kącik skoków

christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
02 października 2010 16:05
Michal nosi okulary 😉
[quote author=titina link=topic=18.msg724122#msg724122 date=1285959280]
Lepiej dzbanki, niż plastikową tandetę. 😉


Będzie w czym kwiaty trzymać  😁
[/quote]

Tak robiła moja mama, z moimi, i tym sposobem pozbyłam się 3/4 pucharów. 😁
chciałabym nauczyć klacz skakać, jak ją przygotować, tyle że jestem u niej raz na tydzień  🤬
To ma być prowokacja?
Dlaczego od razu prowokacja?  😉
Dlaczego od razu prowokacja?  😉


Bo jak to na serio to ja idę po popcorn  😎
Trzeba dodać, że ta kobyłka nie bardzo daje sobie zakładać kantar. Ogólnie - to wszystko nie bardzo 🙁. A! i "zawodniczka" zimą nie będzie jeździć 🙂
"zawodniczka" ma w ogóle bardzo ciekawe problemy z końmi...
chciałabym nauczyć klacz skakać, jak ją przygotować, tyle że jestem u niej raz na tydzień  🤬


To już lepiej wybierz się na spacer do lasu  😉
borkowa., wobec wspomnianych warunków (w tym - niejeżdżenia) nic ci nie pozostaje, tylko zamontować klaczy Paalmana przed nosem - i niech studiuje w tygodniu 🙂
I ubrać w polarek - żeby zdrowa była  😎
majeczka   Galopem przez życie!
03 października 2010 19:44
Dzisiejsze skoczki Liona i młodej na crossie 😉
majeczka fajnie  😉
My też dzisiaj rzeźbiliśmy.W sumie ostatni regularny raz bo jutro wyjeżdżam do wawy,a sierście póki co zostają  🙁
salto piccolo super skaczecie i macie genialną halę  🙇 [ aaaaa, ja też taką dużą chcę! ]
majeczka   Galopem przez życie!
04 października 2010 07:17
dziękuję :kwiatek: , Twój skoczek superaśny  🏇 , raju strasznie smutno jak trzeba sierściuchy zostawić 🙁
W sumie nie wiedziałam gdzie to napisać więc daję tutaj.
Mógłby mnie ktoś uświadomić ile wyjdzie mi kasy za mistrzostwa
http://petro-metr.pl/konie/pdf/propozycje910102010.pdf
Jadę na jednym koniu. Chyba mistrzostwa amatorów. No właśnie - jak mam tylko brązową odznakę to chyba juniorów młodszych nie mogę nie?
I + boks na 2 dni to 100 zł.
A kiedyś ktoś mówił, że na mistrzostwach nie płaci się wpisowego czy tam startowego ale to chyba bujda ?
Niech mnie ktoś uświadomi bo ja już tego nie ogarniam  🤔 .
płacisz wpisowe+ startowe+boks
Czyli dobrze liczę że wyjdzie ponad 300 zł  🙄?
A kiedyś ktoś mówił, że na mistrzostwach nie płaci się wpisowego czy tam startowego ale to chyba bujda ?
bujda, bo chodzi o darmowe eliminacje do OOM, a nie o Mistrzostwa Wojewódzkie.
A nie - źle policzyłam. Myślałam, że startowe płaci się 2 razy za 2 przejazdy tak jak na regionalkach. Ale chyba tak nie jest bo startowe płaci się za konia a nie za przejazd.
A co z tymi amatorami i juniorami ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 października 2010 21:11
Siiiiwa, 60 zł wpisowego plus 60 startowego łacznie plus 100 zł za boks,razem 220zł za całe mistrzostwa amatorów - ja tak to czytam,choć tabela mało przyjazna 😉

juniorów nie możesz jechać,bo musiałabyś mieć srebro i III licencję.chyba,że masz już srebro i uda Ci się zrobic licencję w pierwszym konkursie juniorów,zdasz go i dopuszczą Cie dalej.
Dzięki  :kwiatek:. Niestety srebra nie mam...
Chociaż moja koleżanka rok temu jechała mistrzostwa bez srebrnej i ją dopuścili. Nie wiem jakim cudem  😁.
może była zarejestrowana w pzj przed 2006(dobrze mówię?)
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 października 2010 21:39
Wystarczy przed 2007 i odznaki nie obowiązują 😉
salto piccolo

W twoim wydaniu wygląda to takie łatwe  😵
salto piccolo, a dlaczego ja nie dostałam tego linka? 🙁

Widzę,że zrobiliście z młodym postępy.. Cieszę się..
No i czekam z niecierpliwością na jakiś mailik z obszerniejszym sprawozdaniem co tam u Was  🤣
Hihi dzięki  😉 Mam nadzieję,że progres będzie cały czas 🙂
salto piccolo dokładnie tak jak to napisała Dramka: w twoi wydaniu wszystko wydaje się takie łatwe, proste i przyjemne!🙂 Jakbyś czasem miała jeszcze jakieś filmiki to nie zapomnij się tu pochwalić🙂
salto piccolo będziecie teraz na regionalkach w bolixie?  😉
Codziennie tam "jesteśmy" 😉 Ale nie startuję - będę za to obchodzić swoje urodziny  🏇  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się