World Equestrian Games Kentucky

To prawda, w WKKW, już od dłuższego czasu, to babeczki  ,,noszą spodnie", mówię o Światowym, bo u nas nie za bardzo.
cieciorka   kocioł bałkański
02 października 2010 21:39
kujka, ten, którego widziałam dostał 20ptk za odmowę i 40 za odmowę na tej samej przeszkodzie po raz drugi.

ja też słucham po angielsku, zasłyszane w domu "szewczyk to już 30 lat temu bufonem był, nie będziemy go słuchać"

fajnie się cross oglądało, ale ujeżdżenie na wkkw to nudy i nawet niezbyt ładne nudy.
[quote="cieciorka"]kujka, ten, którego widziałam dostał 20ptk za odmowę i 40 za odmowę na tej samej przeszkodzie po raz drugi.[/quote]
kujka miała pewnie na mysli właśnie tą sytuację, bo podczas niej Szewczyk ciężko liczył i liczył ile to razem będzie punktów jeśli zawodnik miał po ujeżdżeniu 40 a na krosie dwie odmowy na tej samej przeszkodzie🙂
kujka   new better life mode: on
02 października 2010 21:43
Magdzior, otoz to 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 października 2010 22:37
cieciorka, wystarczy mieć stosunek emocjonalny i 6 godzin w ulewie i wichurze oglądając 1-3* nie mija tak wolno 😀
[quote author=ciekawska link=topic=33314.msg724829#msg724829 date=1286043563]
jest taki wspanialy przycisk "mute" na pilocie. polecam uzyc tym, ktorzy kolejna strone rozkminiaja komentowanie.  🙄
brawo Lukasz!  jak dla mnie trudny kros, widac nawet czolowka ma problemy  🏇


Ja z bredzeniem naszego komentatora nie mam problemów, bo komentarz mam ... po angielsku, lub jak sobie przełączę, po niemiecku - polecam.
No co do Łukasza to jestem szczerze zaskoczona,na plus, byłam pewna, że nie skończy crossu, brawa dla niego, Olstera, i Kantucha .
[/quote]

Kantuch nie trenuje Łukasza i Ostlera...
Nie to, żebym uwielbiała M. S.- ale... drogie Panie, zgłoście się może do Eurosportu (i od razu do Canal+), zaprezentujcie swoje umiejętności i komentujcie przez 6 godzin na żywo (najwyraźniej bez żadnego wsparcia).

Fakt, ja też "działałam przyciskiem"  😁, przynajmniej od czasu do czasu (komentatorów było dwoje - zawsze to lepiej, i jaka korzyść z nauki języka). Najbardziej mnie urzekło, gdy Lucinda (?) powiedziała, że Polska "produkuje" dobrych jeźdźców i dobre konie, a jako naród jakoś...
może ja się nie znam, może za mało widziałam, ale mam dziwne uczucie że ten Cross specjalnie trudny nie był, widziałam bowiem dużo gorsze przeszkody w tym sezonie, trudniejsze kombinacje i ogólnie ciekawsze wizualnie, i jakoś tak dziwnie mi z tym że to przecież mistrzostwa...
co do komentarza pana S... starałam się oglądać i słuchać spikerów "stadionowych" niz jego, komentowali bowiem każdą przeszkodę każdego zawodnika, szkoda że realizatorzy nie wpadli na pomysł by np w okienku pokazywać innego zawodnika i przenosić się na niego tuz przed końcem przejazdu...
Najbardziej mnie urzekło, gdy Lucinda (?) powiedziała, że Polska "produkuje" dobrych jeźdźców i dobre konie, a jako naród jakoś...



Mój kolega, sympatyzujący z PO, powiedział krótko, po wypadku:, ..,,wiesz, my jako naród jesteśmy skończeni, Świat będzie nas postrzegał jako nieudaczników, bo nie umieliśmy obronić, najważniejszej głowy w państwie, nikt do nas nie będzie przyjeżdżał kupować koni...."

Po komentarzu Pani Lucindy, coś w tym jest.

lets-go, wydawało mi się, że trenuje, czyżby, już nie aktualne?
może ja się nie znam, może za mało widziałam, ale mam dziwne uczucie że ten Cross specjalnie trudny nie był, widziałam bowiem dużo gorsze przeszkody w tym sezonie, trudniejsze kombinacje i ogólnie ciekawsze wizualnie, i jakoś tak dziwnie mi z tym że to przecież mistrzostwa..

na stronie Łukasza Kaźmierczaka jest kilka słów, i wynika z nich że nie był łatwy:
"Kros który został przygotowany na Mistrzostwa Świata, tak jak się też wszyscy spodziewali, nie należał do łatwych - Świadczą o tym wyniki: 21 koni nie ukończyło próby, wsród nich zarówno Dirk Schrade jak i Simone Deitermann; także Linda Algotsson i Paul Tapner  otrzymali eliminację. "
Może wrażenie łatwego wynikało z tego, że pokazywano w większości przejazdy najlepszych par.
Błędy jeśli w ogóle były pokazywane to w skrócie, więc ciężko o wyważoną opinię na podstawie relacji.

No i żal mi Deiterman, bo jechała ładnie i gong na ostatniej przeszkodzie to pech niesamowity...

BTW: Ciekawe, kto powinien dostać nagrodę dla największego pechowca na WEG 2010? Cornelisen czy Deiterman?  👀
A co się przytrafiło Cornelissen, bo wczoraj nie oglądałam?
Jak dla mnie Cornelissen... Bardzo szkoda mi tej pary - uwielbiam Parzivala i ciągle wierzę, że pobiją Gala z Totilasem 😉.

Branka - Adelinde została wyeliminowana przez krew w pysku Parzivala - ale więcej chyba nie wiadomo co tam się stało... 🙁

edit: wg Blogu Adelinde Parzival przygryzł końcówkę języka.
ja słyszałam (przeczytałam), że Parzivalowi pękł polip na języku :O

swoją drogą świetna muzyka w stylu western u brytyjki - zawsze chciałam zrobić z tej nuty kura,
więc skoro w modzie to może na następny sezon zmontuje 🙂
marsz przed telewizor -wkkwowskie skoki są  😉

edit: jakiej wysokości jest ten parkur?
dzieki za info Forta 😉

i znowu nasz Pan Szewczyk!

swoja drogą atrakcje w tym WKKW! 🙂 ujeżdzenie z atrakcjami, zwykłe skoki to mało co spada, wszystko pasuje, a tu jest akcja 😉
lookam i lookam,
ale kąpiąc się... Polak jechał, zanim doleciałam już było "po"...
zrzutka jedna byłą?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 października 2010 18:27
Dodofon, nie, trzy. I czas.
Dodofon, nie, trzy. I czas.


bo jedną widziałam - szkoda, szkoda
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
03 października 2010 19:09
ile stoi w wkkw na weg w parkurze? 130? 120?
a ja mam ciekawą informację do fanatyków jeździectwa w telewizji - środa na eurosporcie - transmisja WEG - 3000 oglądajacych wg pomiarów dostarczanych dla telewizji (różnych), a w czwartek przy reiningu o 20.00 17.000 widzów. Śmieszne - prawda?
Ale tam ciasno w czołówce!
A USA chyba bez medalu, bardzo dobrze 😀iabeł:
na początku relacji Szewczyk mówił, że obecnie stawia się parkury 130 (odkąd wszystkie wkkw odbywają się w skróconej formule)
WOW!!
super przejazd Junga!! lekko, z gracją bez spinania się, bez nerwów!
no i euforia na trybunach!! "MISZCZ"
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
03 października 2010 20:47
ja tam temu panu to nie wierze za bardzo.
ja też, mówił np że Kazimierczak był na Olimpiadzie w Hong Kongu
Końcówki nie mogłam obejrzeć, jakie są ostateczne wyniki druzynowe pierwsszej 3-ki? Kanada druga ? 😉
Tak, pierwsza Wielka Brytania, druga Kanada, trzecia Nowa Zelandia.
Uuu...to USA nie powalczyły jednak. Kibicowałam Kanadyjkom  😀
a ja ogladalam cale 15 przejazdow freestyle, co prawde od 1 do 4 rano, ale bylo warto.

michal mial szanse na 13ste - 12ste miejsce, niestety blad w zmianach co tempo i nieporozumienie przy przejsciu z piruetu do piaffu, ktore trwalo z kilkanascie sekund obnizylo bardzo wynik. muzyka orginalna, ale przcietnego widza chyba nie porywa tak jak melodyjne kury

najlepsza muzyka i zgranie jej z koniem to jak zawsze sunrise i imke - fantastyczna muzyka i niesamowicie pasuje do tego konia.
totilas - moim zdaniem 91% to przesada, muzyka przecietna, salbo zgrana z ruchem konia, i tak samo trudnosc techniczna kuru raczej niska w porownaniu z innymi jezdzcami z czolowki. roznica miedzy totilasem a hojrisem powinna byc duzo mniejsza.

furore zrobil - i zasluzenie hiszpan ze swoim fuego - pasaz i zmiany co tempo na lini srodkowej - prosciutenkie - w jednej rece. stadion szalal, na koniec prawie spadl przy uklonie, bo fuego sie sploszyl owacji na stojaco. niesamowity. i tylko 81 %

isabel werth- warum nicht jakby polknal szczotke, szczegolnie na poczatku przejazdu - ale podziwiam ze determinacje i walke, widac bylo ze walczy do samego konca.

a i najprzystoniejszy jezdziec tych mistrzostw to christoph koschel  🙂 - fajny mial przejazd do muzyki the police, pepe to przyszlosciowy kon.







Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się