Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Monny- Jak słodko  😀
Drawa14- Fajny irokez
Forkate-jaki wzrok zabójczy  😉, fajny kantar
Gillian- ostatnie zdjęcie boskie  😍
Milusia-fajne te wasze zabawy
Czesio- ten słodki kotek zwalił mnie z nóg  💘

Dawno mnie tu nie było, Monete sprzedali teraz jeżdżę na Felicji klacz ma 7 lat 🙂 2 października jedziemy na zawody w skokach będą jej pierwsze a 9 października na ujeżdżeniówki  😀 już się zaczynam nawet stresować ..

wątek zamknięty
moneta  śliczna 🙂
a to ostatnie zdjęcia mojego Jurka 🙁 (Juhasa)
sprzedałam go. . . teraz chodzi uj. w niemczech . . .  może mu tam będzie lepiej 🙁

wątek zamknięty
Agaleon napewno ma tam dobrze, piękny chłopak  💘 dbają pewnie tam o niego oh i ah 🙂 nie masz co się martwić .
wątek zamknięty
mam taką nadzieję 🙂
może kiedyś o nim usłyszę 😀 😀  🤔wirek: 😍
wątek zamknięty
No, w gazetach na pierwszej stronie w świecie koni np.  😀
wątek zamknięty
haha może za 5 lat 😀
wątek zamknięty
Cobrinha- co tak mało Dakoty 🤬 A Tornado wygląda pięknie i jakie macie tam widoki 😜

Blondynki mało bo ostatni siedzi za kratkami z powodu kontuzji  😵, a i tak jakoś nie przepada za byciem modelką jeśli ma taka okazję  😂
Klusior się ciągle rozrasta we wszystkie strony i mężnieje - dziekuję... a widoki faktycznie są piękne, szczególnie jesienią - stajnia jest na górce i mamy piękną panoramę... szczególnie na jesieni bywa urokliwa, jak mieni się tyloma kolorami 🙂
wątek zamknięty
sprzedałam go. . . teraz chodzi uj. w niemczech . . .  może mu tam będzie lepiej 🙁
he?! ciekawe jak można sprzedać nieswojego konia. A lepiej - z pewnością będzie niż u poprzedniego właściciela w tych podziemnej pseudo stajni.
wątek zamknięty
od pół roku to ja się opiekowałam tym koniem i można powiedzieć że był moją własnością. . .  nie wiesz jakie układy mam z właścicielem.
dbałam o niego i  bardzo dużo i długa nad nim pracowałam.
Moja wina że właściciel nie zadbał o warunki w stajni ?  Odkąd ja tam jestem to stajnia wygląda zupełnie inaczej tak jak konie !
wątek zamknięty
Milusia lanie dostałam słusznie 😕 Jest mi wstyd za wiecznego podjazdka ale co ja na to poradzę że nie masz wolnego boksu? 😉 Ale tak na serio to już się znowu za niego wzięłam, trochę śmiesznie się zachowuje po tak długiej przerwie. W niedzielę wsiadam 🏇

Czesio kicia jest boski!
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
23 września 2010 10:17
Moneta przesliczne foto 🙂

Gillina mega ladne te twoje konisko  😀 (ps. nie lepiej by ci bylo w dluzsych strzemionach?)
wątek zamknięty
Agaleon, Właściciel to właściciel, to czy pracujesz z koniem czy nie ma znaczenia w kwestii aktu własności. Nie istnieje też coś takiego jak "można powiedzieć, że był moją własnością" - nie był i już. Nie można sprzedać konia, który nie jest Twój.

W "stajni" byłam za Twoją rekomendacją, wtedy rzekomo też tam jeździłaś, a chyba nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tak rażącym brakiem profesjonalizmu i fachowości. Przykre.
wątek zamknięty
🤣 wtedy jeździłam tylko w wakacje. I nie moja wina że koń potem stał ciągle inikt go nie ruszał. . .
Matko ludzie to już nie mają innych problemów tylko czepiać się tego że napisałam "sprzedałam" a nie "sprzedał"
moja sprawa i tyle 🙂
i nie mam zamiaru kłócić się na forum o jakieś bzdury,które do niczego nie prowadzą. . .
wątek zamknięty
uwielbiam Klusia,żadne zdjęcie nie oddaje jego urody, tej cudnej ciemnej prawie karej masci i pięknej gęstej grzywy.
No i poproszę o wiecej zdjęc Dakoty, przybranej mamy mojego Maszka. Gdyby nie Dakota mały byłby sierota przez ponad 2 miesiące a tak prawie nie odczuł faktu ,że jego mama była w szpitalu. Ucałuj w chrapki Dakotę i mam nadzieję ,że szybko dziewczyna wróci do pełnego zdrówka.
wątek zamknięty
Faza, dziękuję bardzo - też liczę na to, że wróci szybko do zdrowia...
Jak uda się na najbliższym spacerze jakieś sensowne zdjęcia zrobić nadrobię braki 🙂
A Klusek jak to Klusek, najchętniej by tylko jadł 🙂
wątek zamknięty
Witam 😉 Jako ,ze niedlugo bede miala rocznice z kobylka wstawie kilka fotek Kurtyny i mnie  😉
wątek zamknięty
wybaczcie ,ze post pod postem  😡
wątek zamknięty
Myśmy się już przedstawiały w Rekreantach, ale pokażemy się też tu.
Saragossa (Sara śl/Sajudis śl - Logik sp)

I myślę, że tymi zdjęciami wyczerpałyśmy już dzienny limit  🤣
wątek zamknięty
Hunn   Trening ponad wszystko
23 września 2010 12:54
Agaleon - ładny był ten twój kasztan ; D. Szkoda, że nie wypaliło wam

boże dawno mnie tu nie było, więc teraz jedno zdjęcie mojego.
Rudziak poszalał podczas mojej nie obecności ^^Chyba muszę mu więcej eurosportu puszczać xD
wątek zamknięty
Hunn, zdolny koń, macie może jakieś filmiki? podoba mi się. 😉
wątek zamknięty
Maea, ależ ładny! super maść
wątek zamknięty
Condina dziękuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
Agaleon mmm. cudo ten kasztanek!  😜 też myślę,że ma dobrze 😉
wątek zamknięty
naciau masz boskiego konia !  😵
wątek zamknięty
borkowa  😡 :kwiatek:
wątek zamknięty
to jeszcze ja się wbiję z moim młodym  👀
zdjęcia z MPMK-B Łąck 2010, konie 4 letnie  😉
wątek zamknięty
Hunn ale masz zdolne konisko !  :kwiatek:
wątek zamknięty
karoll o japiernicze,zaje*bisty!!
wątek zamknięty
madziorkowa dziękuję  😡
wątek zamknięty
karoll, fajne konisko, co to i skąd? 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.