Mam talent

Kamil Bednarek i Patrycja Malinowska to są moi faworyci!
W ogóle, strasznie dużo wokalistów/wokalistek w tej edycji.
Te dziewczyny z zespołu Mocha też był niezłe.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
27 września 2010 13:43
Dla fanów Piotrka Lisieckiego:



i więcej:
http://www.youtube.com/user/lissmusic
ostatnio dorzucił 'Jolene'  💃
Też to czytałam  😂:
Zacytuję fragment by Jamie Stokes:
Polska wersja programu "Mam Talent" specjalizuje się w prezentowaniu małych dzieci, które niespodziewanie śpiewają jak znani dorośli. W zeszłym tygodniu w programie pojawił się chłopiec, który grał na pianinie, śpiewał piosenkę Eltona Johna i brzmiał dokładnie tak, jak brzmiałby Elton John, gdyby miał polski akcent. Na czym polegał jego talent? Na naśladowaniu Eltona Johna? W każdej edycji programu "Mam Talent" pojawia się jakaś niewiarygodnie słodka, ośmioletnia dziewczynka, która śpiewa, jakby była opętana przez potężną, czarną kobietę. Zgadzam się, że to rzecz zaskakująca, ale czy od razu talent? Czy ktoś miałby ochotę słuchać tego głosu przez dłużej niż kilka sekund, gdyby nie wiedział, że wydobywa się on niespodziewanie z małego, jasnowłosego dziecka?

Oglądając "Mam Talent", nauczyłem się przynajmniej czegoś o polskich celebrytach, a w tej dziedzinie zawsze miałem duże braki. Brunetka z tatuażami ma na imię Agnieszka, blondynka bez tatuaży – Małgosia, a gość w okularach to Kuba. Wytatuowana brunetka stanowi ciekawe połączenie matczynej dobroci i heavy metalowej symboliki, blondynkę otacza aura czystego zła, a Kuba jawi się jako piętnastolatek uwięziony w ciele pięćdziesięcioletniego mężczyzny; co, jak sądzę, jest wynikiem klątwy voodoo - jak w tym filmie z Tomem Hanksem. Ci ludzie zapewne także mają jakieś talenty, kwestią dyskusyjną pozostaje jednak, czy są to talenty do znajdywania talentów u innych.
Kamil Bednarek mój faworyt  😉
http://www.myspace.com/starguardmuffin
The fast guitars!  😜
Nad wokalem muszą trochę popracować ale są super i tak  😜 Szczególnie ten z czerwoną gitarką

Tak jak powiedziała Agnieszka "Jesteście beznadziejni ale jesteście już gwiazdami"  😁
zgadzam sie ten środkowy ma zajefajne włosy.......
Livia   ...z innego świata
02 października 2010 19:13
A mnie sie oni nie podobali, nie puściłabym ich. Fałszowali przecież  😵
Livia Śpiewać to nikt im nie powinien pozwolić ale na gitarkach czadu dawali super, i te włoski...  😜 😁
Chociaż fakt przejść nie powinni bo talentu tu żadnego nie ma
dla mnie jakos tak to bez zycia bylo, kazali podskakiwac to podskakiwali, spiewac to spiewali... fakt to jeszcze dzieciaki i sie wyrobia.
po ch*** oni ich puścili? 😵
ej ten nastepny mi sie podoba!!!
mi też ale tamtych mogli niepuszcać
leje z tych kolesi  😂 😂
Livia   ...z innego świata
02 października 2010 19:35
A ja taki numer już widziałam wcześniej, i mnie nie zdziwił. Ale byli spoko 😉 Koleś od śpiewania mi się nie podobał.
Tych od Jezowskiej!!! zaj....sci byli !!!

edit.Genek jest dobry!
O matko, ten faceeet z długimi włosami  🤔zczeka: Uwielbiam, uwielbiam taką muzykę  i głos 😍
no świetny był 🤔zczeka: 🤔zczeka: 🤔zczeka: 🤔zczeka: 🤔zok: 🤔zczeka: 🤔zczeka: 🤔zczeka: 🤔zczeka:
I taki prawdziwy, skromny, szczery. Chodzący ideał, oj gdybym była starsza....  😁
UWIELBIAM TAKICH KOLESI JAK TEN MARCIN <33
Zgadzam się.. Na mnie też wokal tego gościa zrobił mega wrażenie.. Uwielbiam taką muzę..
A mnie strasznie irytuje to, że zrobiło się 'jak oni śpiewają' i co dziecko nie przyjdzie, zakręciłoby się w kółko i wystawiło szczerbate zęby to i tak jest piękne cudowne i wszyscy je kochają... grrrrr.
Odcinek beznadziejny, jedynie pan z gitarą 'wszystkomamgdzieś' był fajny.
Szczerze - coraz niższy poziom.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
02 października 2010 23:45
a mi dziś nikt się nie spodobał  🙁
a mi sie podobali kolesie samochodem. pelna polewka 😀
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
03 października 2010 08:41
Oni byli prawie jak ten student transformers chyba z drugiego castingu  😁
Nudy 🙁 Ilu było dziś wokalistów? 5?
A mnie strasznie irytuje to, że zrobiło się 'jak oni śpiewają'

"Jak oni śpiewają" jest dla gwiazd  😉 To rzeczywiście irytujące ale powiedzmy sobie szczerze chyba już nie ma programów, w których wokaliści mogli by się pokazać dlatego się nie dziwię, że ich tylu. "Jaka to melodia"- nie śpiewają, wygrywa się pieniądze " Tak to leciało" niby śpiewają ale dla wygrania pieniędzy za słowa piosenki, nikt nie ocenia ich wokalu, "Szansa na sukces" w ogóle jeszcze leci? I to też moim zdaniem był program na "farta"
Taki program, nawet jeśli go nie wygrają może im bardzo pomóc w drodze do "kariery". Przykład, takie "Mocha" przyszły, żeby znaleźć menażera a nie wygrać  😉
Idol 🙄 ? Tam mają mam talent dla śpiewających. Wikipedia mi wypluła, że ponoć jesienią 2010 ma być reaktywowany.
No to super, może będzie ich w mam talent teraz mniej jak idol wróci  😉
http://www.youtube.com/user/TheFastGuitar1#p/a/u/1/hrJUjUJ9CBE Patrzcie co znalazłam  🤣
Basista gra dopiero 7 miesięcy, dlatego pewnie najgorzej  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się