo coś do mnie trafia albo nie.
przecież nie wszystkim musi się podobać to samo



ja za to oglądałam po raz kolejny "Zieloną milę" 🙂 na tvp2 właśnie leci
uwielbiam ten film
Dobra, chyba zamilknę. Ale z drugiej strony, jeśli zabeczko przyznajesz, że jesteś prosty człowiek i może opinia o filmie wynika z twojego ograniczenia, to po co tak radykalnie formułować swoje zdanie? Film naprawdę nie jest pozbawiony sensu, w dodatku ma przepiękne zdjęcia i porusza ciekawą tematykę. Można się tam doszukać mnóstwa smaczków i nacieszyć oko samym wykonaniem, jeśli nie treścią.

mery, peace więc 🙂
to ja chyba obejrzę sobie ten film 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 września 2010 22:25
Dzionka  bo ja nie lubię ubierać moje zdania w mega wyrafinowane słownictwo jeśli coś nie przypadło mi do gustu. Krótko zwięźle i na temat. Taka jestem na co dzień.
A czy moja opinia  jest radykalna czy nie to nie mi określać. Mówię jasno i wyraźnie tak lub nie.
Przykro mi po prostu nie dopatrzyłam się żadnej pozytywnej strony tego filmu. Nic mnie w nim nie ujęło,kompletnie nic. Był suchy, pozbawiony uczuć i pełen dziwnych zwrotów akcji. Ja nie umiem szukać pośrednich dodatków , bawić się w  wyrafinowanie, dopatrywać się na siłę czegoś czego po prostu dla mnie nie ma.  Ufam mojej intuicji.

A teraz zapominam o nim i jadę dalej z kolejnym filmem....
Oglądałam Zieloną milę po raz piąty i za każdym razem płaczę  🙁
Najbardziej mnie końcówka dołuje, ten stary człowiek i stara mysz...

Dzisiaj(?) na dwójce Joe Black  😅
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 września 2010 16:22
🙄

Intrygant-
West side story-
Niezniszczalni - baja jakich mało.. Jedyne co mi się podobało to Jason Statham  😁
Oglądałam Zieloną milę po raz piąty i za każdym razem płaczę  🙁
Najbardziej mnie końcówka dołuje, ten stary człowiek i stara mysz...



oj tak, zgadzam się z tobą
uwielbiam ten film i też się wzruszam
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 września 2010 18:49
"Wciąż ją kocham" (Dear John) - przepłakałam pół filmu. Wkurzyłam się tylko, że oczywiście zmienili trochę szczegółów, a przede wszystkim - zakończenie. Kocham Sparksa za takie opowieści...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 września 2010 20:37
Footloose - .....
[b]Jakub kłamca-.....
Król Olch[/b]-.....
Kukułka w ciemnym lesie-...
Street Dance - FENOMENALNY !!!
Tzn fabuła była dla mnie elementem zupełnie drugorzędnym. Liczył się głównie taniec.. A jest na co popatrzeć.. Locking, poping, house, krump, balet.. Genialne układy choreograficzne i świetni tancerze.. Jak dla mnie bomba !!!

No i sorry za  🚫 ale główny "balerinek" 😉 niezłe ciacho..  😜
Footloose - .....
[b]Jakub kłamca-.....
Król Olch[/b]-.....
Kukułka w ciemnym lesie-...


po co wypisujesz same tytuly z trzema kropkami? jak nie masz co powiedziec, to po co wypisujesz tytuly?

ja dzis bylam na "stosunkach miedzymiastowych" i powiem szczerze, ze mimo tego ze fabula raczej przewisywalna, to film sam w sobie ma wiele uroku, poczucia humoru i jest bardzo dobra rozrywka na babski wieczor 😉 chociaz panowie na sali, tez sie zarykiwali ze smiechu!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 września 2010 22:08
mery chociaż ,, w delikatny" sposób  zaznaczę że tez widziałam te filmy i może ktoś będzie chciał pogadać na priv.
Nie mam zamiaru ranić czyiś uczuć swoimi farmazonami.
wydawało mi sie, ze tu chodzi glownie o to, zeby podzielic sie jednak wrazeniami z filmow, ktore wywarly taki lub inny wplyw na nas  🙄
nie widze sensu po prostu w samym wypisywaniu tytułów, które dla mnie osobiscie czesto nic nie znacza. nawet sie nie bede fatygować, zeby wejsc na filmłeba czy inna stopklatke...

i tak z reka na sercu, pytam z ciekawosci: czy ktokolwiek, kiedykolwiek napisal do Ciebie na prv na temat jakiegos filmu?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 września 2010 22:15
Jedna osoba ... z zapytaniem chociażby gdzie go widziałam i jak może dostać dany film.

No widzisz  ja tez wiele myślałam, i jednak wolę trzymać gębę na kłódkę niż wywoływać bezsensowne kłótnie moimi opisami do filmów. Mam inny gust który nie zawsze jest mile widziany. Swoim poziomem wole nie zaniżać tego który jest na forum.
Street Dance - FENOMENALNY !!!
Tzn fabuła była dla mnie elementem zupełnie drugorzędnym. Liczył się głównie taniec.. A jest na co popatrzeć.. Locking, poping, house, krump, balet.. Genialne układy choreograficzne i świetni tancerze.. Jak dla mnie bomba !!!

No i sorry za  🚫 ale główny "balerinek" 😉 niezłe ciacho..  😜


tez widzialam i mi sie totalnie nie podobal. bardzo sie wynudzilam... balet lubie, ale wole jednak isc na prawdziwy balet niz ogladac to co w filmie bylo.. no i z jednej strony bawi mnie, a z drugiej martwi to, ze i step up 3 i street dance sa tak do sibie podobne.. muzyka, 'druzyna czarnych', pojedynki... BLEH - nie dla mnie 😉



po co wypisujesz same tytuly z trzema kropkami? jak nie masz co powiedziec, to po co wypisujesz tytuly?

ja dzis bylam na "stosunkach miedzymiastowych" i powiem szczerze, ze mimo tego ze fabula raczej przewisywalna, to film sam w sobie ma wiele uroku, poczucia humoru i jest bardzo dobra rozrywka na babski wieczor 😉 chociaz panowie na sali, tez sie zarykiwali ze smiechu!


tez o to mialam zapytac wlasnie hehe
i tez bylam na stosunkach dzis i sie podpisuje rekami i nogami pod tym co napisalas. przyjemny choc glupiutki film 🙂


widzialam tez space dogs (87) - myslalam ze skoro rosyjska animacja u nas wchodzi to moze jest to cos ciekawego.. ale nie wytrwalam do konca. nudy nudy nudy. i film o niczym jak dla mnie. zreszta obejrzany wczoraj a dzis juz nie pamietam o co chodzilo..

zrobilam sobie rowniez powtorke filmu Tetro i jednak nie jest to cos co mozna ogladac i ogladac. smakowity kasek, ale najlepszy kiedy sie go nei zna i pomalu probuje 🙂
jutro powtorka z matki teresy od kotow. o tym filmie duzo czytalam, coraz wiecej rozumiem i coraz bardziej uwazam go za wyrozniajacy sie w polskim kinie.
wydawało mi sie, ze tu chodzi glownie o to, zeby podzielic sie jednak wrazeniami z filmow, ktore wywarly taki lub inny wplyw na nas  🙄
nie widze sensu po prostu w samym wypisywaniu tytułów, które dla mnie osobiscie czesto nic nie znacza. nawet sie nie bede fatygować, zeby wejsc na filmłeba czy inna stopklatke...

i tak z reka na sercu, pytam z ciekawosci: czy ktokolwiek, kiedykolwiek napisal do Ciebie na prv na temat jakiegos filmu?


Absolutnie popieram, nic dodać i nic ująć.

A ja właśnie wróciłam z Obywatela Kane'a z kina. Widziałam pierwszy raz, aż wstyd przyznać. Zrobił na mnie duże wrażenie. Oprócz tego, że kocham Nowy York, to cały światek dziennikarsko-polityczny, kobiety i filozofia "być czy mieć" były świetnie ukazane 🙂
Dzionek mówi, że widział po raz setny i nudy 🙂
magda, jak dla mnie to fabuła wszystkich ostatnich filmów tanecznych jest na jedno kopyto..

Dla mnie chodzi w nich przede wszystkim o taniec, bo po prostu uwielbiam oglądać dobrze tańczących ludzi, a takich moim zdaniem tu nie brakowało.. 🙂
na jedno kopyto to malo powiedziane 😉
na tancu sie nie znam wiec sie nie wypowiadam... balet robi na mnie wrazenie, no ale jak powiedzialam - wole balet w teatrze. a to co na avatarku - fascynuje mnie, zobaczymy czy cos w tym kierunku nie poczynie 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 września 2010 23:09
A'propos avatara... Chodzą słuchy, że Cameron planuje już drugą część i prawdopodobnie zostanie ona przeniesiona do oceanu Pandory. W kolejnych częściach podobno mają wziąć się za jej księżyce 🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się