World Equestrian Games Kentucky

Strzyga przecież Szewczyk jest mega!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 września 2010 22:26
xxflygirlxx, w skokach mi nie przeszkadza, mogę wyłączyć głos, mogę nie słuchać. W ujeżdżeniu chcę chłonąć przejazd. Z nim się nie da, bo liczy lotne...
Strzyga no jak ty możesz go nie słuchać, on nadaje mi sensu oglądania tego jak myli konie i przeszkody  😁
o no to miło, że nie tylko mi przeszkadzało liczenie lotnych i tym podobne, ale na szczeście też mogę zmienić język, mam telewizję n i na pilocie przyciskiem info mam wybór języka🙂😉)  choć i tak nie mogę się doczekać tej czterogodzinnej relacji z krosu w sobotę  😍🙂
siwy wg mnie oprócz stepa byl lepszy od ravela... jestem oczarowana jazda hiszpana. :kwiatek:


Też nie rozumiem czemu jest 4, zasługiwał na 3 pozycję.

Choć na mnie dziś największe wrażenie zrobiła Laura, to była czysta przyjemność oglądać ją i Mistrala.
Kurcze
cieszę się z Kasi i Michała.
Michał w 15 -tce najlepszych jeźdźców na świecie.
Kasia zmieściła sie w trzydziestce.
mam nadzieję, że doda im to skrzydeł.
Gillian   four letter word
29 września 2010 23:38
Mistral  😍 😍 łaaa kopara w dół! bardziej mi się podobał niż Totilas, ale ja patrzę wyłącznie "oczami" koniarza  😀

A pamiętam dyskusję na r-v jak to PRE nie mają szans na taki poziom zawodów ujeżdżeniowych 🙂
Szewczyk to pikuś. Ponieważ w domu nie mam z kim koni oglądać bardzo fajnie się oglądało o komentowało przejazdy z branką przez gg 🙂
Rapcewicz  👍 bardzo się cieszę 🙂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
30 września 2010 07:59
Brawa dla pary Rapcewicz - Randon! 😅 No ale Totilas... miodzio! 😍

A gdy komentator pomylił kłus ze stępem w przejeździe Gala, to moja mama [totalny laik w świecie koni, wie tyle co jej tam opowiem jak wrócę ze stajni] krzyknęła na cały regulator że to kłus, że to kłus! 😁 Jak potwierdziłam jej słowa to taaaka zadowolona była 😂
A pamiętam dyskusję na r-v jak to PRE nie mają szans na taki poziom zawodów ujeżdżeniowych 🙂
dla mnie nie był to żaden fajny widok, zad wleczony, na dobra sprawę nie wiem czy w kłusach wyciągniętych cokolwiek wkraczał zadami w ślady przodów 🤔
...generalnie małpa kataryniarza...lub papuga 😁
zad w stajni zostawił nie tylko on 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 września 2010 12:36
Pan Szewczyk komentując wczorajsze przejazdy już któryś raz z rzędu żałuje że Helgstranda z Matine nie ma bo Matine uległa urazowi i poszła na hodowle. Fajnie że matine znów żyje.

a z tym :a teraz jedzie Hans Peter Minderhound, homoseksulany partner Gala bo oni oficjalnie są parą:" to super wyjechał 😲

Zreszta temu Holdenrowi nieźle klacz ta kasztanka w górę poszła chyba courbette zrobiła czy coś. Widać było że kon niesamowicie elektryczny aż w końcu cos w niej 2 razy pękło.
a z tym :a teraz jedzie Hans Peter Minderhound, homoseksulany partner Gala bo oni oficjalnie są parą:" to super wyjechał 😲

Też mi sie to bardzo spodobało  😀iabeł: bardzo istotna informacja z punktu widzenia Mistrzostw Świata  🤣
[quote author=TA-KI link=topic=33314.msg722908#msg722908 date=1285849911]
a z tym :a teraz jedzie Hans Peter Minderhound, homoseksulany partner Gala bo oni oficjalnie są parą:" to super wyjechał 😲

Też mi sie to bardzo spodobało  😀iabeł: bardzo istotna informacja z punktu widzenia Mistrzostw Świata   🤣
[/quote]

😲 😲 😲 o maj god ... nie słyszałam tego ale... to nawet nie jest "poniżej" jakiegoś poziomu
a ...... to maj god..??? nie jest ponizej poziomu? 🤔
a ja dowiedziałam się o TYM po raz pierwszy.
I na dodatek ucieszyło mnie, że taką informację podano.
W naszym nietolerancyjnym na inność polskim piekiełku taka wiadomość - to dobra wiadomość 🙂
I tu Marek Szewczyk wykazał się taktem. To nie była informacja w formie sensacyjki.
To była po prostu informacja.
Taka sama jak to, że ktoś jest czyjąś matką, żoną, ojcem, partnerem czy księżniczką 🙂

Po tej informacji bezkarnie będę mogła kochać Edwarda a mojemu mężowi guzik do tego  😍
A co to za sensacja czy ktoś jest gejem czy nie? Dla mnie taka informacja to jak każda inna- pan Szewczyk też mówi, że ktoś jest spokrewniony z rodziną królewską i co? Też źle? Bycie gejem to jakiś stygmat? Jakaś dziwność?  🙄
O której jest dzisiaj relacja na eurosporcie ? Myslałam że o 20😲0 ale jeszcze nic nie ma.
O 20, ale trwa mecz 'na żywo', więc będzie pewnie z poślizgiem 😉
REINING!!!! Na Eurosport.
kola szybkie, kola prawe, kola lewe.
jakos ciezko mi sie to oglada. i w glowie mi sie kreci.
ale koniki rewelacyjne.
gdzie można zobaczyć przejazd Rapcewicza?
kasiasci   www.alfahorse.pl
30 września 2010 20:29
Ale Flarida miał pecha  😫 😫 i złoto poszło ...
No miał pecha. Szkoda, bo przejazd byłby wspaniały.
😍
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
30 września 2010 20:46
Ja mam "malpe kataryniarza" i mnie cieszyl ogromnie widok PRE na tak powaznych zawodach,mysle ze nie odstawal az tak bardzo od innych koni . Jeden ma lepszy step a inny piruety i tyle , ale powalil mnie na lopatki Mistral ktory jest perfekcyjny 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 września 2010 21:00
10 koni do Ostlera!
Gdzie to można zobaczyć ????
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 września 2010 22:16
chyba nigdzie, ja odświeżam wyniki =(

Właśnie ogarnęłam , że Łukasz jedzie dopiero jutro...
O to nawet lepiej, że jedzie jutro, bo jutro od 19:45 ma być na Eurosporcie relacje z ujeżdżenia wkkw, tylko znowu nie wiadomo ile koni i kogo pokażą.

EDIT: Raczej jednak nie pokażą, bo relacja będzie na żywo, a z tego co widzę to Łukasz jedzie o 9:15 czasu tamtejszego czyli dużo przed początkiem relacji...
Zupełnie się zagubiłam  🤔 : niemieccy WKKW-isci już jechali, przynajmniej tak twierdzi niemiecki FN - z list startowych (których aktualnie nie mogę odnaleźć na stronie WEG) wynika, że "nasz" Kaźmierczak jedzie o 15:15 naszego czasu dzisiaj. Pomóżcie, czy się mylę? Wynika również z programu TV Eurosportu że oczywiscie znowu NIE zobaczymy naszego zawodnika? Nie widzę też żeby ZDF infokanal pokazywał livestreaming z WKKW-oskiego ujeżdżenia, więc gdzie będzie można zobaczyć dzisiejsze ujeżdżenie? Nigdzie? Pomocy?  ❗ ❓
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się