Sesja/Studia i t d ;)

Dzionka a co studiujesz w ogóle? Nie martw się, wszystko będzie dobrze. Wiedza wiedzą, ale to nie oznacza, że ma się zachowywać jak ostatni cham i być niemiła, to tylko o niej źle świadczy, także uszy do góry 😉
Tercet, studiuję psychologię na UW (właśnie na niej piszę mgr) i jeszcze kończę w tym roku filologię angielską też na UW - czyli za pół roku będę użerać się z kolejnym promotorem, aaa 😀!!
hehe, no to nieźle. Idiotów nie brakuje! 😉 Ja studiuję zootechnikę na UWM i też parę takich modeli znalazłabym u siebie 😉 no niestety, takie życie studenta... Ale to chyba każdy student boryka się z takimi problemami 😉
Notarialna- i jak?

Mnie w tym roku czeka obrona. Mam nadzieję, że będzie bezboleśnie  🤣
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 września 2010 14:55
Hija, Zaspałam  😡 Obudziłam się o 9:30 więc bym nie zdązyła 😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 września 2010 18:51
mnie daleko do magisterki na szczęście. chociaż pomysł z kim będę chciała spędzać 'upojne godziny' na kontemplowaniu moich wypocin już mam 😉 ogólnie to liczę na to że będzie mi dane 2 magisterki pisać. powodzenia tym wszystkim którzy teraz się z tym męczą!

studiuje ktoś z was może zootechnikę na sggw?

a ja jutro staram się o wpis z fakultetu. zobaczymy czy się uda. przedmiot bzdurny ale niestety w moim wypadku pan się uparł że coś umieć muszę  👿
sei nasza forumowa Bischa L studiuje zootechnikę na SGGW 😉
kujka   new better life mode: on
21 września 2010 10:10
wczoraj pisalam test na 1 kierunek mgr z tych 3 na ktore chce zdawac. dopiero jak wrocilam do domu gdzies w czelusciach ich strony zobaczylam, ze podali zagadnienia i liste lektur... BOSKO.
a ja sie dziwilam, ze niektore nazwiska nic mi nie mowia... strzelalam jak sie masz, obym wystrzelala...
Severus   Sink your teeth into my FLESH
21 września 2010 10:27
czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jak trzeba załatwic zaliczenie WF na SGGW w Szarzy? Jest może jakiś wątek na ten temat (wyszukiwarka mi nic nie wypluła)? Gdzie powinnam pójść i z kim porozmawiać? Błagam, pomocy...  🙇
kujka   new better life mode: on
21 września 2010 10:35
Severus, naprawde nie warto... lepiej zalicz sobie ten wf jakimis darmowymi zajeciami a za jazde konna zaplac stajni w ktorej sie nauczysz czesgos pozytecznego...
mowi Ci to osoba ktora przez semestr byla instruktorem w szarzy i widziala prace (i jej efekty) swoich "kolegow po fachu"
Averis   Czarny charakter
21 września 2010 10:46
Severus, zgadzam się z kujką. Wiem jak wyglądał taki wf dla studentów w Opolu i  to mnie skutecznie zniechęciło do tego typu zaliczania tego przedmiotu. Lepiej pójść na coś fajnego i darmowego, ja w tym roku wzięłam sobie wspinaczkę skałkową 😉
Severus   Sink your teeth into my FLESH
21 września 2010 11:05
az taka tragedia? niespecjalnie liczę, że tam się czegoś nauczę, po prostu ten sposób zaliczenia wf najbardziej mi odpowiada  😉 a "na powaznie" i tak będę jeździć gdzie indziej
Averis   Czarny charakter
21 września 2010 11:11
Severus, to nie lepiej wziąć sobie  coś płatnego, ale fajnego, typu taniec brzucha, czy inne takie? Po co wyrzucać pieniądze w błoto (to odnośnie tego, że i tak niespecjalnie liczysz na rozwój jeździecki)?
Severus a stajnia SGGW? Ja powiedzmy, że byłam zadowolona. I gdybym miała możliwość, to bym się jednak zapisała na kolejny semestr  😉
Severus   Sink your teeth into my FLESH
21 września 2010 11:52
karolinag4 - właśnie o niej też słyszałam bardzo... zróżnicowane opinie  😉
Wróciłam od promotorki i żyję. Zdarzyło jej się kilka kąśliwych uwag, ale ogólnie było miło i merytorycznie. Nawet zapytała na koniec jak tam koń się ma 😀
O widzisz Dzioneczka nawet najgorsza franca czasami okaże trochę serca hihi 😉
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
21 września 2010 12:26
W ramach absurdalnych rodzynków na studiach:
jaki zakres pracy dyplomowej można wrzucić komuś ze specjalizacji PR & Marketing? Ano: Wycena nieruchomości - tadaaaam!
Severus w tym roku zajęcia prowadziła chyba tylko jedna osoba (czasem zdarzał się ktoś na zastępstwo). Z minusów: babka była nerwowa, często wybuchała. Niektóre konie mają kiepsko dopasowany sprzęt  🤔 Z plusów: babka miała odejść (napewno w tym semestrze miało jej nie być, a widziałam na stronie, że szukają nowego trenera); instruktorzy na zastępstwach zawsze byli bardzo sympatyczni, dobrze tłumaczyli, fajne ćwiczenia dawali. Konie fajne  😉 Ja miałam bardzo małą grupę, bo było nas w porywach do 4-5 osób na hali - zwykle nas 3 było  😎 Niestety zazwyczaj jest więcej osób.
Mimo, że babka była jaka była, to zajęcia dużo mi dały.

A można wiedzieć jakie opinie słyszałaś?  🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 września 2010 13:13
Dzionka, konie zmiękczają najtwardszych 😉

wiem, że Bischa ale ktoś jeszcze?

wpisu oczywiście nie udało mi się dzisiaj załatwić. byłam umówiona z profesorem. czekałam 2 godziny. i nic. oczywiście bez tego wpisu nie mogę złożyć podania o warunek. super!  👿
Dziewczyny mam takie pytanko..

Mając tytuł licencjata (Kolegium Języków Obcych dla Nauczycieli) a chcąc mieć pełne wyższe wykształcenie (zupełnie niekoniecznie w kierunku nauczania) gdzie można pójść?
Czy studia podyplomowe dają jakiś tytuł? Tyle jest tego a ja totalnie nie wiem z czym to się je..
Generalnie tak na prawdę to zależy mi tylko by mieć papier, by zajęcia były albo zaoczne, albo wieczorowe lub jeszcze lepiej eksternistyczne..

Jakieś pomysły, rady.. Dodam, że chodzi o Poznań..
Severus   Sink your teeth into my FLESH
22 września 2010 06:35
A można wiedzieć jakie opinie słyszałaś?  🙂


leci PW  😉
a ja już nie studiuje 🙁 nie zaliczyłam ostatniego egzaminu, egzaminu komisyjnego 🙁 Anatomia mnie pogrążyła. Ale znalazłam jednoroczną policealna szkołę -Fizjoterapia (co studiowałam) wiec ten rok nie bedzie stracony a potem pójde na uczelenie i może bedę mogła od 2 roku zacząć
kiedy dostajecie swoje plany zajęć?
U mnie wciąż cisza, nic nie wiadomo...
Severus   Sink your teeth into my FLESH
22 września 2010 08:23
rtk - ja mam od wczoraj
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
22 września 2010 08:51
Querido- musisz iść na studia drugiego stopnia, na kierunek na którym nie wymagają dyplomu licencjata z określonego kierunku (czyli odpadają Ci na pewno kierunki lekarskie 😉 ).
Po studiach podyplomowych masz tylko dyplom ukończenia studiów podyplomowych, bez żadnego tytułu (lic, inż czy mgr).

Moon   #kulistyzajebisty
22 września 2010 09:04
rtk, spoko, ja obstawiam że plan dostanę 31.09 o 23;59  oczywiście z masą błedów i niedorzeczności (mój rekord: w zeszłym semestrze musiałam być w dwóch miejscach w tym samym czasie  😎 ) - czyli praktycznie jak co roku ;]
Averis   Czarny charakter
22 września 2010 09:28
My sami sobie układamy, więc ja swój znam od jakiś 2 tygodni. Nie chwalac się, to ułozyłam go bardzo profesjonalnie 😎
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 września 2010 09:55
ja na jednym kierunku już mam od około 3 tygodni. a na drugim pewnie dostanę 30 września dopiero  😵 porażka!
u nas dalej nie ma planu, zaraz sie wsciekne 😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się