CSI Katowice Parada Horse Show 2-5.XII.2010

ja chyba też się zjawię pooglądać  🥂
Ja oczywiście też będę jak co roku, chociaż to śmiesznie powiedziane, bo dopiero 3 raz będzie. Ale tym razem chce się tam zjawić pod postacią wolontariusza, czy ktoś też może zamierza?  😀
Ja też się raczej wybiorę 😉
Bischa   TAFC Polska :)
06 września 2010 22:34
Nie mam zjazdu, może więc mi się uda wpaść chociaż na sobotę i niedzielę  😉 Zobaczymy jak finansowo będę stać.
Ja raczej też się pojawie ;D  z klasą się chyba wybierzemy , pociągiem  👀
Ja oczywiście też będę jak co roku, chociaż to śmiesznie powiedziane, bo dopiero 3 raz będzie. Ale tym razem chce się tam zjawić pod postacią wolontariusza, czy ktoś też może zamierza?  😀


Też myślałam aby zjawić się tam, jako wolontariusz w tym roku.
Czy ktoś może ma już jakieś doświadczenia z wolontariatem na CSI.?
Ja już nie moge się doczekać.. 🏇
W tym roku w ramach finałów Adrenalina Cup w spodku będzie organizowany konkurs na najgłośniejszy doping w trakcie przejazdów zawodników . Zawodnicy będą z Polski, Czech i Słowacji.
sonerek   Nobody's perfect.
28 września 2010 18:10
Ja też oczywiście będę jak w 09 i 08 na wszystkie 4 dni 😉 Moja znajoma była wolontariuszka w poprzednim roku jakbyś chciała coś wiedzieć to się jej zapytam pisz do mnie na gg 😉
Ja też się pewnie zjawię jak w poprzednich latach.
Myślę nawet, że w towarzystwie polonez  😁.
Antoś
Obawiam sie ze w moim też :P
Mam ambitny plan, że w tym roku nie tylko "wpadnę" na paradę jak w poprzednich, ale będę, może uda mi się zaliczyć wszystkie 4 dni.

W tamtym roku poznałam w realu caroline, w tym roku też mam nadzieję na unaocznienie  👀 sobie jakichś re-voltowiczów/voltopirów  😜
A czy ktoś z was wchodził już na taką imprezę na legitymację sędziowską? Rzeczywiscie wstęp jest za darmo bez żadnych problemów?


Niestety - na taką imprezę na leditymację sędiowską nie wejdziesz - znam to z autopsji  😀iabeł:
Aaaa....jak ktoś chce przyjechać na kilka dni...i nie ma gdzie się podziać....to mogę przekimać kilka osób.....ale do Katowic mam około 60 km - ale będę jeździła  🏇
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 października 2010 12:45
pytanie od koleżanki - czy ktoś widział gdzies tegoroczne propozycje?lub pamięta jakie były koszty w zeszłym roku - boks,wpisowe plus 120cm ?
Ktosina, wybierasz się do nas do Spodka  ❓ 😜
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
04 października 2010 16:00
Ja byłam wolontariuszką w zeszłym roku i dwa lata temu narzekać nie mogę bo trafiła nam się niezła fucha a mianowicie w pierwszej edycji przydzielona byłam do wręczania pucharów i wprowadzania zwycięzców poszczególnych zwycięzców i obsługa VIP-ów a w minionym roku jako weteran znowu to samo zadanie 😉 wiec pewnie i w tym roku historia się powtórzy  🤣
Antoś
Obawiam sie ze w moim też :P

nie chciałabym Was straszyć, ale na mnie raczej też będziecie skazane..  😁

Ktoś, będziesz startować? 😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 października 2010 16:56
ElMadziarra, wendetta, , no nie wykluczam...znajoma bardzo chce jechać,a ja jeszcze nie wiem....
Gallien   Un poco di zucchero
04 października 2010 16:58
Będę w niedziele jak co roku 😀
[quote author=Ktoś link=topic=30880.msg726715#msg726715 date=1286207805]
ElMadziarra, wendetta, , no nie wykluczam...znajoma bardzo chce jechać,a ja jeszcze nie wiem....
[/quote]

Bliżej będziecie mieć tu http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,33326.0.html  😅
hanoverka nie uprawiaj partyzanki i nie podbieraj Spodkowi ktosiny taki niecnymi metodami 😀 😜



Ktoś przyjeżdżaj, przyjeżdżaj  🏇 Choć szczerze mówiąc ja też nigdzie nie umiem znaleźć propozycji na ten rok, tylko sam formularz 👀
hanoverka nie uprawiaj partyzanki i nie podbieraj Spodkowi ktosiny taki niecnymi metodami 😀 😜



Ktoś przyjeżdżaj, przyjeżdżaj  🏇 Choć szczerze mówiąc ja też nigdzie nie umiem znaleźć propozycji na ten rok, tylko sam formularz 👀


A właśnie, że będę stosować niecne metody 🏇 Ktosina chodź, chodź u nas jest fajnie! Spodek jest nudny i będą kiepskie nagrody 😁  Poza tym do Wrocławia ma bliżej 😀

ElMadziarra Ty tez przyjezdzaj, będzie wilk syty i owca cała 🙂
W sumie autostradą to całkiem fajnie dałoby się myknąć do tego Wrocka  😀


Ale ja chyba nie zdradzę Spodka. Na pewno nie w tym roku.

W sumie szkoda, że takie fajne imprezy i to stosunkowo blisko siebie odbywają się w tym samym czasie.


Ktosiu do nas przyjedź, do nas ❗ ❗ ❗  😅
w Spodku kiepskie nagrody? Tam są fajne nagrody - no i Sport z najlepszej półki 🙂
Autostradą jedzie się bardzo przyjemnie i krótko 😀 Ja byłam u Was w zeszłym roku,  więc teraz czas na Was 😁

Ktoś cho do nas, hala stulecia świeżo po remoncie, a spodek taki stary obdarty, fuj  😜
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 października 2010 21:13
hanoverka, ale nam do Spodka łatwiej dojechać 😉 poza tym,ja nigdzie nie jadę,nie mam kasy 😉
Nie wiem czy łatwiej, na 1 wszędzie wahadła. 🙁
[quote author=Ktoś link=topic=30880.msg727118#msg727118 date=1286223199]
hanoverka, ale nam do Spodka łatwiej dojechać 😉 poza tym,ja nigdzie nie jadę,nie mam kasy 😉
[/quote]

no to dup*, po tych fotach z konkursu bingo miałam chęć zobaczyć na żywo wasze podskoki 😉
Ktoś chętnie zobaczyłabym Integro na żywo! Bierz Ponie i Złotego w przyczepę i przyjezdzajcie  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się