Parada Jeździecka Wrocław 2010

szczurołapka   żółtodziób. od 10 lat...
25 września 2010 21:08
Wrocław 3-5 grudnia, Hala Stulecia. Wybiera się ktoś? Będą m.in. Lorenzo i Anky 😲 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 września 2010 21:19
No nie! A tydzień później targi w Poznaniu. To nie fair! 👿
a to jest pewne ze ta parada bedzie ?
jest gdzies jakies info o tym?

ok, znalazlam..
termin 3-5 http://www.paradajezdziecka.pl/

spodek katowice i rowniez parada 2-5 http://csi.katowice.pl/

zbieg okolicznosci z nazwami?  😂
eeee..?
dlaczego ja jestem z Wrocławia i nic o tym nie wiem?

Przeciez w listopadze hala stulecia ma iść do remontu i być zamknięta na parę miesięcy

edit
www.paradajezdziecka.pl
🤔
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 września 2010 21:33
oby to byl PRAWDA 😜 a napewno nie odpszcze 🏇
wiecie kto to organizuje?
szczurołapka   żółtodziób. od 10 lat...
25 września 2010 21:37
magda, może dlatego, że pierwszą Paradę Jeździecką organizowali Pan X i Pan Y. Potem, z tego co wiem, Państwo X i Y zakończyli współpracę i druga impreza była organizowana tylko przez Pana Y. Teraz Pan X postanowił kontynuować swoje przedsięwzięcie, tyle że we Wrocławiu, a nazwa została oryginalna. Nie zmienia to jednak faktu, że trochę głupio wyszło z tymi nazwami.
yyy... a co ze Spodkiem ? w Spodku też jest chyba 3-5 grudnia, albo od 2 się zaczyna...
to jakaś zbieżność terminów, czy parada została przeniesiona z Katowoc do Wrocławia ?
szczurołapka   żółtodziób. od 10 lat...
25 września 2010 21:42
ziomaldobi, to są 2 inne imprezy
aha. trochę szkoda, ze terminy się pokrywają 🙁
Superancko 😀 Po zobaczeniu występu Lorenza niecały rok temu w Ostrave  nie odpuszczę sobie tego widowiska  hihi ale ekstra i to tak bliziutko cud malina.
Z niecierpliwością czekam na więcej szczegółów dotyczących imprezy we Wrocławiu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 września 2010 06:55
Ja się chętnie pojawię, może być spotkanie Voltowe 😉
bez sensu robienie sobie konkurencji i odbieranie potencjalnych sponsorów
Może i bez sensu , ja tam ze swojej strony się cieszę że takie wydarzenie będzie miało miejsce , myślę że to świetna impreza zarówno dla koniarzy z krwi i kości (w końcu możliwość zobaczenia Anky Van Grunsven w akcji to nielada gratka) a także dla lakiów, każdy znajdzie coś dla siebie . A dzięki temu może powiększy się grono miłośników tych wspaniałych zwierzaków . Trzymam kciuki żeby wszystko wypaliło zgodnie z planem
A gdzie tam jest napisane, że będzie Anky? Bo Lorenzo jest, ale Anky nie widzę.
bez sensu robienie sobie konkurencji i odbieranie potencjalnych sponsorów

To nie jest żadna konkurencja, bo impreza we Wrocławiu ma zupełnie inny charakter - to forma pokazów, show dla wszystkich m.in. dla laików.
ooo jeśli to prawda to na 100% będę 🙂 w końcu mam tak blisko 🙂
w kalendarzu pzj jest napisane ze w hali stulecia maja sie odbyc zadoy CSI 3* więc nie tylko same pokazy
( http://pzj.pl/modules/Kalendarze/2010.php?fdataod=2010-09-26 )
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 września 2010 11:45
Dobrze wiedziec, a orientuje sie ktos w cenach biletów ?
http://www.indeks.fora.pl/parada-jezdziecka-wroclaw-2010,27/parada-jezdziecka-wroclaw-2010,568-15.html

tutaj organizator (chyba) zamieścił informację o ty, że będzie Anky.

MUSZĘ tam być, choćby się waliło i paliło 😀
No i mam zagwozdkę bo 02-05 grudnia są targi w Hanowerze... 😵
i tak- uważam, ze targowo- zakupowo są duuuużo lpsze niż jakiekolwkie Polskie - a ostrzę sobie ząbki na trochę zakupów...
z drugiej strony w tym roku nie za ciekawe pokazy w hanowerze no i kirać tyle km... ach. Cały rok posucha i grudzień miesiacem targów...
co za news... chyba się wybiorę jak na miejscu takie show ma być...
Orientujecie się może jaka będzie cena biletów?
Chociaż tak mniej więcej. 😉
ha! wreszcie jakas duza impreza pod nosem. na lorenzo bede napewno  😜
😅 Jeee
Nie będę musiała martwić się o przeżycie w Katowicach 🙂 
Chociaż, gdyby wrocławska parada byłaby w innym terminie...  😜 trzy imprezy w jednym miesiącu
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 października 2010 12:12
Cholera!
Czy to są jakieś jajca? Przecież jeżeli i Wrocław i Katowice mają w tym samym czasie imprezy, to... przecież stosika z jednych sklepów polecą do Wrocławia, inni zaś do Katowic! Tak to było wszystko w jednym miejscu... Kurcze ludzie są bezmyślni - przecież stuprocentowo większy zysk dla obu stron byłby, gdyby terminy się NIE POKRYWAŁY.
Nienawidzę tej ludzkiej zawiści, zazdrości i chęci robienia wszystkim naokoło na złość  😤
Czy ktoś może wie jakie są ceny biletów?  😡
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 października 2010 18:42
na stronie PZJ jest info,że termin jest nie znany i że ten pokrywający się ze Spodkiem jest nieaktualny 🙂
Mogli by go ustalić już teraz, bo kurde mam tam 10 min spacerem z domu, a skończy się tak że przegapię tę imprezę 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się