Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Wojenka   on the desert you can't remember your name
27 września 2010 21:54
Ruffian, ja tez jestem ciekawa.
[quote author=misia77 link=topic=199.msg719239#msg719239 date=1285596328]
Potrzebuje weterynarza z lubuskiego... 😀
Najlepsze opinie mają pan Złoto i Przewoźny, kogo wybrać, który ma "szybsze terminy" i jakby mi ktoś podał numer byłaby wdzięczna :kwiatek: choć na pw 😉


Złoto jest złoty  😀 Polecam!!!! Numer;601 078 820
[/quote]

Dzięki bardzo, zresztą już ślę pw 🤣
szukam weterynarza z okolic szamotul....głownie chodzi o szybki dojazd....
Ruffian, to ciekawe co piszesz. Mozesz rozwinąć?
Dlaczego pytam? Bo pierwszego konia jakiego badałam, badał właśnie dr Hecold i byłam bardzo zadowolona. Super dokładnie i rzetelnie. Wyszło co wyszło, więc konia nie kupiłam.

Natomiast od siebie chciałam polecić dr Babińskiego. Jako Warszawianka nie orientująca się w weterynarzach z pomorskiego/kuj-pomorskiego, zdałam się na opinie re-voltowiczów i jestem baaardzo zadowolona. Profesjonalnie i bez naciągania, a do tego z humorem 😉 (btw. dziękuję w szczególności Poni za polecenie doktora :kwiatek🙂
Gillian   four letter word
28 września 2010 20:40
Dr Przewoźny jeszcze dojeżdża? ostatnio jak dzwoniłam to powiedział, że mam dowieźć konia do kliniki na badanie. Wiem, że ma daleko ale zebrałam nawet kilku chętnych na oględziny i nie pykło 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
28 września 2010 20:55
Do Warszawy dojeżdża 😉
Witam, potrzebuję weta, który dojedzie do Rzeszowa. Może zna ktoś, kogoś godnego polecenia? Byłabym bardzo wdzięczna za informacje. Sprawa dotyczy kulawizny, konieczne RTG. Z góry dziękuję. 🙇
Mogłabym prosić o jakieś opinie na temat dr Blanki Wysockiej? Wyszukiwarka wypluwa tylko jakieś wzmiankowe wypowiedzi...
Wojenka   on the desert you can't remember your name
29 września 2010 19:35
Specjalistka od układu oddechowego,robiła nam endoskopię,pełen profesjonalizm 🙂
No właśnie, że specjalistka od problemów oddechowych to oczywiście wiem- bardziej cieszy mnie ostatnia część zdania 😉
ja również potwierdzam- zdecydowanie fantastyczny lekarz
Witam, potrzebuję weta, który dojedzie do Rzeszowa. Może zna ktoś, kogoś godnego polecenia? Byłabym bardzo wdzięczna za informacje. Sprawa dotyczy kulawizny, konieczne RTG. Z góry dziękuję. 🙇



Henklewski jeździ czasem w tamte strony. Trochę daleko z Wrocławia ale jakby jechał to na pewno mniej za dojazd weźmie. Z RTG i ew. USG nie ma problemu
Mogłabym prosić o jakieś opinie na temat dr Blanki Wysockiej? Wyszukiwarka wypluwa tylko jakieś wzmiankowe wypowiedzi...


Prowadziła mojego konia juz 4-lata z COPD 2gi stopień, jestem przezadowolona, 😉 tez byłam przy 4 endoskopijach co Blanka robiła, za każdym razem bez żadnych problemów, potem diagnoza i wyniki.
Ufam tez w sprawach oddechowych p. Przewoźnemu, ale on jest jednak  bardziej od nóg i kręgosłupów (plus jest malodostepny), a Blanka faktycznie sie specjalizuje głownie na koniach z problemami oddechowymi  😉
polecam, uratowala moja klacz z astma
przesympatyczna profesjonalna i punktualna
a co sądzicie o dr Rasiu z warmińsko-mazurskiego, ja Wam powiem, że kiedyś bardzo go sobie chwaliłam, a teraz niestety coraz mniej :/
[quote author=Złota link=topic=199.msg722759#msg722759 date=1285839271]
polecam, uratowala moja klacz z astma
przesympatyczna profesjonalna i punktualna
[/quote]
to się ceni! 🙂
Będzie u nas w poniedziałek...
bede chciala sciagnac Blanke na pomorskie.kujawsko pomorskie moze ktos chetny?? zawsze koszty sie podziela. jak co pisac na priv
Mogłabym prosić o jakieś opinie na temat dr Blanki Wysockiej? Wyszukiwarka wypluwa tylko jakieś wzmiankowe wypowiedzi...


też polecam, pełen profesjonalizm i fachowość, jak również podejście do konia
jedyny wet, który bez proszenia czy nawet zapytania dał mi pełen rachunek/fakturę z wyszczególnionymi badaniami, środkami itd. których użyto
Osobiście p. Blanki nie znam, tylko telefonicznie (leczyła mojego konia który był w treningu "poza domem"😉.
Brzmiała bardzo profesjonalnie i sympatycznie, szybko dotarła na miejsce.  A i koń szybko doszedł do siebie (okazało się, że to jakieś nieiwlekie przeziębienie). Polecam 🙂
Witam!
Potrzebuje namiary na dobrego fachowca do zrobienia TuV w okolicach Łodzi, koniecznie z RTG cyfrowym i endoskopem.





Potrzebuje dobrego weterynarza z woj.pomorskiego do oględzin kobyły i zrobienia zdjęć RTG.Kogo polecacie? Jakie opinie o dr Babińskim i dr Piklu?
nam pilnie potrzebny wet z poludnia
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,29094.60.html - link do apelu
hehe dr Babiński oglądał mojego konia przed zakupem. I chociaż ze strony medycznej wszystko było ok, to uraczył mnie stwierdzeniem "tego trupa to bym nie kupił, nic z niego nie będzie" 🙂 nie powiem, żeby było to szczególnie miłe ale mogę to spokojnie olać bo nie miał racji - ciężko nazwać Kudłatego trupem z którego nic nie będzie... 
Jako wet - nie mam zastrzeżeń.
Potrzebuje dobrego weterynarza z woj.pomorskiego do oględzin kobyły i zrobienia zdjęć RTG.Kogo polecacie? Jakie opinie o dr Babińskim i dr Piklu?


Weź Chajęckiego, będziesz zadowolona.
A ktoś się orientuje może ile bierze dr Babiński lub Chajęcki za zdjęcie RTG?
około 50zł za jedno zdjęcie. Z tego co mam w dziurawej pamięci  🤔wirek:
Iskierkaa93, na str. 11 masz troszke o vet. na pomorzu.
A czy ktoś orientuje się czy dr Babiński ma RTG cyfrowy?
A ktoś się orientuje może ile bierze dr Babiński lub Chajęcki za zdjęcie RTG?


Jedno, czy całego ? Jeżeli całego to 1000zł .
kujka   new better life mode: on
04 października 2010 21:08
Ruffian, mozesz rozwinac? mi i moim znajomym dr Hecold robil badania kupno-sprzedaz, zawsze wszystko uczciwie i rzetelnie bylo wykonywane, do niczego nie mozna sie bylo przyczepic...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się