Sesja/Studia i t d ;)

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 października 2010 20:57
strawberry, Pierwsze tygodnie są straszne, ale potem pokochasz Wrocław ze zdwojoną siłą. <3
Uwielbiam to miasto i nadal żałuję, że nie wyszło z zootech 🙁
rtk dzięki 😉 Studiuje media cyfrowe i komunikacje elektroniczną. Pewnie się przyzwyczaję ale jak na razie przeraża mnie wielkie, zupełnie obce miasto w którym jestem zdana tylko i wyłącznie na siebie bo wszyscy moi znajomi na drugim końcu miasta z własnymi problemami na głowie zresztą...
A w której części Wrocka mieszkasz?
moj brat wlasnie pojechal do Wroclawia na studia, jestem przeszczesliwa 😎
a moj Uniwerek jak zwykle zamylil i nie wiem, czy jutro mam 2 wyklady czy 3...
branka stare miasto ale właściwie bliżej pod fabryczną.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 października 2010 11:11
Coś mnie zaraz strzeli!!! O 10 zaczęło się moje cholerne spotkanie z opiekunami roku i inauguracja. O 11 zaczęły się internetowe zapisy na wf. Wróciłam do domnu i co? Łyżew nie ma już dawno, dawno, dawno, co więcej, nie ma nic, co pasowałoby mi do planu. Więc chodzę na pingponga, którego mam w czasie socjologii... Kocham ug
Ja na luziku dzisiaj zapisalam sie na psychola- jak dobrze, ze pierwszaki jeszcze nie wiedza, ze trzeba tak szybko sie zglaszac  😀

Zajecia zaczynam 21.10, wiec jeszcze luzik. Alez fajny semestr sie szykuje 😀😀😀 💃
Strzyga pociesz się, że zapisy na większości uczelni to jedna wielka kpina
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 października 2010 11:24
Miejsca na łyżwy rozeszły się w 30 sek. Ale będę podbijała, pójdę dziś wieczorem na lodowisko, zapytam się czy będę mogła się dopisać, bo bardzo mi na łyżwach zależy.

Najlepiej to w ogóle mają kierunku, które zaczęły zapisy o 12:30, został im futsal,koszykówka, siłownia,ogólne, 1 miejsce na tenisie dla zaawansowanych i w cholerę rehabilitacji.
Strzyga
U mnie w zeszłym roku też była taka akcja z zapisami i najlepsze przedmioty po paru sekundach były już zajęte (ja na szczęście zdążyłam  :cool🙂

PS.
Widziałam Cie dzisiaj na korytarzu  😉

A ja mam problem z angielskim bo na stronie SJO cały czas jestem tylko na liście poprzedniego kierunku i nie wiem czy już dzwonić i się dowiadywać co i jak i przepisywać czy oni jeszcze nie ogarnęli się do końca i listy się pojawią.... W ogóle większy tu jest śmietnik niż był u mnie wcześniej (a myślałam, że gorzej być nie może)

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 października 2010 13:32
G.,  jak chodzi o język obcy, to powinnaś, bo ja jestem ok, za to w eindeksie, cały czas jestem na prawie >__>


Zapisy to żenada jakaś. Masa ludzi została z wuefami, które mają podczas zajęć, szał ciał.
A nie dali Ci nowego indeksu ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 października 2010 13:34
G., papierowy mam, ale na portalu studenta.

Co Ty teraz studiujesz?
Ja na wszystkich portalach i stronach UG jestem już na nowym kierunku (chyba, że coś przeoczyłam).

Jestem teraz na psychologii.

PS.
Było coś jeszcze dzisiaj po tym wykładzie ? Już wysiedzieć nie mogłam i poszłam do domu  😡
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 października 2010 13:42
G., nie, ja bez sensu tam siedziałam, ale liczyłam, że kumpela zawiezie mnie do domu =/

A ja nie, muszę gdzieś zadzwonić i się upomnieć.
Jakbyś mieszkała po drugiej stronie Gdańska to bym Cie mogła podwozić  😉
Wróciłam dzisiaj mega zmęczona. Jednak 6 godzinne okienka sa bardzo męczące  😁
Biochemia nie jest tak fajna jak myślałam  😎 No, ale co zrobić. Za to prof od warunku z geologii był dzisiaj w bardzo dobrym nastroju (my zresztą też) i 2 godzinne ćwiczenia skończyły się po 45 minutach  😁

A jutro znowu na 8 i do 18  😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 października 2010 20:09
karolinag4, 6 godzin okienek? O masakren... Ja będę mieć po 1,5 godz codziennie i już mnie szlag trafia, a co dopiero 6 godzin...
U mnie na uczelni jest pierwszy rok USOSA. Na szczęśćie mnie nie dotyczy- były dzisiaj zapisy na wykłady do wyboru dla 2 i 3 roku. Współczuje 1- rocznym bo chyba nic normalnego nie zostało, bo oni będą się zapisywać za jakieś 2 dni. My się zapisywaliśmy po staremu- na papierowej liście.

Za to z planem też miałam wesoło. Pojawił się wcześnie- fajny bardzo. U mnie wygląda to tak, że wszystkie grupy mają plan na oddzielnej kartce, a wszystko razem jest na jednej stronie w wordzie. I mój plan jest na stronie 3 (to zauważyli wszyscy) i ma 11 (tego nie zauważył praktycznie nikt) więc doszedł mi nowy wykład w ten sposób 😉
U nas rejestracje zawsze są o 21- wtedy jest spore prawdopodobieństwo, że ludzie będą mieć możliwość zapisania się.
Notarialna - tak co dwa tygodnie. Ale tylko przez 5 pierwszych tygodni, potem kończą mi się ćwiczenia z biochemii  💃 Więc co dwa tygodnie będe przychodzić na 13 i wtedy zajęcia do 19 (przesunęliśmy ćwiczenia warunkowe o godzinę wczesniej). Pogmatwane to wszystko  😁
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 października 2010 10:17
a ja wróciłam na I rok farmy -.- ... Boże ... mam takiego stresa przed chemią, że um ... najchętniej bym to w diabły rzuciła ( w końcu przez to wyleciałam rok temu -.-) , ale nie ma. Będą się ze mną męczyć. Ot !
Boże, żebym tylko już żadnych poprawek z chemii nie miała  👀 bo jak znowu trafię na dziadka to będzie hardkor -.- i znowu gudbaj ;o ?

Jakby było jakie spotkanie we Wro to ja chętnie ;>
subaru, farma we wrocławiu?
Podziwiam Cię, dla mnie to kierunek  nie do przejścia 😉
Ale bedziemy widywac sie na uczelni
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 października 2010 10:38
No niestety farma we Wrocku ... podejście II, może teraz się uda  🙄
O, a Ty co studiujesz? Bo przyznaje się bez bicia, że nie śledzę od początku ;P , a muszę przejrzeć  👀

Tak w ogóle to dziewczyny polecam klub Za Szybą do odstresowania w czwartki od 21 do 24 są darmowe drinki dla kobitek ! Bez ograniczeń ;> Wejściówka i drinki za freeko 😉 i dobre 😉
Miło usłyszeć, nie wiedziałam o tych drinkach. A za to mężczyźni mają wejściówkę 40zł? 😀

Ja jestem na ratownictwie medycznym, krążę w tym roku miedzy wszystkimi budynkami AM w całym Wrocławiu 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 października 2010 11:11
Oooo, a na którym roku jesteś ? Chłopak mojej koleżanki ze studium też jest na ratownictwie 😀 a masz jakieś zajęcia na Kochanowskiego ? Bo ja w sumie mam tam i na Grodzkiej w chemii. Na resztę nie chodzę w tym sem.

Chłopy wejściówka 5 zł i za wszystko płacą. ;P
ja teraz na drugim roku. Najwiecej siedze na Bartla, trochę łażę po klinikach, dużo w szpitalu na Borowskiej i na Tragutta 😉
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
05 października 2010 14:08
Mam pytanie : które z dziewczyn są na zootechnice (najlepiej po I i II roku) albo po studium weterynaryjnym (lub w trakcie)? Z góry dziękuję za informację  😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
05 października 2010 15:00
a ja się muszę wyżalić.
jako, że Holandia jest dziwnym krajem, to sesja tutaj jest 4 razy w roku.

dzisiaj spisywałam sobie daty egzaminów w dwóch najbliższych sesjach (paź-lis, później gru-sty). i co się okazało? mam egzamin 24 grudnia  😲 a wszystkie loty do Polski są tego dnia w godzinach porannych  🙁
kujka   new better life mode: on
05 października 2010 15:01
Edytka, moze dasz rade przelozyc?

a mi wczoraj udalo sie zapisac na 2 przedmioty z 3. na wszystkie przyszlo 2x wiecej osob, niz bylo miejsc bo usos szwankuje i nikt nie moze sie wpisac. nie wiem co bedzie z 3 przedmiotem, wykladowca jeszcze nie podjal decyzji... nastepna (i ostatnia na szczescie) jutro!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się