KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

oj nie  🤣 jakby chciała sprzedać. ; p  mieszasz Aga, mieszasz.  😁



ja już nic nie rozumiem :P

xxagaxx - chyba bokt.nl



jezu nic nie rozumiem  😡 😡 nawet ogłoszeń czy czegoś podobnego znaleźć nie mogę.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 września 2010 10:36
Ja też trochę kombinowałam, ale jak już się wkręciłam to okazało się to bardzo logiczne 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx, powinnam Cię udusić, bo na życzenie zresztą- Moniska miała ode mnie fango cottona ale vs... Ja umieram i choruję na ten polopad.

wątek zamknięty
asds   Life goes on...
28 września 2010 17:41
Coś wrzucam z jazdy

Jarpol malina-bakłażan


Uwielbiam go na grubym 🙂


wątek zamknięty
w koniku już częściowo jest nowa kolekcja eskadrona. Liczyłam na ceny niższe niż w mustangu a są właściwie identyczne. Dlaczego tak bardzo poszły w górę ceny cottonów?? mustang 113 konik 110  🤔
wątek zamknięty
ja cierpliwie czekam na Okser  🤣
wątek zamknięty
xxagaxx, ja i ujezdzeniowka ?? Oj nie, co to to nie.
wątek zamknięty
to i ja pochwalę się że w końcu rozdziewiczyłam moje dwa cudne jarpolki 💃  które notabene kupiłam wiosną:P





wątek zamknięty
aż tyle za cottona ?
To chyba wolę zapłacić trochę więcej za jakiś trwalszy czaprak.

dziewczyny jarpole bardzo ładne  🙂
wątek zamknięty
Argento, piekny ten brazowo-zolty
wątek zamknięty
Okser na razie wrzucil zapowiedz. Na stanie maja te zwykle derki zimowe.
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
28 września 2010 21:10
insanity ceny są wyższe niż rok temu, bo producent je podniósł. Uwierz mi jak, zobaczyłam fakturę z Eskadrona to mało nie zemdlałam  😵

Już w poniedziałek część kolekcji będzie u nas, zobaczymy czy może jakościowo poszły za tą cenę w górę.  😅
wątek zamknięty
Fantazjaja też go uwielbiam i w stajni zrobiła po prostu szal ciał w nim 🏇
wątek zamknięty
Wszyscy wiemy, że ciocia Koniczka ma dobre oko, w końcu nikt inny a ona wybrał Jedyny Właściwy Kolor Dla Gniadych- a ja go odkrywam na nowo 😀

I jak?

wątek zamknięty
wg mnie bez szału, macie fajniejsze kolorki 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
28 września 2010 21:22
Burza, a jak dla mnie, Piorururu wyglada pieknie.
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
28 września 2010 21:23
eee.... grom wygląda w nim super, piorka wolę w puchatych, jasnych czaprakach- ten jakoś mi na nim nie leży, ale moze jak wstawisz jakieś lepsze foty, to się przekonam 🙂
wątek zamknięty
Dla mnie samej- sik po nogach 😁 ale światło też nie było sprzyjające. Swoją drogą- jest wielki. Tak wielki, że nie zostawił mi złudzeń co do konieczności kupna krótszego popręgu 😉

Ciecior- puchatych  🤣 🤣 🤣
wątek zamknięty
Ja uwielbiam granat, ale ten czaprak w wersji DL jakoś mi się nie podoba. Za to ta derba w romby super!  😜
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 września 2010 21:27
Burza - ładnie, ale macie lepsze komplety 😉
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
28 września 2010 21:27
Burza, no w sensie że padopodobnych :P
ale zajrzałam specjalnie w galerię i bardzo podobacie mi się w tym: http://re-volta.pl/galeria/foto/12883 no i oczywiście w grassie 🙂
wątek zamknięty
Uff no wiecie co <tnie się starym sucharem> 😀 a to taka piękna klasyka! 😀

Ciecior dziękuje, brillanta tyram najmocniej ze wszystkich czapraków 🙂
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
28 września 2010 21:48
U nas Eskadron będzie może w czwartek, w piątek lub najpóźniej w poniedziałek  😅 cottony pozostaną u nas za 109 😉 tak jak były z poprzedniej kolekcji.
wątek zamknięty
Wreszcie !! Juz sie wlasnie dziwilam, ze kolejne sklepy chwala sie Eskadronem a equishop milczy.
wątek zamknięty
Myślicie ,że granat z kolekcji MARTIM to ten sam granat co z obecnej kolekcji NAVY-GREEN ?
wątek zamknięty
Burza dla mnie czaprak bomba i w sam raz dla Piorka. Tylko musisz się lepszym zdjęciem pochwalić zeby lepiej lamówkę było widać 😀
wątek zamknięty
Kocham granatowe czapraki ale nie w połączeniu z czerwonym
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 września 2010 22:53
Mnie bardziej razi lamówka ale nie kolor tylko wielkość jakoś tak jak patrze na zdjęcie bardziej ta lamówka mnie odrzuca :/ dla mnie mogła by być mniejsza 😉
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 września 2010 22:56
Burza szczerze - dla mnie bez szału. Tak jak poprzednicy - macie lepsze zestawy.
Ale ważne, że Tobie się gęba cieszy, w końcu o to chodzi 😉 😁
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
28 września 2010 23:04
eetam, czaprak jest rewelacyjny, na Czardaszu wygląda szałowo http://szmatoholicy.konskieforum.pl/foto/duze/936.jpg, na Gromie też super http://re-volta.pl/galeria/img/18284
może Piorunowi po prostu nie do twarzy, a może zdjęcie kiepskie po prostu
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.