Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

nie oceniajmy po jedym zdjęciu, bo to mija się z celem.
wątek zamknięty
jakby była osobą bardziej ogarniętą to by takich rzeczy jednym słowem nie robiła
wątek zamknięty
[font=Verdana]http://www.photoblog.pl/#mojesiwe/75644574/hehe.html[/font]  :/


😵
wątek zamknięty
zgadzam się z larecherche po co oceniać po jednym zdjęciu??. tym bardziej nic tam takiego 'drastycznego' czy sprawiającego koniowi ból nie ma. bynajmniej ja nic takiego nie widzę .. koń też nie wygląda na jakiegoś rozwścieczonego/złego/biednego także nie róbym wielkiego halo o nic. ;]
wątek zamknięty
No dobra, ale skakać przez jakiś kilka opon, gdzie może zahaczyć nogami i to bez ochraniaczy  🤔wirek: wątpię żeby to tylko raz do zdjęcia skoczyła napewno więcej. No jeśli tak to większości zdjęć nie powinniśmy oceniać, bo dodawane są pojedyńczo 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/#tamgdzietytamja/75729475
wątek zamknięty
tajnaa nie widzę nic szczególnego w tym zdjęciu po prostu piana party : ) w klubie.

wątek zamknięty
a mi się nie otwiera :/
wątek zamknięty
a mi się nie otwiera :/


Zaloguj się najpierw na nk a potem wklej link, powinno się otworzyć 🙂

http://www.photoblog.pl/#tamgdzietytamja/75729475


a o co tu chodzi?
wątek zamknięty
moneta mi chodziło o fotkę z trzema dziewuchami na koniu.;]
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
21 września 2010 20:32
[quote author=Cierp1enie link=topic=1320.msg713370#msg713370 date=1285081175]
a mi się nie otwiera :/


Zaloguj się najpierw na nk a potem wklej link, powinno się otworzyć 🙂

[/quote]

Ewentualnie odśwież stronę  😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
21 września 2010 20:34



fotka pt. : Wieś się bawi  😅''
wątek zamknięty
ach jaka imprezka 🙂 gościu bez zębów z kłakami pod pachami niezły 😀 i ta laska na biało 😀 brakuje białych rękawiczek i gwizdków 🙂
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/#tamgdzietytamja/75729475


Ja znam te dziewuche osobiście. masakra  😁 😁 😁
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 września 2010 10:18
Tekst roku (matka) ''Ale ja chciałabym byś nie ubierała się tak jakbyś miała chłopaka!'  🤔wirek: 😵 🙇 😂
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
22 września 2010 10:49
Facet nie ma jednego zęba (nie wiemy co się stało!), kłaki pod pachami to żadna nowość, jeśli dobrze się bawili to nie widzę nic "kwiatkowego" w tym zdjęciu  😉
wątek zamknięty
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
22 września 2010 12:34
Bisha dokładnie. Większość facetów ma "kłaki" a brak zęba? hmmm może z konia spadł i sie posypało  😂
wątek zamknięty
No tak jak już pisałam zwykłe piana party w klubie 😉 przy muzyce disco polo  😁
wątek zamknięty
Disco polo jest powszechne na imprezach także nie wiem o co ci chodzi, poza tym włosy pod pachami to normalne-byłoby nienormalne gdyby komuś nie wyrastały...
wątek zamknięty
Nie o to chodzi  🙇 tylko raczej na wiosce bawią się przy muzyce disco polo i chodzą tam tacy ludzie jak ze zdjęć na imprezy, w mieście w klubach nie ma  takich osób 😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
22 września 2010 17:30
ostatnio przechodząc przy Norweskim klubie usłyszałam zamiast disco polo to jebiopolo !  😁 a skąd ta nazwa - z klubu wylecieli pijani polacy krzycząc : ''jebiopolo rządzi'' 😂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
22 września 2010 18:52
Nie o to chodzi  🙇 tylko raczej na wiosce bawią się przy muzyce disco polo i chodzą tam tacy ludzie jak ze zdjęć na imprezy, w mieście w klubach nie ma  takich osób 😉



Ale znów ci z miasta nie pojadą na dyskotekę pod Grójcem w remizie.


moneta

Szczerze ci powiem ze trochę wkurzyłaś mnie tym co napisałaś. Sama jeżdzę na disco pod Białobrzegi i na imprezy w klubach w W-wie. To co napisałaś jedzie gówniarstwem jakim mało - ludzie na zdjęciu widać że świetnie się bawią. Zazdrościsz?

Radzę przejechać się na jakieś wiejskie disco zanim zaczniesz z innych ludzi  się nabijać
wątek zamknięty
ja się nie nabijam tylko mówię, że zdarzają się wieśniacy w takich miejscach, sama jeżdżę do Vivy na disco polo 😉 nie obraziłam nikogo tylko powiedział to co myślę i  wyraziłam swoje zdanie. Tylko mówię, że jak się idzie do porządnego klubu to w takim stroju by nikogo nie wpuścili 🙂

zazdrościć ciekaw czego 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
22 września 2010 19:07
ja się nie nabijam tylko mówię, że zdarzają się wieśniacy w takich miejscach, sama jeżdżę do Vivy na disco polo 😉 nie obraziłam nikogo tylko powiedział to co myślę i  wyraziłam swoje zdanie. Tylko mówię, że jak się idzie do porządnego klubu to w takim stroju by nikogo nie wpuścili 🙂



Zapraszam do Warszawskich klubów :

- ground zero
- na pola mokotowskie


Dla mnie ostatnio hitem była miastowa gówniara w samej koszulce i majtkach bokserkach z h&m ( te z snoopym) dumnie wywijajaca figury na parkiecie z koleżankami
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 września 2010 19:08
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
22 września 2010 19:11
Notarialna


Pisze tam gdzieś ile ona ma lat?

http://www.photoblog.pl/okksia/75575929


tutaj to na  30stke wyglada
wątek zamknięty
asds ooo ;d w klubie? wpuścili ją tak hehe

ja do warszawy muszę się wybrać konia odwiedzić 🙂

ten link co pokazałaś laska ma 18 lat  😁
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 września 2010 19:17
asds, podobno 18 lat ma 🤔wirek:
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
22 września 2010 19:19
normlanie poczułam się jak fikaśśśnnna 14nastka  😀


Jaka ja jestem świeżutka na swojej buzi!!!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.