Farmerama.com

kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
29 września 2010 15:11
JARA tak, na dole po lewej stronie masz piłe i młotek bodajże w czerwonym kółeczku więc tam naciskasz a potem na wybrane pole lub zagrode.
pilnie szukam db sasiada Drapacz 😀
ushia   It's a kind o'magic
29 września 2010 16:42
Mam wszystkie fabryki!
Właśnie postawiłam ostatnia - strusie  😀  😅 😅 😅
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 września 2010 16:45
Jak wy to robicie, ze macie tyle fabryk 🤔wirek:
Karla, szukasz jeszcze? Bo ja też. Mój nick "maanja".

A w ogóle to mam dzisiaj +100%  😅
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 września 2010 16:53
Kurde ja nawet nie wiem jak tu kogoś zaprosić 😀 masakra.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 września 2010 16:55
JARA, Na pasku sąsiadów masz takie okienko. Przesuwasz kursor po okienkach i są takie dwa jakby ludziki - jeden ze strzałką, a drugi z kuferkiem. Naciskasz na tego ze strzałką i wpisujesz w drugą rubrykę nazwę farmera. ja potrzebuję ostatniego sąsiada na _Farma89_
kurcze deidre masz full🙁 a mi na biegi4em sasiad potrzebny- notarialna wyslalam zapro
Bo bardzo często mam dzisiaj zbiory i nie mogę zrezygnować z łąki 🙁 W każdej chwili mogę się pozbyć jednego sąsiada, ale musiałabym od razu dodać Ciebie.
grr za szybkie te rotacje wyslalam zapro do notarialnej niby  nie mam potwierdzenia a nie moge jej usunac przez 7 dni  wrr... nie czaje o co go z tymi sasiadami a wlasnie laka mi potrzebna😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 września 2010 17:27
Karla🙂, Już zaproszenie przyjęłam ;]
Karla🙂 czy napewno dobrze podałaś swój nick bo u mnie pisze że niema takiego gracza  🙂
na pewno🙂 na szczescie mam juz komplecik sasiadow🙂😉
Bischa   TAFC Polska :)
29 września 2010 22:31
Jak wy to robicie, ze macie tyle fabryk 🤔wirek:


Siejemy, siejemy i jeszcze raz siejemy  😀 Im "wyższy poziom" roślin, tym więcej wyskakuje. Ja mam przestój, bo sieję chmiel tylko i pszenicę pod koniec każdej misji. Sporo mi jeszcze brakuje cegiełek i dachówek do ostatniego warsztatu- rybek.
szukam sasiada  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 września 2010 11:29
jara_borek71


😉
.zunia. mam mało sąsiadów zapraszam  🙂
Witam witam!
Ja także gram i jak na razie to gra wciągnela mnie na maxa😀 jestem na 8 poziomie. ktoś chcialby być moim sąsiadem?? Zapraszam serdecznie, moj nick to Ksztalt_Lzy
Osły jednak wydają dźwięki, przynajmniej moje dzisiaj dały głos  🤣
ushia   It's a kind o'magic
01 października 2010 18:02
Bo dzisiaj im dodali - ale brzydki :/
Łosie za to dostały riffa gitarowego 😉
Zaskoczona byłam, więc się bardzo nie wsłuchałam 😁 Jutro się przysłucham  😁
Zgłaszam się również:] Mój login Vuko90. Nie bardzo jeszcze kminię jak duże znaczenie ma posiadanie sasiadów, ale tak czy siak jakbym komuś była potrzebna to prosze bardzo:]
Sąsiadom możesz wysyłać prezenty (najlepiej narzędzia  ze skrzynki ale to rzecz gustu) poza od któregoś poziomu będziesz miała dziką łąkę i im więcej sąsiadów tym ona będzie większa
No z tą łąka to gdzieś juz czytałam, aczkolwiek póki co jestem za słabym farmerm 😁 O prezentach też pojecie miałam, ale zawsze wysyłałam jakies pierdoły. Skoro narzędzia są ważne, to będę je wysyłała:]
Prezenty można wszystkim wysyłać, nie tylko sąsiadom  😉 Wystarczy mieć tą osobę, której chce się wysłać w znajomych  😉
Sąsiedzi są po to przede wszystkim, żeby uprzątnąć nam dziką łąkę (dostępną zdaje się od 17 poziomu?).
A o tych prezentach nie widziałam ale nie mam znajomych na razie poza sąsiadami 😎
Vuko ze skrzynki wysyłasz materiał na budowę, ja z moimi sąsiadami wysyłamy sobie wyłącznie to i z kilkoma wysyłamy to codziennie tak że codzienna porcja gwoździ których teraz bardzo potrzebuje za pozostałe rzeczy parę razy zbiorą kasę bądź punkty i się skończy. Ale to rzecz gustu możesz wysyłać co chcesz :kwiatek: Co do sąsiadów to jak osiągają wyższy poziom to składasz im gratulacje i punkty dostajesz - bardzo przydatna rzecz 🙂 I wygrałam łosia 🏇
Skończyłam oktoberfest  😜
Już się nie mogę patrzeć na ten chmiel...
ushia   It's a kind o'magic
02 października 2010 10:01
Gratulacje 🙂

Nie wiem jak stoisz z SG, bo chmiel w dalszym ciągu schodzi z rynku z predkością światła   😉

No to jak skończyliscie event chmielowy, pora szykowac się do nastepnego:
Dochodzą nas słuchy, iż już niedługo na farmeramie świętować będziemy kolejną wielką imprezę! Będą to mianowicie - Dożynki. Impreza ta zacznie się tuż po zakończeniu eventu Oktoberfest'u, który nadal trwa. Na razie jeszcze nie wiemy na czym będzie polegał cały, dożynkowy event, lecz jak się dowiedzieliśmy - nasz ogród ozdobny będzie musiał znaleźć kolejnych kilka miejsc na nowe dekoracje takie jak - strach na wróble i róg obfitości.




-------------------------------------------------------------------




Zgodnie z obietnicą, mamy trochę więcej informacji na temat nadchodzących Dożynek na farmeramie. Chcielibyśmy przekazać Wam, że wszystko wskazuje na to, iż bardzo kosztowne inwestycje w dynie chyba jednak nie są najlepszym wyborem, bo dynie mają nie być brane pod uwagę podczas Dożynek.

A teraz już troszkę więcej informacji. Oczywiście jest to święto plonów znane jako "Złote Żołędzie". Te żołędzie będą się podobno pojawiały podczas zbierania dojrzałych plonów (tak jak narzędzia), a także podczas zbierania produktów z fabryk. Podobno żołędzie będzie można zdobyć z nie wielkimi trudnościami.

Event ma się rozpocząć 3 października 2010r.





-------------------------------------------------------------------





Z naszych doniesień wynika, iż event dożynkowy zacznie się najwcześniej we wtorek, ale to nie jest jeszcze pewne. Dowiedzieliśmy się również, że data 3 października pojawiła się tylko dlatego, że tego dnia w Niemczech odbywa się Święto Plonów, a więc terminy świąt z eventami, które mogą być na farmeramie, mogą się znacznie różnić od tych w realu.




"Jedynie co na pewno wiemy, to to że czeka nas znowu wiele niespodzianek. Na dzień dzisiejszy jeszcze nie znamy rodzajów upraw potrzebnych do ukończenia eventu, ani też okresu trwania zabawy. Ale z tego co coraz więcej do nas, od naszych serolubnych informatorów dociera, to burmistrz zarządził że nowy event będzie miał na celu zaopatrzenie zwierząt leśnych w zapasy na zimę." - podaje strona farmerzy.y0.pl. Czy więc event oprze się na zaopatrzenie zwierząt leśnych w zapasy na zimę? Wszystko na to wskazuje, bo z kolei niemiecka strona farmeramania.de umieszcza na swojej stronie krótki cytat, ("Hurra i gratulacje! Uratowałeś wiewiórki i inne zwierzęta leśne, mogą teraz oczekiwać one na spokojną zimę!"😉, który mówi nam o "napisach końcowych" eventu.

Powyżej przedstawiliśmy kolejne nowe grafiki, na których występuje wiele naszych uprawianych warzyw i owoców.

Reasumując wszystkie dotąd informacje: w evencie trzeba będzie uprawiać rośliny, tak aby zwierzęta leśne, a szczególnie wiewiórki miały co jeść w czasie zimy. Do zrobienia zapasów na zimę potrzebne będą już wczoraj zapowiadane "złote żołędzie" i wiele innych towarów. Będzie również kilka nowych prezentów, lecz czy wszystkie dotąd grafiki będą dotyczył dożynek - nie wiemy. Niestety.

Więcej informacji podamy w najbliższym czasie. Obecnie jednak możecie odwiedzać naszą stronę, po lada chwila nowe informacje mogą się pojawić!



-------------------------------------------------------------------




Uwaga: Wszystkie informacje są bez gwarancji! Ponadto, nie możemy zagwarantować, że Dożynki będą realizowane w rzeczywistości. Nowe info! - w trakcie nadchodzącego miesiąca - października mają być nawet dwa nowe eventy. Jeden z dożynkami, a drugi z halloween.


Jak zawsze niezawodna niemiecka strona fanów naszej ukochanej gry ma dla nas ciekawe info o nadchodzącym kolejnym evencie.


Więcej informacji pod linkiem: http://www.farmeramania.de/das-ernte...-in-farmerama/

Tutaj wersja tłumaczone przez Google: [[a]]http://translate.google.pl/translate...n-farmerama%2F[[a]]
Ciekawe do czego będą żołędzie że będą wyskakiwać z upraw i fabryk.
ushia   It's a kind o'magic
02 października 2010 11:07
Pewnie do skończenia eventu 😉
Ceny dynii tak skoczyły, że szok - 6SG to tanio 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się